Chunin Exam

2 posters

Go down

Chunin Exam Empty Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 8:45 pm

Nardo Ozoomaki e tuk za da stane chunin. Toi e izpraven pred mnogo drugi ninji, koito shte sa negowi protiwnici v izpita za chunin.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 8:50 pm

Какьоин е тук за да стане да бест милф хънтър. Изправен е пред много други милф хънтъри, които са готови да се борят... но станда му, Elderwood Ахри, е готова да ги наебе( буквално).
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 9:02 pm

Първите противници в първия рунд в чунин екзама са Какьоин и Weiss Schnee.
Weiss: Скочи на арената. Носеше шпага. Изглеждаше доста самоуверена. Хъх... Кой глупак ще ми бъде противник този път...?


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Сря Окт 30, 2019 9:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 9:05 pm

Елегантно се качи на арената и застана пред Уайс.
Какьоин: Хм, що за самонадеяно дете... Ахри, приготви се! Отказвам да загубя още в началото, но и не желая да я нараним...! Ще приключим всичко бързо заедно.
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 9:12 pm

Мачът започна след обратно отброяване. Победителят е този, които пръв повали противника си.

Weiss: Трябва само да го поваля на земята? Няма да бъде трудно. Не мисля, че ще се наложи да използвам специалните си умения. Погледна строго към Какьоин. Най-добре се предай още сега. Не отговарям за последствията.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 9:15 pm

Какьоин: Както и очаквах... самонадеяна е, но не бива и да я подценявам! Ахри, позиционирай се около нея и приготви чарма си. Хах, внимавай какво говориш, дете. Това трябва да е моята реплика. Ще се постарая да не те нараня, но нека те предупредя: Няма да оставя нищо да ми попречи да изпълня мечтата си! Независимо какво стане.
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 9:19 pm

Weiss: Изсмя се самонадеяно. Добре, добре.. Както казваш. После да не кажеш, че не съм те предопредила. Зае бойна позиция и активира аурата си. Под нея се появи магически кръг, голям колкото нея и започна да се върти. Този кръг щеше да я boost-не и тя се приготви да направи рязък и бърз dash към Какьоин.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 9:24 pm

Какьоин: Зае бойна позиция, наблюдавайки я строго. Ахри, цветна бариера(?)! След появата си до Какьоин, Ахри направи бариерата около тях, предпазвайки ги от следващата атака на Weiss. Трябва да наблюдавам атаките и и да накарам Ахри да я чармне в правилния момент!
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 9:33 pm

Weiss: Тя направи своя dash към Какьоин и когато се доближи до него, тя влезе в обхвана на бариерата на Ахри. Веднага след като усети това, тя създаде магически кръг пред себе си, който щеше да поеме следващата атака на противника си. Докато това се случваше, Weiss седеше зад кръга и charge-ваше своята шпага. Не е зле..., но ще ти трябва повече, за да се защитиш от мен, момче!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 9:38 pm

Какьоин: Наблюдавайки действията ѝ се усмихна. Ахри, използвай Spirit Rush бързо зад нея и след това Charm! Ахри изключително бързо дашна зад нея. Щитът и пое атаката на даша, но тъй като гърбът ѝ не беше защитен, щеше да бъде чармната!
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 9:49 pm

Weiss: Какво!? Кога успя?!! По дяволите, бърза е...! Тогава нямам друг избор...


(1:04)

Нямаше да успее да избяга от атака ѝ, за това нямаше друг избор, освен да блокира. Тя бърза зареди шпагата си с червен dust. Dust-ът представляваше преносим източник на енергия, като червеният беше на огнена енергия. Шпагата и за един миг почервеня и тя замахна с нея, отприщвайки огнена експлозия, която блокира charm-а на Ахри. Това, което направи изглеждаше така.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Сря Окт 30, 2019 9:56 pm

Какьоин: Изненадата остана на лицето му само за миг, но знаеше какво да направи. Ахри, Orb of Deception!  Особеното на тази атака е, че преминава през противника си, като краде от стамината му и после, като бумеранг се връща и удря! Изпълнявайки атаката си незабавно, остава 1 секунда на Weiss за реакция.
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Сря Окт 30, 2019 10:13 pm

Weiss: Orb-ът на Ахри премина през Weiss и открадна малка част от stamina-та ѝ. Тя се почувства за малко леко отпаднала, но успя да запази самообладание. Какво беше това?! Сферата премина през мен?!! След като сферата се зареди от stamina-та на Weiss, тя вече можеше да бие щети и започна да се връща като бумеранг към Ахри. За нула време щеше да стигне до Weiss и да я събори на земята, но преди това да стане Weiss скочи встрани, претъркаляйки се на земята и избягвайки от сферата. Веднага след това тя се изправи и зае бойна позиция. Сега наблудаваше врага си по-внимателно и спря да го подценява. Хм.. Явно съм грешала за теб. Може би ще се окажеш интересн противник.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Чет Окт 31, 2019 7:24 pm


Какьоин: Минавайки през Weiss, Orb of Deception не само отнема от силата и стамината ѝ, но и ще я маркира за мен. Ако Ahri успее да я удари с чарма си още 1 път или още 2 пъти с топката, ще мога да я контролирам за кратко време. Стига ми, за да я довърша с Ahri. Ahri, използвай даша си отново и заеми отбранителна позиция около мен! Тя бързо се върна до Какьоин. Weiss, изобщо не си зле. Бързината ти е предостатъчна и защитата ти е невероятна, но не можеш да ме победиш освен ако не се доближиш достатъчно, а Ahri ще следи всяко твое движение! Пробвай се просто и ще видиш, че нямаш шанс срещу нас! При втория удар на Ahri с топката ѝ ще успея да науча повече за силите и магийте, които Weiss може да използва! Само трябва да се доближи достатъчно, а с нейния характер всичко, което трябва е само да я taunt- на...
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Чет Окт 31, 2019 7:41 pm

Weiss: Хаха.. Не се надувай от едното нищо, Какьоин. Време е да стане напечено...или по-скоро студеничко. Завъртя switch-а на сабята си, зареждайки я с леден dust. Това ѝ позволява да използва известно количество ледена енергия чрез сабята си. Първо ще огранича движенията ти! Завъртя се няколко пъти, елегантно като балерина и заби сабята си в земята, отприщвайки от там ледени отломки, които се насочиха към Какьоин. Целта на тази атака бе да заклещи долната му част с ледените откломки, обездвижвайки го. Weiss се намираше на няколко метра от него, за това атаката ѝ щеше да стигне за една секунда.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Чет Окт 31, 2019 8:21 pm

Какьоин: Ахри, обгърни ме с цветната си бариера, когато Weiss ме нападне и се приготви! Направи се, че се опитва да се измъкне и беше захванат от ледените отломки. М- мамка му...! Атаките на Ахри не могат да ме наранят и когато Weiss се насочи към мен, те ще преминат през мен и ще я ударят! Възможността на Ахри да дашва ми дава цялата мобилност, която ми трябва за да я победя. Ще използвам цветна бариера около себе си за защита, а Ахри ще е готова да я чармне!
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Чет Окт 31, 2019 9:11 pm

Weiss: Застана пред замръзения Какьоин, като тя не беше мръднала от мястото си все още. Чел съм за тези умения или както ги наричате Stand-ове. В имението на баща ми има безброй книги за всякакви бойни способности. Проучил съм всичко и няма с какво да бъда изненадана. Както забелязвах по-рано, твоят Stand може да се отделя на известно разстояние от теб, нали така, Какьоин? Анализираше внимателно ситуацията и най-разумното решение за нея беше да пази дистанция, поне за сега. А колкото до теб, Какьоин, ти не знаеш нищо за моите способности, защото аз се различавам от другите членове на прославното ми семейство. А сега, поеми това!! Вдигна си сабята и я завъртя, като около Weiss се появиха шест енергиини полета, под формата на снежинка. Секунда след това, от тях едновременно излязоха шест пронизващи лъчи, които се насочиха към горната част на Какьоин. Изглеждаше така. Те летяха доста бързо и за половин секунда щяха да стигнат целта.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Чет Окт 31, 2019 9:37 pm


(2:49)
Какьоин: Хм, явно не е толкова първична колкото мислех... Бързо, Ахри, използвай бариерата си и ни защити! Цветята се появиха мигновено около Какьоин, но единият от лъчите беше по- бърз от другите и го поряза отстрани на дясната ръка. Това веднага се отрази и на Ахри и лека струйка кръв потече от ръцете и на двамата. Ъхх... това е ново. Явно наистина си доста силна, но и ти не знаеш много за мен! По заповед на Какьоин, Ахри бързо дашва към нея и изтрелва чарма си, като дава на Weiss цели 2 секунди време за реакция, но не изглежда сякаш ще я нападне с друга магия, а даже обратното! Изглежда беззащитна, но едно от цветята от предишната ѝ бариера е скрито в случай, че Weiss се опита да я рани със шпагата си . Жертвайки силата на атаките си или бързината си за малко, Ахри може да прочете част от способностите на противника си ако по някакъв начин докосне сянката му, защото тя също е част от него. Ще използвам магията на даша ѝ, за да докосна сянката и ще жервам част от силата ѝ, защото бързината е по- важна! Магията на даша изглежда така. Ахри се доближава изключително близo до Weiss и изглежда сякаш каквото и да направи ще успее да удари поне с една от магийте си сянката ѝ!
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by -bAzikA- Чет Окт 31, 2019 9:56 pm

Музиката продължаваше...
Weiss: Ела ми! Имаше достатъчно време да сформира магически кръг пред себе си, който да блокира charm-а на Ахри и след това да изчезне. Weiss се учуди колко открита е останала Ахри и за това тя направи своето движение. Направи бърз dash към Ахри и замахна да я пронижи със сабята си. Сега те пипнах!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by YanderePutka Пет Ное 01, 2019 4:41 pm

Ахри: Не, аз те пипнах! Цветето рязко се появи, парирайки шпагата ѝ, но уви в този момент магията на даша докосна сянката на Weiss. Информацията, която им трябваше вече я имаха, но заради отслабването в силата ѝ, цветето на Ахри не успя да поеме цялата атака и сабята продължи към гърдите ѝ. Заради запазената си бързина успя да се измъкне, но не и без последствия. Независимо от раната над гърдите ѝ тя се усмихваше лукаво. Ааах, Weiss, нямах намерение да те оставя да ме нараниш, но това все пак е малка цена за информацията и способността, която сега получих. Нали, Какьоин? ~
Какьоин: Нямам проблеми, но все пак, моля те, внимавай за себе си. Леко си.. разголена.
Ахри иглеждаше така. Chunin Exam Darkz-10
Ахри: Ара, ара, извинявай, забравих колко си сладък като се изчервиш. ~
Какьоин: Х- хей, аз не съм важен! Научи ли това, което ти трябва...?
Ахри: Да, следващия път ще я поваля! Не се тревожи, от теб се иска само да си изиграеш ролята правилно и да изчакаме да си вързвърна силата, което ще стане скоро... Проблемът е, че сега не мога да те пазя добре, затова трябва да си внимателен и да следиш действията ѝ! Наблюдавайки Weiss и не искайки да ѝ остави шанс да нападне Какьоин, тя реши да използва една от магийте си и да обгърне Какьоин в пламъци, които обаче изобщо не са силни, но изглеждат така. Планът ѝ беше да я накара да мисли, че той е защитен и в същото време се подготвяше да използва чарм, който заради научената вече информация нямаше да може да бъде блокиран от магическата бариера на Weiss, а само ако успее да не се остави да бъде ударена от него. Трябваха ѝ няколко минути, за да си възвърне старата сила. Вскичко, което се искаше от нея сега е да ги издържи срещу опонента си.
YanderePutka
YanderePutka

Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2019

Върнете се в началото Go down

Chunin Exam Empty Re: Chunin Exam

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите