Центъра на града

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Центъра на града Empty Центъра на града

Писане by Emoran Вто Авг 18, 2020 5:41 pm

Центърът и целият Сейкацу е пуст, разрошен и тежко токсичен заради въпросния газ. Няма жив човек, на доста места се намират трупове, а разтителността просто не съществува. Навсякъде по сградите са се образували токсички спори, които от време на време издишват още повече отровен газ и се надуват нанова като палончета. Реките които минават през града са зелени и токсични, напълно невъзможно е да има някакъв живот тук.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 6:06 pm


Огромният пуст град често ставаше място за нощни разходки за Bones и Рьоко, като двамата обикновено патрулират улиците му в търсене на разни изоставени предмети на хора, изоставили ги още в миналото. Bones е принуден да носи неговата Tier 2 Skeleton Mask, която наподобява точно на газообразна такава, но тя му позволява да бъде незасегнат от токсичният газ наоколо, а Рьоко е незасегната от него заради нейната маска, която е специално направена за подобни газове и плазмени материи. И двамата бяха в нещо като малка улица, ровейки из стари руини за предмети.

Рьоко използваше потоци от гама лъчи, които щом минат през предмет веднага се връщат при нея и ѝ показват локацията му, като заради скоростта на гама лъчите, това ставаше мигновено. Така, те двамата се разхождаха по улиците и щом нещо им отнемеше вниманието, веднага се насочваха към него. Малкото момиче се надяваше в този град да намери най - накрая лек за собствените ѝ сили, без да се налага да живее в страх, че всяка следваща секунда би била последната ѝ ако не е внимателна. Това се забеляза от Bones, който я потупа по рамото докато вървеше до нея.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 6:23 pm

Bones и Рьоко по едно време усетиха присъствието на пеперуди. Няколко такива се навъртаха около тях което беше много странно. Те веднага биха умрели в този град при нормални условия. Навъртаха се около тях, все едно ги наблюдават.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 6:29 pm

Не ми харесва...това чувство..сякаш ни наблюдават отнякъде.. - Рьоко
Кой би могъл..? Огледа се. Това място е пустош..едва ли има още живи хора. Концентрирай се над мисията. - Bones
Въздиша от отегчение. Изморена съм...не може ли да се приберем...? - Рьоко
След малко, може би. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 6:33 pm

Присъствието обаче се засили, като те разбраха, че вече не са сами. В тази уличка в която са, началото ѝ и изхода ѝ бяха блокирани от някого, чиято дневна светлина правеше сянка на предната част от тялото му. Щом той се появи, пеперудите отлетяха, все едно ги беше страх - ???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 7:08 pm

Отново се огледа. Щом видя ???, веднага разбра, че наистина не бяха сами. Внимавай, имаме компания. - Bones
Казах ти, че трябва да си ходим... - Рьоко
Погледна към ???. Кой си ти? Изглежда не сме единствените, които могат да вървят по тези улици. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 7:29 pm

Направи няколко стъпки напред като лицето му се видя. На външен вид, изглеждаше като опаричен човек. Всичките му дрехи, особено якето бяха маркови но износени. Ръцете му бяха в джобовете на якето Не аз, а ти кой си..? Вие сте натрапниците в случая. Гласът му беше студен, очите му жадни за сън, косата му от горнат страна рошава, а отстрани и отзад направена на undercut. Какво правите тук? Гледай отговорът ти да ми хареса.. - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 7:31 pm

Натрапници..? Главата ти е твърде нависоко в облаците ако се смяташ за всевластен на град без популация. Бих ти отговорил ако премахнеш заплахата. Не си търсим белята. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 7:36 pm

Затова ти го казвам като някой който се грижи за малкото останала популация в този град Тези думи предизвикаха купчини от въпроси на Bones и Рьоко. Как по дяволите тук има хора? Тези неща, които сте взели..ще са по-полезни за имащите нужда тук. Предайте ми всичко и няма да си имаме проблеми На пръв поглед изглеждаше като нормален човек, но явно не е много нормален щом се разхожда по улиците на града без предпазно облекло или средство като маска. Това предизвикаше доста съмнения относно способностите му, но в същото време се виждаше как Денки едвам си стои на краката. Не го показваше, но торбичките му под изморените му очи говореха достатъчно - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 7:41 pm

Първоначално беше скептичен, но реши да се съобрази с Денки с цел да се избегне конфликт. Не знаех, че тук има все още живи...така да бъде. Даде знак с глава на Рьоко, като в отговор тя просто въздиша от отегчение и хвърли към Денки торба с нещата, които бяха намерили. Изпълнихме твоята заръка, но сега искам и ти да направиш нещо за нас. Отговори ми на въпроса кой си ти и защо можеш да се движиш през тези улици. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 7:44 pm

Клекна като погледна нещата, след което погледна към Bones Името ми е Денки и аз съм причината хората все още да имат шансове да оцелеят тук, както и причината да са живи на първо място. Изправи се Изчезвайте, тва не е вашето място.. - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 7:50 pm

Колкото и да бих искал да уважа твоята заръка, не мога. Тук сме поради специфичнап причина и това е да намерим лек за това момиче зад мен, чиито сили биха могли да създадат втори такъв град ако излязат извън контрол. Ако имаш някаква информация за подобен лек, бихме били благодарни. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Сря Авг 19, 2020 10:20 pm

В такъв случай..Елате с мен. Само заради нея ще ви запозная с хората ми. Усещам силите ѝ и мога да съм сигурен, че не лъжеш Нарами предметите Последвайте ме и малко по-бързо. Не ми остава много време.. - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Сря Авг 19, 2020 10:21 pm

Този мъж...Кимна, като тръгна след него заедно с Рьоко, която го следваше бавно. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 2:55 am

Докато се придвижваше от сграда на сграда, Бела бе встаписана от силен шум идваща зад нея. Разбира се това беше детонацията на всичките бомби и екзплозици под Блейк. Бела си нямаше и напредстава какво беше това, но изрично ѝ беше казано от Акира да върви напред. А именно, лабораторията отговорна за положението на града. Да, самия реактор.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 3:05 am

Рьоко също тичаше някъде назад след Бела, следвайки заповедта си от Bones. Щом усети взрива, тя се обърна назад. Менторе..това не беше планирано, нали...? Продължи да тича напред въпреки това. - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:08 am

Нещата утихнаха ли..? Изведнъж се чу звука от реактивни двигатели. Джетът на Ерик прелетя над нея в посока на останалите Това значи, че всичко е преминало добре Забеляза обаче и Рьоко, като се обърна към нея Хей, защо не ми каза, че ме следиш. Щяхме да седнем и да поговорим - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:11 am

Не съм..добра в говоренето. - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:12 am

Хей аз също! По-срамежлива и изплашена съм от колкото изглеждам..Името ми е Беладона, на кратко Бела. А твоето? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:14 am

Рьоко...здравей...не се доближавай до мен...за твое добро е... - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:16 am

Наклони глава като кученце от любопитство Защо, какво има? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:18 am

Излъчвам..радиация...всичко край мен бива заразено..опасно..е.. - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:21 am

Радиация..? Това е страхотно! Хората също се страхуват да ме доближават заради отровата и болестите ми! Посочи ѝ маската Толкова са смъртоносни, че тази маска предпазва дори мене от собствените ми сили Макар и плахото ѝ държание, тя беше щастлива. Те двете доста си приличаха според нея - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:25 am

Аз...също. Мога да махна моята, но за малко...защото иначе силите ми излизат извън контрол..тя ги поддържа от това да не ме погубят..Свали си маската, като изглеждаше така без нея. Усмихна се, но много плахо. - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5086
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:29 am

Защо криеш това красиво лице..? Няма ли начин по който да се научиш да ги контролираш..? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на града Empty Re: Центъра на града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите