Кралската арена

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Сря Мар 27, 2024 10:08 pm

Азами беше човек винаги жаден за нови познания, а любимото му занимание беше да наблюдава awakening в другите хора. Макар и да рискува да загуби баса, той не би позволил двубоя да приключи толкова бързо да види катарзис в някоя от принцесите. Такъв човек беше той и навярно за това беше бил целия път дотук.


Stella: Сложи си свободната ръка върху лицето и започна да се тресе, което няколко секунди по-късно ексалира то този маниачески смях.


Mahou Shoujo Madoka★Magica Movie Ending Full


ЗА ТОВА ГОВОРЯ, СЕСТРИЧКЕ!!! Тази твоя страна исках да видя! Тази ледена атака... можеше наистина да ме убие, хъх? Значи най-после станахме сериозни? НА ТОВА СЕ НАДЯВАХ! Безмислено е някоя отнас да стане кралица, недостойна да заложи живота си или неспособна да жертва друг. За тази титла..,
Кралската арена - Page 2 Miki_s10
 ТРЯБВА ДА ЗАЛОВИШ ВСИЧКО!!!
Стела скъса десния си ръкав и показа голото си рамо. Това ШОКИРА цялата публика.


Azami: Усмихна се до уши. Хахаха, пътуването ми си струваше напълно. Не.., този двубой даже нахвърля очакванията ми, а той.. ЕДВА СЕГА ЗАПОЧВА!! Ервин, чувствай се късметлия. Това няма да нито събитието на годината, нито на десетилетието. Това със сигурност ще бъде highlight-а за ВЕКА!!! Азами не можа да сдържи лудия си ентусиазъм. Той оплаши и отврати хората с реакцията си и преувеличените си думи.
А каква въобще беше причината за реакцията му?
Stella: Стела разкри какво криеше. Тя скъса десния си ръкав и показа рамото си. В него бяха забити надълбоко 2 кристала. Беше ужасна картинка, но това беше само началото. Тези кристали бяха като този, който държеше - dust crystal. Тя извади единия, който сякаш беше загубил своята светлина, и изпящя от болка. АААХ!!! Дишайки тежко тя стисна зъби, затвори очи и замахна с всичка сила с лявата си ръка. Убилна кръв текна. Тя заби новия кристал, в който беше складирал енергията от атаката на Широ, в рамото си, на мястото на раната.
AAAAAAAAAAХХХХ!!!!
Болката беше неописуема. Не просто защото буквално забиваше дебело острие надълбоко в рамото си, а и защото енергията вътре в него веднага започна да се разпрострянва из тялото ѝ. Вените ѝ около раната изпъкнаха и заблестяха. Изглеждаше подобно.
Публиката беше в шок. Това, което Стела беше извършила не беше просто ужасяващо и гнусно, но и считано за ТАБУ в кралството. Най-големите престъпници и психопати са използвали този метод, за да вкарат магия в системата си, защото само по този начин се извличаше 100% от съдържанието на кристала. Това беше инструмент, който позволяваше слабите да побеждават силните. Табу, което разрушаваше баланса в кралството и потенциално дори в света. В място като това, където разликата между бедни и богати е от земята до небето, точно това саморазрушително действие можеше да обърне всичко наобратно. Най-опасни са хората, които нямаха какво да губят. Това най-често са робите и пиратите, държани в плен, които веднъж докопат ли се до такава сила са способни да повалят своя господар и много повече. Страховити протесни от такива самоубийци неведнъж са опожарявали столицата вкарвайки я в пълна анархия. Ала методите на кралят винаги били по-безмилостни, че да запази мира в кралството до ден днешен. Ала сега когато човекът, който извършва това табу е собствената му дъщеря, какво ли би предприел кралят? Дали ще процедира както преди или ще се смели над принцесата? 

Кралят: Стискаше гнявно зъби, а ръцете му толкова здраво държаха парапета, че го пропукаха. Спрете този дуел. Казах.. СПРЕТЕ ТОЗИ ДУЕЛ! ВЕДНАГА! Личната му охроната веднага се запътиха.

Azami: Наблюдаваше реакцията на кралят. Не, няма да я бъде твоята, "татенце". Този дуел ще протече до края!

Stella: Съвсе се от болката и фиксира погледа си върху Широ. Какво чакаш, сестричке? Битката ни едва сега започва! Ако нямаш намерения да ме нападаш, то тогава аз ще го направя първа! Фокусира ледена енергия в шпагата си, като този път беше в пъти по-голяма. Изглежда кристалът в тялото я boost-ваше до неосезаеми предели.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Сря Мар 27, 2024 11:06 pm

Широ: Стисна катаната си, като изражението и говореше, че се е отвратила от гледката. Все едно казва "иъл". Това е покъртително.. Тя чу думите на Стела като това я ядоса. Ти си същинско копие на баща ни Стела! И двамата сте готови да жертвате всичко за тази страна! Но аз...
! НЕ СЪМ ГОТОВА ДА ЖЕРТВАМ СОБСТВЕНАТА СИ СЕСТРА !
Тези думи, бяха достатъчно силни да повлияят на публиката, но навярно не и на самата Стела. Когато кралят обаче беше крайно разтревожен за outcome-а на битката. Широ се сети за нещо. Думи изречени от човек който презира и мрази от дъното на душата си, но и човек който обича и уважава също толкова много. Човек, на когото дължи целия си живот и голяма част от развитието си. Това бяха думите на Кай Асара, познат още като Акира. Думите гласяха:

Кай Асара / Акира написа:Не се страхувай от това което си. Накарай останалите да се страхуват от това, което можеш да бъдеш.

След като се сети за тези думи, силна виелица се завихри около Широ. Тя надигна катаната си, като сгъна ръката си и я преряза обилно, изпускайки кръвта си във виелицата, правейки прозрачния вятър със сини ся енергия да стане пурпурен.


Lissandra, The Ice Witch | Theme - Legends of Runeterra

Широ реши да отприщи цялата си мощ за да спре Стела. Тя знаеше, че с обикновения си лед, нямаше да може да се справи, но и знаеше че ледът и няма времето да се превърне в черен, затова използва тайния си коз, който никога до сега не е разкривала. Тя прецени, че кралят ще бъде еднакво изненадан от двете им и няма да наблегне цялото си внимание върху нея. Или може би щеше, заради това, което щеше да се случи. Изведнъж, от земята покрай Широ започнаха да излизат шипове от ЧЕРЕН ЛЕД. Широ не достатъчно силна да генерира черни ледове at will, в момента беше напълно способна да го направи. Как? Освен, че прокълнатия лед на Широ я заледява от към емоции, той я прави буквално хладнокръвен убиец. Тази студена кръв, когато се смеси с ледената енергия на Широ създава нейните черни и непробиваеми ледове. Това обаче, го прави по-крехък в зависимост от емоциите, които Широ изпитва. В момента тя беше готова да загърби всичко, освен едно. Да спечели дуела. Тя беше готова да нарани Стела за да я спре. За жалост, Широ знаеше, че това може да я превърне в убийца, но беше готова да поеме този риск. Следващите думи на Широ щяха да шокират хората и най-вече краля, който със сигурност знае за също толкова известната и смъртоносна Черна Кралица, позната още като Ледена Вещица, и именно майката на Широ. Черният лед, заради когото кралят удари Шарлет малко по-рано сега беше пред очите му. Прокълнатия лед за който се водиха легенди и се пазеха тайни навярно в библиотеката на кралството в момента се беше изправил срещу другата му дъщеря. която извърша ТАБУ пред цялата нация. Когато Широ проговори, нейният глас, подобно на този на Лизанрда от лига имаше ехо и се чувстваше студен. Само с нейните думи, кралят всякаш усети присъствието на вещицата пред него си заради черните ледове.


Искаш да извлечеш пълния потенциал на сестра си!? Искаш целият град да те приеме за нещо повече от малката се сестра и дъщеря на кралското семейство!? МИСЛИШ, ЧЕ СИ ГОТОВА ДА СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ СВЕТА КАТО ГЛАВА НА ТАЗИ СИЛНА ДЪРЖАВА???
! ДОКАЖИ МИ ГО И СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ ПРОКЪЛНАТИТЕ ЛЕДОВЕ, КОИТО СЕМЕЙСТВОТО НИ ПОКРИХА ОТ СВЕТА !

След като извика това, ледът обгърна Широ, създавайки и отново бронята, но този път, тя беше много по-агресивна като модел. Беше цялата от черен лед, а короната на главата и, която също се появи още повече я караха да изглежда като ледената черна вещица.
Кралската арена - Page 2 9c335a6e327ac2c1d1fdd3addb701a26

!!! AGES PASS, YET THE BLACK ICE STILL REMAINS !!!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Чет Мар 28, 2024 5:13 pm


GRAM - Apocalypse


Двете принцеси смесиха кръвта си с ледовете освобождавайки истинската си сила. Широ навярно беше потомък на страховитата Ледена Вещица, а Стела компенсираше със самоубийствени dust техники. Но това далеч не беше кулминацията. Двете момичето просто level up-наха и сега щяха да се бият на друго ниво. Може да се каже, че истинския дуел точно сега започваше. Широ тепърва щеше да показва мощта на черния си лед, а Стела все още имаше втори забит кристал в рамото ѝ, чиято сила все още не беше разкрила. Този кристал беше изпълнен с тъмна енергия, навярно откраднат от забранената библиотека.

Кралят: Онемя от видяното. Не можеше да повярва на очите си. Това чувство.. тази енергия.. ТОЗИ ЛЕД..!? Той принадлежи не на кой друг, а само и единствено именно на нея - Черната Кралица. Разпали тялото си в буйна ледена енергия демонстрирайки яростта си. Тази вещица, която преобърна Атлас в главата надолу! Кой да повярва, че отново ще се сблъскам с нея! Шарлет, какво се е случило с теб? Това няма как да си ти! Но ако не ти си, то къде си? Ами ти? Стела? Какво си направила, Стела? След цялото старание да те отгледам, цялата любов и богатство, която ти дадох, ти ми се отблагодаряваш по този начин?! Извървайки ТАБУ пред цял Атлас?! НЕПРИЕМЛИВО!!! НЕДОПОСТИМО!!! ЩЕ СИ ПЛАТИТЕ!!! ЩЕ СИ ПЛАТИТЕ ВСИЧКИТЕ!!! ЗАПОЧВАМ С ТЕБ, ВЕЩИЦО!!! 
Запъти се към Широ.

Azami:
Изправи се.
Not so fast.
Хехех, сега вярвате ли на думите ми, дами и господа?! Уверихте ли се, че не преувеличавам?! Но не се притеснявайте.. 
Кралската арена - Page 2 Azami_15
Той разпери ръце и като диригент започна да размахва насам натам.
Веселбата едва сега започва! Цял живот ще помните този ден, приятели. Ще го помните като деня, в който Атлас 
БИВА ПРЕРОДЕН!!! 
Цялата арена се разтресе. От всяко едно място за сядане в трибуната започна да излизат корени, които здраво прикрепваха ръцете, краката и въобще цялото тяло на всеки отделен човек от публиката. Където Азами замахнеше с ръце, там пускаше своите корени. С няколко диригетски движения, той обсипа цялата арена в корени принуджавайки на сила всеки зрител да остане седнал и да гледа представлението. Ервин не беше изключение. Корените бяха здрави като много корди за въдица накуп. Отделно те постоянно се регенерираха, като използваха жизнената енергия на завързатана публика като "гориво".
Моля всички останене по местата си. Дуелът ще продължи до край независимо какво, но не се притеснявайте. Стига да не се противопоставяте, то вие сте в безопастност. Съветвам ви да се съсредоточите изцяло в битката, без да изпускате нито един детайл. Нека спектакълът продължи!
След това с един внезапен dash в стил Goku teleportation, той се появи пред личната охрана на кралят и ги вкара в безсъзнание за един миг. Нужно му беше само един допир. Следващата му мишена изглежда беше кралят, тъй като беше фиксирал погледа си върху него редом с мазната си усмивка.


Stella: Тотално игнорираше действията на Азами и остана изцяло фокусирана върху "сестра си". Преди да каже каквото и да е тя отново се изсмя като маниак. ХХАХАХАХ!! Знаех си, че има нещо гнило в теб още в момента, в който кръстосахме шпаги.(не в такъв смисъл ;д) Или наистина нищо не знам за теб, или ти всъщност не си Шарлет, нали? Признавам не очаквах нещата да ескалират до такъв предел. Не ми отстъпваш дори за секунда. А си мислих, че ще те е страх дори да ме нараниш. Хаха, така ми харесва! Нека продължим в този стил! Използвай всичките си козове върху мен! Аз ще сторя същото! Погледна за малко към баща си. Хаха, баща ми е направо побеснял. Честно казано не мога да разбера на кого повече е ядосан. Зареди мен, че извърших Табу пред цялото кралство, или зареди теб и твоя черен лед. Сигурно е комбинация и от двете, хаха!! Хм, като се замисля.. Относно този черен лед доколкото помня, той се споменаваше в някои от забранените книги. Коя всъщност си ти? Е, знам перфектният начин да разбера. Шгата ѝ светеше ярко в ледена енергия. Тя се завъртя с красиви движения и създаде кръг, от където се изстреляха ледени енергични сфери право към Широ.
Кралската арена - Page 2 Giphy
(Бяха 10 на брой и двойно по-големи от на гифчето)
При удар те избухваха и замразяваха всичко наоколо в половин метър радиус. 10-те сфери щяха да атакуват Широ от всяка страна, но това не беше всичко. Само миг след тази атака Стела щеше да изчезне от полезрението на Широ, използвайки отново ледената си атака за taunt. Почти веднага след сблъсъка на сферите, тя щеше да се появи над Широ и да замахне със своята шпага право към главата ѝ.
Кралската арена - Page 2 Pmmm_m10
ТУК, ГОРЕ!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Чет Мар 28, 2024 9:17 pm

Ервин: Погледна леко Азами с презрение всякаш му беше ядосан. Той пое дълбоко дъх, след което издиша и започна да замразява корените му. Корените на Азами обаче, бяха хванали обикновен лед, а не черен, който се води в семейството. За разлика от твърдостта на черния обаче, неговият накара корените да изчезнат. Мислех, че бяхме приятели брато!?

Широ: Това съм аз сестричке, от плът и кръв. По-същия начин по който аз навярно не знам нищо за теб, информацията ти за мен всякаш не достига до теб! Това съм аз...Подчинителката на черния лед. Наследството на ледената кралица и не на последно място...
Бъдещата кралица на Атлас!
Широ тропна с крак, образувайки ледените образувания около нея в няколко ледени щита, които да блокират ranged атаките на Стела. За разлика от арта обаче, нейните също бяха по-големи и бяха по отдалечени и от нея, и един от друг за да не рухнат през експлозивните механики на атаката и.
Кралската арена - Page 2 932324a8ce79029d461ef8b9d6f53a98

Тези щитове ги беше взела от арсенала на брат си преди много време, затова и на арта е това е той преди години. След сблъсъка на далечните атаки на Стела с ледените щитове, те се пръснаха на многобройни ледени висулки около тях. Когато блокира атаката на Стела, тя беше готова за нея, като Стела можеше да види как Широ гледа към нея. В последния момент, Широ отскочи по диагонал нагоре, оставяйки след себе си нейн леден клонинг, което да поеме замаха на шпагата и. Когато тя го удари, тя щеше да бъде заледена. Широ обаче направи това няколко пъти за да се издигне нагоре и да небере височина. Това движение е отново на брат и и е взето от тук. Ако реално Стела бива замразена на едно място, Широ, която вече щеше да е във въздуха щеше да събере всичките ледени висулки по земята със себе си и да ги запрати право надолу към нея.

! ТОВА ЩЕ БЪДЕ ЛЕДЕНИЯ ТИ ЗАТВОР !
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Нед Мар 31, 2024 2:22 pm


gmtn. (witch's slave) - artefatto vita

Azami: Еврин чу гласа на Азами в главата си: И все още сме приятели. Знаех, че лесно ще се освободиш. Все още не знам истинската ти причина да гледаш този двубой, но едно ти обещавам - той няма да бъде прекъснат. Ако искаш да запазим добрите си отношения те съветвам и ти да не се наместваш в него. Не бих го допуснал. Сега ако ме извиниш ме чака тежка битка. С един голям отскок, Азами се преземи на най-високото място в трибуната - кралската площадка, където се изправи срещу него. Long time no see, brother. Усмихна му се, като с една ръка скъса костюма си. Изглежда Азами взимаше противника си напълно на сериозно.

Кралят: Ти?! Наистина ли си ти, Азами? Дори не мога да те позная! Какво дири тук предател като теб? Премахна златните си доспехи и мантия и разкри мукулсетото си тяло. По физика Кралят не остъпваше дори от Тобирая Тогами. Той обви юмруците си в здрав като стамана лед и се нахвърли с всичка сила към Азами. Изчезни, напаст!
Това даде начало на техния двубой. Азами имаше изключителен труден опонент пред себе си, но луд човек като него бе способен да жертва всичко за своите цели. А какво целеше той? Твърде много неща, но най-важното в този случай за него беше двубоя между принцесите да протече докрай без никакви намеси.


Stella: Хм, дори и наистина да си ти, сестричке, пак не бих проявил милост. Мисля, че това вече ясно ти го демонстрирах. Ще премина през този черен лед и ще те сразя! Тронът принадлежи единствено и само на мен!
Range атаките на Стела бяха блокирани от ледените щитове. Стела направи своя замах към Широ и за нейна изненада, опонентът ѝ беше подготвен и реагира навреме. Изглежда стратегията с taunt-овете изобщо не действаше срещу този противник поради някаква причина. Тя бързо прогледна през плана на Широ и предприе мерки. Шпагата ѝ беше замразена от ледения клонинг, но тя бързо я пусна и създаде магически кръг между себе и ледената опасност. Стъпвайки върху тази окръжност, тя се отласна назад с едно красиво задно салто избягвайки всички ледени клонинги. Набързо създаде отново оръжието си от ледена енергия. Стела не изчака да се преземи на земята и още нависоко във въздуха създаде още един магически кръг, от който да се отласне отново към Широ без да ѝ остави глътка въздух. 
Кралската арена - Page 2 Giphy
По пътя премина през още две окръжности, които увеличиха засилката ѝ общо 4 пъти. Ако Широ изпитваше затруднения с удвоената скорост, то сега щеше да ѝ е 2 пъти по-трудно. С пълно скорост, Стела се целеше да намушка сърцето на Широ. Целият fighting style на принцесата за сега наподобяваше малко като на berserk - всичко в атака и почти нищо в защита. Поддържайки това темпо изглежда тя контролираше битката, като принуждаваше противника си да играе главно в защита, но до кога? И защо се биеше по този самоубийствен начин? Дали разчиташе, че сестра ѝ няма я нарани смъртоносно или наистина не ценеше живота си?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Пон Апр 01, 2024 9:24 pm

Ервин: How the...Okay, този човек явно има и телепатия. Изправи се, като си сложи крака на парапета и се подпря на него с лакътя си. Не мисля, че имам причина да се намесвам с тази битка. Доста добре се развиват нещата. Няма да имам друг избор освен да се намеся, ако проклятието на сестра ми излезе извън контрол. Ледът е по-крехък от обикновено.

Широ: Тронът не принадлежи на нито една от нас в момента! В момента в който тя видя как Стела се отскача назад и създава втория кръв зад себе си и стана ясно, че няма да може да избегне атаката толкова лесно. Затова тя протегна ръка напред. Широ освободи огромно количество от ледената си енергия пред нея, която образува огромна стена от черен лед.
Кралската арена - Page 2 A1e55bee319261a7f1d030c56c511e29
Оръжието на Стела щеше да се забие в стената от черния лед като индикация, че той е здрав, но не е напълно неразрушим. Това щеше да набави достатъчно време на Широ, но на нея реално не и трябваше. В момента в който атаката на Стела бе блокирана от стената, Широ щеше да я удари и да я разбие, създавайки ударна вълна която хем да изблъска Стела назад, хем стената да се разбие на ледени шипове, които да се забият в нея.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Сря Апр 03, 2024 5:45 pm


Re:Zero Season 1 OST 3 - Hymne of Despair and Atonement (Betelgeuse Theme)


Азами и Кралят започнаха своята масивна битка. Тя се сравняваше с тази между Сайтама и Борос. Кой, кого беше, все още не се знаеше. Тяхното сражение обаче бързо отлетя надалеч, като постоянно променяше местоположението си. Разбива няколко от летящите скали наоколо, след това се приземяваха и поваляха със себе си всички къщи и постройки - пълен хаос. Но дори и толкова масивна, тя сякаш остана на заден план по важност и се намираше далеч от публиката. Азами нарочно го направи така, за да може зрителите да се фокосират върху принцесите, а не верху тях. "Аз не съм важния тук." - мислеше си той.

Ервин реши да не се намесва в битката, като изглежда той единствен беше извън плена на плана на Азами. Цялата публика крещяха и псуваха от ярост и раздразнение, но усилията им бяха напразни - никой не можеше да пречеже корените. Никой освен Ервин и още един човек. Мъжът усети и видя как на по-задните седалки едно момиче също се изправя на крака. Изглежда някак си тя е успяла да се отърве от корените. Лицето ѝ не се виждаше тъй като беше добре скрито под бяла качулка, а самата си глава държеше наклонена, сякаш умишлено се криеше.

Стела заби шпагата си в стената и остана заклещена. Бързо след това Широ разби стената и стотици остри отломки се насочиха в пространството около Стела. Десетина оттях я порязаха на различни места с различна дълбочина. От цялото ѝ тяло текна кръв, но тогава се случи немислимото:



:

Тя игнорира сериозните си рани, като в мометна се намираше в опасна близост до Широ. Избягване на атака от такова разстояние би било почти невъзможно и точно това се случи. Стела хвана вече освободената си шпага и направи мигновен замах напред, който щеше да прободе директно главата на Широ. Тя от своята страна нямаше никакъв шанс да очаква това, но с бързи рефлекси и малко късмет можеше да спаси живота си, но най-вероятно острието пак щеше да ѝ остави малък разрез на бузата.
Тонът на битката рязко стана в пъти по-мрачен и ужасяващ. Нима Стела беше готова да жертва живота си, за да победи? Нима в лудата си амбиция тя можеше да преглътне ужасяващата болка от раните си? Що за 14-годишно момиче? Какви демони се криеха в нея?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Пет Апр 05, 2024 12:21 pm

Широ: От рефлекс тя се наклони на другата страна от атаката на Стела, като в следващия момент се чу счупване. Стела поряза бузата на Широ но в същото време, се видя как части от шлем падат от главата на Широ. Тя беше успяла да образува леден шлем почти мигновено, но сблъсъка беше в последния момент и ледът нямаше как да се втвърди толкова бързо, че да предпази напълно Широ. Тя падна на земята, като с лявата си ръка я докосна и от нея ледът започна да се надига и всякаш с ледена пързалка се отдалечи назад от Стела. Проблемът беше, че цялата тази дефанзивна игра на Широ в момента я поставя натясно. Буквано. Със стремежа си да не я нарани, тя даваше пространство на Стела и тази пързалка я заби в стената на арената, а зад нея точно бяха и трибуните. Широ беше натясно.

Ервин: Хайде Елизабет.. Отвърни на удара..! Ервин започна да се притеснява за Широ, защото я виждаше как не се биеше с пълния си капацитет.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Съб Апр 06, 2024 11:35 am


MSMM - Vol 3 - Track 11 - Symposium Magarum


Масивни експлозии продължаваха да се чуват в далечината като същински апокалпсис. Летящите скали една след друга падаха от сражението между двата титана Азами и Краля. Дворецът също бе засегнат от масовата разруха. Всички се разпадаше...

Публиката продължаваше да крящят в агония и отчаяние, завързани за стола и принудени да гледат откачената битка между две принцеси, които ако продължат с това темпо, скоро щяха да оцветят цялата арена в кръв.

Stella: Още преди пързалката да се сформира, Стела продължи своя луд charge към Широ не ѝ оставяйки време дори да си отдъхне, ала веднага след първата крачка рязко се спря. Тялото ѝ на практика се разпадаше. Тя губеше твърде много кръв от дълбоките си рани, като цяла локва се образува под краката си. Мускулите ѝ започваха да отказват, но това нямаше да я спре. Тя заледи раните си и спря кървенето, подобно както Тай правеше. Отне ѝ една секунда, което всъщност позволи на Широ да избяга до стената. Стела избърса кръвта от лявото си око, за да може да вижда, но така единствено го направи още по-кърваво. Отказа се от него и продължи с луда усмивка към Елизабет.

Какво става, сестричке?
Кралската арена - Page 2 Miki_s11
Ала от дясното ѝ око започна да излизат неконтрилуемо сълзи.
Нямаше ли да ставаш кралица?
С това темпо ще ти отмъкна трона за нула време!
Да не би да те е страх, че ще ме нараниш?
Ооо, колко сладко!
Хвана шпагата си, приклекна и се приготви да се изстреля отново към Широ.
Уви една кралица не може да си позволи да изпитва подобни слабости!
ИДВАМ!

Тя се изстреля с шпагата напред към стомаха на Широ и щеше да достигне до секунда. 
Зареди това късо разстояние между тях, нямаше нужда от boost-ващи маг. кръгове.
Кралската арена - Page 2 C510fd10
Широ отново беше в дефензива, но до кога? Ако продължи така ще е въпрос на време докато някоя от атаките на принцесата не рани смъртоносно.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Пон Апр 08, 2024 8:53 pm

Широ: Тя бива пронизана пред корема, като наведе глава от атаката.

Ервин: ЕЛИЗАБЕТ! Провикна се с пълно гърло всякаш от притеснение Ервин.

Двубоят изгледа беше приключил...


Широ: Изведнъж, тя помръдна лявата си ръка и хвана шпагата на Стела, като си надигна главата и я погледна в очите.








Ẃ̵̧̡̛͇͎̬͙̟̗͎̝̬̺̗̪̲͖̳̮͉͓̘͓͎̳̥͚͇͍̗̰͚̩̝̤̗̤̩̋̽̋́͒́̽̏̍́̉̂̉̑̎̍͐͒̕͜͝h̶̡̢̨̛̘̠͉̭̘̭̺̮͓̯̳̟̟̖͙͔͖͖̞̱̜̘̮̼̙̠̘̦͔͓̣̻̦̮̼̻̳̗̝̱̺̏͛͐̎̓̅͆̈́̿͛͑̍̂̃͋̈́̎̈́̑̉̀̈̃́̈̄́̂̅͑̽̑̌͗͌̆̀̅̓͑͘̕͝͠͝ͅo̷̧̢̙̹̥͈͇̺̻͔͍̦̝̭͙̗̐̋̋͗́͊̓͆̏̐́́̄̊̽͠͝ ̶̧̧̭̫͖̦̲͓̮̣̼͉̖̰͇̣͙̺̦̟͎͓̙̳͓̬̣̫̥́̄̓̀͗̿̏̽̊͂͂̎̊͆̂̾͛́̊͆́̕͜͝ḏ̵̛̥̪̤͛̅́͆͊̓̂̽̉̾̀̍̐̆̌́̑̃̒́͌̾̿͋̍͛̉̈͋̎͌̌͐͛̋̾̚̚̕͝͠͝͠͝ͅo̵̡̢̤̠̤͔̣̖͖͚̭͙͍̻̺̎̓́͊͒̌͐̒͝͝ ̶̧̡̡̢̢̢̢̨̫̟̪̟͍͍̯̯͔͎͔̠̙͉̠͈͙̣͖̪̖̣͎̩̹̦̖͕̹̘͍̖̣̝͓͇̲̠̿͑̌͛͛̐̂͊̆̋̒̐̊̈́͗͂͛̇̇̔̽̕͜͜͠͝ͅͅy̸̢̨͚͇̬̹̭̲͎͕̼͚̺͇̫̘̭͓̪̬̮̖͖̘͈̞̑̅̿ò̷̧̡̨͈̹͈̖͓͕̞̻̪̙͙̳̟̬̪͕͓͙͔̬̥̙̱̜̗̥̮͖̺̪̜͖͓̪͛̂̓̽͒̑̒̉̄͌̊̀͗̈́́̽̀̍͒̀̉̈́̆͆͊̉͑̏̄͊̍̆̾͆̿̊̕̕̕̚͘̚͜͜͜͜͝͝͠͠ư̷̡̡̢̨̛̺̣͚̙̦̬̣̥͇̭͙͉͕̮̯̦̥̖̠̺̥̰͓̱̤͔͖̤̥̭̯̒͒̏̈̇͐̈͋̑͗̊̊͒̈́̒̃̓̓̅͑̄̆̈̾́͜ ̵̡̨̧̢̧̡̨̛͇̳̜̣̠̭̥̙͓̣͚̖̬͓͕̫̖͙͍̰̜̱̹̱̭̦̭̤͕̱̭̮͎̦̪̩̹̮̽̿̔͒̉̀͂͒̋̓̓̀̒́̓̀̉̏̀͛̈́̆̀̆̏̈͌̓̈̕̕͜͝ͅt̶̨̛̛̛̞̭̜͈̬̼̱̖͉͍̭͚̭͔̟̲͈͇̤̱̯̭͈̬̖̺̺̭̺͊̌̇̆̄̃͗̓͛̋̀̎̄̿͛̂̇́̎̈́̑̈́̎́̾́̄̿͘͘̚͜͠͝͝h̷̡̡̡̨̢̡̡̛̩̼͎̙̰̝̟̠̥̲̺͔̩͉͇̠͕̻̥͎̱̻̖͚͙͙̥͉͇̻̐̂̑ͅi̷̡̢̢̢̨̳͓̱̦̟̪͕̠̜̹̘͕̩̣̮̱̩̲̭͔̦̾̅̔̏͋̀̐͋͑̏̆̔̉̐̎͋͗̎̒̓̓̋͛̇̈́̀̈́̔͌̊̆̾́͘͜͜͝͝͝ń̵̡̢̧̢̢̧̢̲͓̲̤̠̹̩̘͎̹̫̠̲̙̝͈̳͍͖͓̩̮̮̪̈́̀͑̀̀̓̍̿̀̎̀̇̐̎̓̀̓͌̉̒͑͂̎̃̑̑͛͋̅̂̌̓̅́̓͜͜͝͝͠͝k̶̛̛̯̫̟͔͍͖̬̣̦͕̾͗̿̋͛́͆̓͂͐̽͌͛̓͛̓̉͒̌̾̓͐̆̆̈́̎̍͑̈́̀̑̔̊̓̾̏͑͋̓̽̚̚͝͝͝ ̴̛̤͖̜̮̺͙̩̽͐̔͐͛̿̍̆̊͘̚͘̚͠ẙ̵̡̜̜̯͇̭͕̯̝͎̠̗̭̩͉̥͙͚̯̖̜͈̱̲̹̻̻̲̭̤̣͎̗͔̞̘̦̜̪̣̘̭̝̬̦̏̀̐͂̀̀͂͋̇̐̀̾̂̍̅̀́͑̑̕̕͘͜͝ͅợ̵̧̡̨̛̩̳͓̜̠̘͇̮̬̙̯͚̼͉̥͊̉͛̌̊͗̊̋́͐̔̋̅̒̈͑̍̄̔̏̓̑̔̌̑̋̈́͗́͂́̕̚͘̕͝͝͠͠ų̶̧̢̡͈̗͓͖͕̲̼̺̤͖̘̹͙̪̹̭͚͛́͑̎͐̌͑́͒͊͑̐͑̾̈̽̌̓͌̀͗͊͊̈́̽̔͊̒̈́̑̈́͊̈́̍̈́̅̿̉̄̅̓̕̚͜͝͝ͅ ̷̭̪̪͉̻̩̼̻̹͓̝̠͖͌̓̔̔̀̄̋̆̋̾̎̑̆̍͘̚͘̕ä̵̧̨̨̡̢̢̮̘̰͇̯͍̭͖͇̹͔͎̰͕͍̬̝͖̪̲̳̥̟͖͈̫́̿̾̿̊̓̊͛̈͆͂̍͊̀͌̿͒͘̕͜͝͝ͅr̸̛͖̎̀̒͊̊̅͌̋͋̀͛̇̒̃̌̑͂̽̊̊͂̂͌̇͐͐̃̑̐͒̄̾̄̀̉̇͒̕͘͘͝͝͝e̶̢̡̼̝̥̯͕̖̖͉̭̻̲̻̟̯̯͕̦̝̮̹̺͕͍̼̲͚͍̦͔͔̳͍̪̗̰̮͎͙̞̳͎̠̲͚̗͊͛͐͐̆̃̄̍̀̄̓̑͐̄̑̂́͐̽̂͗̽́̾̀͌̎͆̇̒̈́̈́̀̂̚͘͠͠͝ͅͅ ̶̨̧̛̘̳̪͚͕̭͓̭̰̱̝̰͈̜͚̰̩̬̫̪̭̣̭̫̪̬̝͚̊̓́͗̈́̀̀͆̔̍̄̓̓͆̈͗̅̽̃̄̀̏̉̀̌̏̈́͊̃̐̈́͆̀͐̏̇̚̕̚̕͠͠ͅͅͅţ̷͉͇̬͖͎͙̻̝̼̽́͑͂̉̓͐̔͆ǫ̶̢̡̺̗͙͔̖̩͔̳̤͔̤̫̼̟̼̻̬͓̲̤͇̦̲̦̲̉̋̽̊́͒̑͒̔̈́̃̏̅́̀͗̚̕ͅ ̴̨̨̜̖̲͎̠̩̦̯͎̲͕̗̦͕̪̻̘͇̝̲̥̫̼͓͚͍̠̼͈̲͍̪̰̓̓̿̉̅̊̉̑̔̃͒͊̈́̐̐̏̉̈́̈̔̃̓́́͗̍͜͜͝͠͝a̶̢̧̧̛̛͚̖̖̱̱̜̝̻͉̞̫̳̜̳̤̦͇̩̞͉̜̲͎͎̹̱̭͉͍̟̺̋̍͛̿̊̋̾̅̑͌̏̈́̆̐̿̊̒̇͛̄̊̆͌̀̔͂̓̆͋̄̂̕̕͠͠͝ţ̶̨̘͚̹̳͍͍̠̇͆́̀͑̇͠͝t̵̢̛̛͚̦͇̹̲̙̖̦͕̤̠͓̺̺͉̣͊̒͐̓͆̂̏̐̆̈̐͂͋̅͆͆̐́̽̍͛̄̔̓̌̍̽͆̽̆̒͘̚̚͘a̸̧̧̗̳̲̻̻̳͍͔̮͓̠̼̻̲̭̣̼̣͉̺̲̝̼̻̤̮̥͍̗̠̥̫̘̠̝̬̩̝̲͔͕̰̝̼̻̍̇̾́͂͊̀̇̈́͒́̊͌̎̈̇͂͐͒̾̏̓̈́̓̀̒̽̎̊̋̃̕͘͜͝͝ç̷̛̯̱͍̯̳̫͓̯̹̪̥͇͎̟̺̗͍̯̦̥̣͚͉̈́̅̇̈́̄̀̑̂̈́͝k̴̢̡̢̨̼͙̗͇̹̘̘̬̩̟̝͙̩̹̜͖̮͔̥͉͓͉̮̳̗̮̜̬̥͍̤̪̪͖̘̺̍͆͌̃̾͋̀̉̃̎̏̀̀͊̈́͑͛̀̈́̔̀̈́͐͘͜͝͝͠ͅ ̸̢̧̢̢̨̛̲̻̤̲͖̖͔̝͈͈̠̻̮͚̯̺̭̗̬̩͇̞̜͎͚͎͇̺̰͍̜̯̺͚̺̯̖̗̜͚̯̳̼͆̽̔͒͆̏̔̿͗͂̓͒̓̃̓̆̓̈͌͑̈́̃̈̒̓̏͂̀̎̅̾̿̄͑͂͐̀̾͗̚͘͘͘͘͝ͅͅm̵̝̙̘͔͔̗̞̦͖͚̗̣͍̣͈̿̈́̅́̂͌̇̉̎͂́̈́̇̋̇̂̇̏̊̿̌̔͗́̚͜͝ḛ̸̢̢̛̼͔̭̝̯̜̯͍͍̰͚̺̦̬̥̣̣̜̈́̽̑̈́̓̃̽͂̽͊̅̊̇͆̋̀͂͌͗̂̏̎̂̒̿̍̽̎̕͘͝͠?̵̧̡̢̧̡̨̣͓̻̙̹̠͍̰̝̺̖͔̜̫̳͈̯̜̬̜̯͍͓͎̝̬̟̲̼̟̘̪̦̄̎͒̓̎̆́̾̍͂̈͐̀͌͛͐̾̑͒̈́̐̈́͛͆͒͋͑̄̔͊̕͘͜͜͝







Огромна ледена стена отново се генерира като първата, която Шито образува, но този път тя беше изключително шиповидна и щеше point blank да се развие и да запрати Стела чак до другия край на арената пронизвайки я през цялото тяло.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Вто Апр 09, 2024 12:50 pm

Stella: Прободи Широ в стомаха. Хм? Сестричке? Рязко очите ѝ на маниак се отпуснаха, сякаш се беше върнала към нормалното и те се насълзиха още повече. Хм? С-Сестричке? Д-Добре ли си? Ръцете ѝ започнаха да треперят и да не я слушат. Ах.. с-студено е... Сякаш чак сега започна да усеща загубата си на кръв. И тогава - ТРЯЯЗ!!! Стела рязко бе изстреляна от стената и с пълна скорост се блъсна в другия край на арената. Всичките ѝ заледени рани отново се отвориха. Ако не беше забучена на стената, тя просто щеше да падне на земята като безгръбначно. Не можеше да помръдне нито един от крайниците си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Вто Апр 09, 2024 10:12 pm

Тази смущаваща и студена музика продължаваше и създаваше усещане за студ и страх. Нещо не беше наред.

Широ:
Макар и Стела да беше понесла тази зрелищна атака, адреналинът и я държеше в съзнание, че да види какво се случваше пред нея. В момента в който тя изправи глава с останалите си сили, тя щеше да види Широ, която седеше на едно място, а от крака и излизаше и основата на ледената и атака. Тя бавно вдигна крака си и заобиколи стената като тръгна да върви бавно към нея, докато прободната и рана кървеше и оставяше следи по заледеното поле. Очите на Широ бяха празни и студени като тези на момичето от клипа. Те бяха сини, а склерата им беше черна. Вървеше като същинско зомби и беше ясно едно...достигне ли Стела ще я убие. В главата на Широ however се развиваше същото действие от клипа. Тя не можеше да контролира тялото си, защото именно прокълнатият и лед дърпаше конците. В подсъзнанието си Широ виждаше себе си като ледената кралица, която беше и майка и. Човек който беше не по-малко страховит от самата Елизабет Шний. Това беше в момента в който Широ не искаше да приеме да бъде като нея. Моментът в който проклятието на леда и взема надмощие и backfire-ва за всичките емоции които тя изпита през последно време докато беше в Атлас. Подобно на клипа, двете същности на Широ, а именно нейната студена прокълната персона и нейната чувствителна и добра бивша принцеса се сливат в едно и действията им са огледални. Изведнъж, подсъзнанието и започна да гличва:


Гличът обаче всякаш десихронизираше едно определено изражение, именно
The Core of her Curse
Spoiler:

Ервин: Когато той стана свидетел на случващото се, не можа да сдържи вълнението си. Той започна да се подхилва, докато накрая не си сложи ръка на челото и не започна да се смее като истерик. След няколко секунди вълнение, през което Широ продължаваше да върви към impale-натата Стела, Ервин най-накрая се осъзна като протегна ръце и погледна към небето. Тооочно така, Елизабет....ТОЧНО ТАКА! АХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА! Уменията му направиха така, че да почне да вали сняг. Снегът започна да се образува около краката му докато стоеше в същата поза и тръгна да го издига във въздуха, където да се озове над арената, а снегът се втвърди във формата на дракон: https://static.wikia.nocookie.net/bokunoheroacademia/images/6/66/Geten%27s_ice_dragon.png/revision/latest/scale-to-width-down/1000?cb=20210829213214 МАРШИРУВАЙ ЕЛИЗАБЕТ, УНИЩОЖИ НАСЛЕДНАТА КРАЛСКА КРЪВ!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by -bAzikA- Пет Апр 12, 2024 11:38 am

Stella: Едвам едвам успя да се надигне, но веднага след това падна. Тялото ѝ беше развалина. Колкото и да замразяваше раните си, те вече беше загубил значително количество кръв. В клекнала позиция гледаше отдолу с презрение към бавно идващата Елизабет. Ти не си моята сестра! Ти си ВЕЩИЦА! Коя си ти и какво направи с Шарлет?! ОТГОВОРИ МИ!!! Стела провяваше неочаквана загриженост към сестра си, сякаш до сега не се опитваше буквално да я убие. Но ако такива бяха действията към Шарлет, то можем да гадаем как ще се бие срещу истински враг - Широ. Но за сега положението за нея изглеждаше пагубно. Тази студенита, това мрачно присъствие. Ти си демон, представящ се за сестра ми! Няма друго обяснение! Ще премахна тази твоя маска още сега, вещице! Стела използва последните си сили и рязко се изправи и насочи с шпагата си напред към лицето на Широ, която се намираше вече на 2 метра от нея.
Върни ми Шарлет, кучко!
Кралската арена - Page 2 Aiaa_o10
Движенията ѝ обаче бяха бавни и предсказуеми...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2740
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Emoran Сря Апр 24, 2024 9:53 pm

Широ: Атаката на Стела беше прибързана заради емоционалното и състояние и не беше никакъв проблем за нея. Широ в момента не си усещаше силата и най-малкото движение беше достатъчно да сътвори огромен айсберг. Тя замахна настрани с каната си като щеше да генерира ледена стена по посока на движението на ръката и. Ледът изблъска Стела настрани и я запрати към стената на арената, като нямаше да я набучи както преди. По всичко личеше, че Широ нямаше контрол над действията си, тъй като ако целеше да убие и да спечели, можеше да го направи.

Karliene - Blood Countess

Положението на арената беше пълна анархия. Титаничният сблъсък между Азами и Краля и битката между принцесата Стела и Широ бяха наблюдавани насила от зрителите. Тя бяха безсилни и само чакаха да стане чудо, което да ги измъкне от ситуацията. Леденият дракон на Ервин допълнително ги караше да се страхуват какво може да последва, но той реши да вземе положението в свои ръце и да разкрие мотивите си.

♫ Allow me to introduce myself
Though I fear
You've heard my name
That you've heard the story
Of Countess Bathory ♫

Ервин: Жители на Атлас, моля за вашето внимание. За мен е чест да ви се представя, преди да продължим със забавленията...Той протегна лявата си ръка встрани, а дясната я постави на гърдите си преди да се представи.

MY NAME IS

ARTHUR WILLIAM FROSTGUARD BATHORY

I AM THE FIRSTBORN CHILD OF WILLIAM LUI FROSTGUARD AND ELIZABETH MERY BATHORY

AND

I AM HERE TO TAKE WHAT IS MINE!

Споменавайки тези имена, високостоящите в обществото - богаташи, бизнесмени и всякакви кралски особи, както и хора, които знаят за тайните на Атлас, започнаха да ги побиват тръпки. Всички от тях знаеха имената на тези двамата. Двама влюбени. Крал и кралица, които се славят с много кърваво минало и много добре познатия за тях черен лед. Навярно, сигурно щяха да се досетят, защо Шарлет или по-точно Широ притежават тоя лед. За тези, които все още не са загряли от смразяващите температури на бойното поле, биха се чудили какво общо има принцесата с това потулено в мрачни тайни семейство, чиято фамилия бива пазена от обществото поради ред причини. Останалите, щяха да се досетят, че това не е тяхната принцеса и щяха още повече да се замислят къде по дяволите е тя.

♫ Blood sucking demon
Queen of Hell
Sadistic killer
A monster tale ♫
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

A tale?:
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Кралската арена - Page 2 Empty Re: Кралската арена

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите