Сградата на гилдията "Shadow Step"

3 posters

Страница 3 от 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Юни 28, 2019 12:50 am

Приветства Тай Знаех си, че ще успееш..Упорито хлапе Усмихна се леко Влез, мисля, че трябва да видиш нещо Заведе го директно при битката на Ани и Сиел Твоята приятелка се опитва да се докаже на себе си, че е достатъчно силна за да те спаси. В момента не може да те види - Акира

Огньовете му можеха да горят вечно, но забеляза, че Ани се мъчи. Стоеше със скръстени ръце докато я гледаше Да подчиниш пламъците а ? Усмихна се леко Силно желание малката..Освободи си ръцете и катаната му изчезна като се премести в ръката му Получи уважението ми Очите му светнаха като почна: https://www.youtube.com/watch?v=A0rkfT6R4pM и си извади катаната от саята. Пламъците му се засилиха като за миг изядоха тези на Ани я обвиха цялата. За да ги подчиниш трябва да знаеш какво е да гориш в тях.. Пламъците причиняваха ужасна болка, но Сиел знаеше, че тя няма как да умре в симулацията на гилдията за битки Demons, brothers and sisters. Aid me ! Пламъците около нея започнаха да приемат форми на демони които всъщност бяха всичките демони затворени в острието му. Те обикаляха около Ани докато тя гореше и не след дълго изчезнаха заедно със сините пламъци по нея - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 12:53 am

Радвам се да те видя, йо. - Тай
Тай! Ранен си...Отиде да го лекува. - Синтия
Не е нищо, йо..Погледна към битката. Ей, ей..тя ще пострада..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Юни 28, 2019 12:55 am

Спокойно, няма..Пък и брат ми знае какво прави - Акира
Стоеше още готов да се намеси, заедно с клонингите на Акира. Той обаче знаеше, че Ани е добре и че Сиел си контролира пламъците Не вярвах да го накара, но успя..Впечатлен съм - Акисе
Мисля, че си имаш друга конкуренция освен мене. Тя успя да накара Сиел да използва катаната си в битка. Явно има повече потенциал в нея от колкото иглежда - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 12:57 am

Дано да знае какво прави... Беше хипер притеснен. Разбира се, йо..тя е страхотна! Усмихна се. Завиждам ѝ, честно казано. Аз никога няма да изглеждам толкова готино докато се бия. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 28, 2019 10:31 am

Annie: ААаааа!!!!! Викаше с пълна сила докато отприщваше пламъците. По едно време нейните пламъци започнаха да придобиват сини нюанси и стигнаха над 1500 градуса. Тези пламъци бяха по-мощни и по-лесно отблъскваха сатанинските пламъци, но Annie не успя да издържи на напрежението и ги задържа само за десетина секунди. Въпреки, че тялото и беше свикнало на горещи температури, тя получи доста изгаряния, но болката от това и помогна да стигне по-напред в овладяването на пламъците. Малко след като изчезнаха сатанинските пламъци по нея, тя загуби съзнание и започна да пада към земята. В миговете преди да припадне се усмихна, защото разбра, че е изпълнила целта си - да накара Сиел да използва катаната си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 10:35 am

Annie..!!!! След като симулацията приключи, веднага изтича до нея и я вдигна на ръце. Annie..Гледаше я тъжно. Беше много уплашен за нея. Защо, йо...? Знаеш, че можеше да ме спасиш без проблем..защо трябваше да минаваш през всичко това, за да го докажеш..? Сгуши я в себе си. Беше адски студен в опит да ѝ облекчи болката от изгарянията. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 28, 2019 10:40 am

Annie: Тялото и беше супер горещо и Тай можеше да усети това. Тя също имаше и температура. Малко след като Тай я вдигна, тя си отвори очите бавно и погледна към него. Направих го..., защото ти за мен си важен човек и не знаех какво ще правя ако не успя да те върна..., но също така го направих и за себе си..., за да спра да избирам лесния начин и да повярвам в себе си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 10:44 am

Усмихна ѝ се. Стече му се една сълза, която беше от облекчение, че тя е добре. Моят герой..Прегърна я плътно. Благодаря ти, че премина през това заради теб..заради мен, йо..заради нас. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 28, 2019 10:57 am

Annie: Разбира се...! С последни сили му се усмихна преди да загуби съзнание отново. Трябваше и просто малка почивка за да се свести. Бинтовете и меча и бяха на земята и трябваше някой да и ги вземе.
Nick: Беше изумен от волята на Annie, но се чустваше и леко раздразнен, защото не беше сигурен дали той може да постигне същото. Това чувство му беше познато. Като малък често той гледал тренировката на по-голямата си сестра, която считаше за гении и я подкрепяше изцяло, но също така и завиждаше за успехите и.
Yukimi: Изглежда имаме невероятни съюзници. Усмихна се и си сложи ръцете зад гърба. Дано тук открия това, което търся.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 11:03 am

Взе бинтовете и меча на Annie, като ги остави на дивана. - Санджи
Седна на дивана, като сгуши Annie в себе си и ѝ облегна главата на рамото си. Почивай си, йо. Заслужаваш го. Погледна към Синтия. - Тай
Разбра какво ѝ намекна Тай, като седна до тях и сложи ръка на челото на Annie. Започна бавно да ѝ стабилизира състоянието и да ѝ лекува изгарянията, както и температурата. - Синтия
Гледаше Annie притеснено. През това време почна да ѝ бинтова ръцете отново, като беше адски внимателен. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Юни 28, 2019 3:09 pm

Прибра си катаната Не мислиш ли, че прекали? - Акисе
Не, от това се нуждае за да контролира тази мощна стихиия - Сиел
Погледна към Тай Как успя да преминеш през димния капан на Виджил? - Ерик
Да бе верно, до колкото помня кулата беше цялата в дим - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 5:00 pm

Погледна към Ерик. Тъкмо приключвах битката си с Виджил и дойде пич на име Варис, който го изключи. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пет Юни 28, 2019 6:53 pm

Nick: Не беше в настроение за това седна далеч от другите и си създаде със способностите конзола за игра и започна да си цъка.
Yukimi: Погледна към Nick. Никога не беше виждала подобни неща, защото е отрасла в изолирано село. Хм, изглежда забавно, но не съм дошла тук да се забавлявам. Доближи се към Тай и компанията. Разбрах, че ти си Тай. Радвам се, че си се измъкнал невредим. Приятно ми е ^^ . Подади му ръка да се ръкуват.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Юни 28, 2019 7:15 pm

Засмя се леко. Невредим е доста силно казано, бая бой ядох. Здрависа се с нея. На мен също ми е приятно! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Съб Юни 29, 2019 12:19 pm

Варис? Не съм чувал за него.. - Ерик
Явно е още една мистерия която може да се окаже на наша страна.. - Акира
Ами ти Тай? Срещна ли се с Райт? - Ерик
Погледна Тай сериозно с неговия студен поглед Познаваш Райт..? - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Съб Юни 29, 2019 12:37 pm

Натъжи се. Да...срещнах се с него. Беше ми приятел преди, но сега е..различен. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Съб Юни 29, 2019 12:48 pm

Този човек има приятели? Не го вярвам тва.. - Акира
Не спомена ли, че е бил добър? Трябва да има някаква причина поради която изведнъж е започнал да се занимава с незаконна дейност - Блейк
Докато е в комбина с отряда, няма как да разберем.. - Ерик
Спокойно пичове, той е следващата ни цел след като Зоро и Бела приключат с Дейвид. Можем да го убием нали? - Акисе
Него, да.. Но Виджил и Сахир не.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Съб Юни 29, 2019 12:50 pm

Погледна лошо към Акисе и Акира. Никой няма да убива Джак. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Съб Юни 29, 2019 12:54 pm

Усмихна му се Хлапе, той се занимава с наркотици, убийства и трафик на жени.. Такива като него заслужават само това - Акисе
Цялата банда го заслужава.. - Сиел
Усетих намека. Виджил и Сахир ги искам живи. Няма да позволя приятелите на Shadow да си отидат - Акира
По тази логика не трябва да убиваме и приятелят на Райт. Ние се превърнахне в бодигардове на престъпници.. Тропна с ръка по масата до която беше седнал. Затова всички трябва да са под ножа..! - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Съб Юни 29, 2019 12:59 pm

Ядоса се след като ги чу. Ей, ей...Погледна към Акира. Цениш приятелите на Shadow, но аз също ценя моите, макар и Джак да е вече друг..Виджил и Сахир също се занимават с престъпна дейност, но смяташ да ги пощадиш само заради тези "приятели" на твоят приятел в тях?! Дори не те интересуват самите хора, а създанията в тях ..Ерик..Погледна към Ерик. Знам как се чувстваш, но..за всичко си има причина, йо. Рано е да искаме да убием всички без да знаем защо точно го правят.. По дяволите, защо всички тук искате да решите проблемите си с убийство и насилие!?! Дори не знаете причината те да се държат така!!! Знам, че Джак, който аз познавам не би направил тези неща, йо.. - Тай
Сви се в ъгъла и почна да плаче тихо. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Юли 04, 2019 1:29 am

... - Акира
Въздъхна Може би има право..Ерик, спомена, че Сахир е дружелюбен. Можем ли да разчитаме той да ни каже нещо повече ? - Блейк
Трудно - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Юли 04, 2019 2:01 am

Йо, Smoke е много дружелюбен, поговорихме си с него доста време. Исках да се сприятеля с него, но бях принуден да разменям юмруци с Виджил. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Юли 04, 2019 2:46 am

Въздъхна Добре, явно сте мили душици които не ускат да леят кръв..Погледна към Тай Какво предлагаш тогава ? - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Юли 04, 2019 2:50 am

Хмм..наистина си нямам и на идея как ще стане, йо..ами ако ги вземем за заложници след като ги пребием? Предполагам шефа ще си ги потърси, йо. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Юли 04, 2019 3:02 am

Хм..Може би..Обаче няма да е лесно - Акира
Акира, имаме проблем Появи се холограмен екран който да проектира битката между Дейвид, Бела и Зоро - системата на гилдията
Какво има..? - Акира
Тялото на Бела няма да издържи още дълго. Дейвид не се бие по начинът който мислехте и от най-голямата контра, Бела се превърна в най-голямата мишена заради силите си - системата на гилдията
Бела ! Трябва да измъкнем от там.. - Акисе
Нека аз отида.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2706
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 3 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите