Пристанището

3 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Вто Апр 28, 2020 3:55 pm

Видя я, като взе розата и ѝ се усмихна, след което ѝ сложи теменужка в косата. Благодаря ти. - Скарлет
СЛУШАЙ КАКВО, МАЛЪК НЕГОДНИК ТАКЪВ! Намести си очилата. Докато ти си си губил времето в детинщини и си оставял сестра ти да ти наглежда детския задник, АЗ, умният Леорио, се посветих изцяло на образованието и се научих да спасявам животи ТОЧНО С ТЕЗИ ДВЕ РЪЦЕ! Менторът ми е един от най - известните лекари из седемте морета, така че със сигурност съм станал компетентен в тази област! И РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЕ СЪМ ТУК, ЗАЩОТО СЪМ СТАНАЛ КРАДЕЦ! Ама че си и ти..! Направо му идеше да го фрасне, но се сдържа. - Леорио
Засмя се. Остави ги, много скоро ще са най - добри приятели, усещам го. Напомнят ми на мен и Акира. Погледна към Mercury. Аах, честно да ти кажа, нямам си и на идея. Но той каза, че ще построи най - добрият кораб за нас! Ти си го виждал, но ако ти кажа, не би ми повярвал, че за него ти говоря. - Тай

Веднага след като каза това, на пристанището пуснаха да акостира изцяло нов кораб. Беше много по - голям от останалите наоколо, като това веднага грабна вниманието на Тай, който се развълнува.
Това трябва да е...! Зарадва се. - Тай



НА ВАШЕТО ВНИМАНИЕ...! .Веднага срещу тях спря един огромен пиратски кораб, а с предно салто се приземи именно и човекът, който го беше направил - Франки. Той беше обещал на останалите щом се върнат от приключението си да ги посрещне с изцяло нов кораб, построен лично от него.
ДОБРЕ ДОШЛИ НА БОРДА НА КОРАБА "THE RISING SUN!" Построен от моя милост...Застана в неговата любима поза. CYBOOOOOORG FRAANKYYYYYYYYY!!! - Франки
Направо гледаше като гръмнат. ЖЕСТОКОООО!! Радостно се затича към Франки. Франкииии! Човече, радвам се да те видя! Наистина ли си построил този кораб за нас?!? - Тай
Кимна. Мхм! Използвах средствата, спечелени от арената, за да купя всичко нужно и го построих за 3 месеца! Точно толкова, колкото ви нямаше. Дори ги използвах да подобря себе си..Изведнъж, тялото му се промени и от киборг, стана изцяло човек. Хаха! Вече мога да контролирам колко машини имам по тялото! Това го наричам Franky Human Form! - Франки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Вто Апр 28, 2020 11:54 pm

Ибааа......Не съм виждал толкова високо нещо от както гледах към купчините си с пари Засмя се като удари Тай по гърба Пхах, шегувам се хахаха Усети някого встрани от тях като погледна натам и помаха Здравей ! И ти ли си един от тях ? Визираше пиратите на Тай, като се усмихна топло - Киригая
За голяма изненада на всички, Тай бива привестван от Райт който ги чакаше на пристанището. Беше със скръстени ръце като си беше подпрял единия крак на едно от дърветата на пристанището което беше част от опората му. Гледаше към кораба, като се обърна и приветства Тай с усмивка Може да се каже.. - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:02 am

На лицето му веднага грейна усмивка, като изтича до Райт. Джак! Какво правиш тук, йо? Хаха, радвам се да те видя! - Тай
Скри се зад Киригая. С-страшен е... ;-; - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 12:05 am

Джак! И това ако не е най-general името за пират на света е не зн-..Чакай, ти не беше ли на сцената със Сай ? Ти си един от тези, отряда нали ? Зачуди се Какво прави военен с пиратите..? Не сте ли врагове - Киригая
Вдигна ръце като се усмихна Всички тук сме приятели Отиде при тях И аз се радвам да те видя, дойдох за да си заема мястото. Знам, че няма да ми откажеш да дойда с вас на разходка из океана нали ? - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:10 am

Джак е всъщност част от най - първият ми екипаж, йо..тогава ми беше дясната ръка. Сега принципно е Зоро, но той е зает с негови работи, така че..Усмихна се на Райт. Добре дошъл отново, my right hand! Естествено, че може да дойдеш да се поразходиш из океана и да си припомниш добрите стари времена. - Тай
Хмф. Затвори си книгата, като посочи Райт с бастуна си. "A beast locked inside a person's soul will always find a way to break free." - Vitale
Нах, няма проблеми, V! Той е готин, можете да му имате доверие! - Тай
Не говорех за него. Отмести бастуна си и посочи Киригая. V можеше да вижда тъмната и светлата страна в сърцата на хората, като му направи впечатление това на Киригая. - V
Засмя се. Той пък е такава душичка, йо! Нали така, Киригая? - Тай
Присви очи. Не му харесваше присъствието на Киригая. - V
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 12:14 am

Усмихна се За мен ще е чест отново да се кача на кораба ти Тай, още повече да съм до теб и приятелите ти Погледна Киригая Спокойно брато, няма да си имаме проблеми. Тук сме за да се забавляваме обаче.. - Райт
Е нормално да не ме харесва..Аз съм казинар и gambler, аз обирам хората. Много хора са станали бедни заради мен но преди това всичките са били богати Засмя се като се почеса зад врата - Киригая
Изведнъж се втренчи в Киригая докато беше със скръстени ръце като присви очи към него, всякаш виждаше нещо странно You...You look familiar... - Райт
Ъ..Да ! Ти също. Ти си онзи човек който изкорми половината армия на Адрон по онова време нали ? През цялото време се усмихваше Хе хе..Не ме бий моля те - Киригая
А ти..От къде знаеш..? - Райт
Това е като всички да знаят за мен, най-богатия човек на света. От новините ! Само дето при тебе са повечето легенди..Смееше се Тай, помощ... - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:18 am

Застана пред Киригая. Ей, ей, разбирам защо не харесвате Киригая, но все пак е част от работата му да обира парите на хората, йо. Ние пиратите също го правим понякога. Е, нашият екипаж не го интересуват неща като пари, нали guys? - Тай
ОТКАЗВАМ! Посочи Тай. Парите са най - висшата ценност, която може да съществува! Имаш ли пари, имаш всичко! - Леорио
Л-Леорио, но важно е и хората да са здрави...нали сме лекари? ^^ - Синтия
А...да, разбира се, здравето на първо място! - Леорио
Въздиша. Боже, боже..Погледна към Киригая. Надявам се да се чувстваш в свои води сред екипажа ми. Могат понякога да бъдат, ъм..груби, но всеки си има негов личен чар! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 12:24 am

Спокойно, свикнал съм Усмихна се Нека се забавляваме ! Аз черп..О чакай, тука няма какво да черпя - Киригая
Сигурно си въобразявам Потупа го по рамото Щом Тай е видял нещо хубаво в теб, значи всичко е точно - Райт
Усмихна се Благодаря брато, тук съм за да се забавлявам - Киригая
Погледна Тай Още нещо. Двама човека искат също да се разсеят от целия този ужас по света. Надявам се нямаш нищо против - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:27 am

Погледна подозрително към Киригая. "The eagle never takes his eyes away from its prey." Смени се с Chronostasis, който беше пък по - непукистски настроен и не го интересуваше много. - Vitale
Зарадва се. Супер, извикай ги! Дано Виджил да е сред тях, за да го наритам, йо! - Тай
Потупа Киригая по гърба. Няма проблем, заредил съм кораба с всякакви видове алкохолни напитки от целия свят! Може да се каже, че съм обзавел и наш собствен бар вътре. Така че ако ти си този известен барман, ще имаш с какво да се включваш в купона. - Франки
С-Синтия не пие алкохол...искам сокче..;-; - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 12:30 am

След малко трябва да дойдат, но не. За твое съжаление, Виджил не е сред тях - Райт
Варис и Ерик се домъкнаха заедно до кораба като още отдалече се виждаха как вървят по дока
Това те ли са ? Усмихна се Хей, ама вие сте като едно голямо семейство вече ! Тях също ги видях в сградата - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:34 am

Зарадва се щом ги видя, като се затича към тях. Йо, Варис, Ерик! Спря се рязко пред тях, като им се усмихна доплосърдечно. Човечееееее...! И вие ли ще дойдете с нас, йо? Толкова се радвам..Погледна към Ерик. Ерик, ти си човекът, който ни доведе още в началото в Адрон, йо. А Варис ми отърва задника когато се разправях с Виджил и останалите, така че сега това е най - малкото нещо, което бих могъл да направя за вас! Усмихна се още по - широко. Радвам се, че станахме приятели! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 12:39 am

Всъщност тук сме по работа Тай.. - Ерик
Както споменах, сестра ми Ментира има информация за клоуна - Варис
Нека продължа става ли ? Като преследвач, Варис ме помоли да я открия. Това пътешествие ще е една прекрасна възможност да претърсим по-голяма част от света вместо да се лутаме из Адрон. Освен това малко ще се разсее сред весели хора като вас - Ерик
Нямаше да го формолирам така, но..Добре. Не бих отказал малко "почивка". - Варис
Хаха Засмя се Нали знаеш, че това означава няколко седмици без технология - Райт
Това..Лошо ли е ? - Киригая
Ти май не знаеш кой е Варис а ? - Райт
Като за начало не се казва Варис - Ерик
КАКВО ? Ами ? - Киригая
Никой не знае Повдигна ръце - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 12:45 am

Нацупи се. Клоуна-това, клоуна-онова. Човече, знам че е световна заплаха, но не искам да мисля за него в момента...както и от тази проклета адронска мафия, която базира цялото си съществуване на едно малко момиче..Въздиша. Но, важното е, че поне ще сте сред нас, йо, така че не ме вълнува причината, поради която искате, хаха! Та, като споменах малко момиче...Помаха на Санджи и Bonnie. Ееей, Санджи, Bonnie! Зарадва се. Елате тук, йо! - Тай
Отиде при Тай, очевидно раздразнен. Не видя ли, че исках да си говоря с нея насаме..? - Санджи
Даде му доста smug лице в отговор, като го побутна по рамото. Аха, значи сте гаджета, а? - Тай
Тя дойде след Санджи, държейки Ери за ръчичка, като дочу Тай. Беше объркана. Тя не знаеше какво означава това. Гадже..та..? - Bonnie
Засмя се. Няма значение. Приклекна до Ери. Хей, малката...Усмихна ѝ се. Мечтая си да имам дъщеря като теб някой ден, йо. Искам да слушаш кака ти докато ние се върнем. Ще ти идвам нагости често! - Тай
Усмихна му се, като кимна. Държеше в ръцете си плюшен Санс, като с него помаха на Тай и останалите. - Ери
Казва, че ще ѝ липсвате. - Bonnie
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 9:47 am

Значи това е момичето заради което на Джейкъб му се наложи да тръгне по работа - Ерик
До колкото разбрах той в момента е затворник - Варис
От къде го разбра пък това ? Погледна го учудено - Ерик
Ерик, това, че ти беше на мисия, не означава че аз съм си стоял вкъщи без работа. Влязох в камерите на сградата на Overhaul. Да си призная, такъв video контрол не бях виждал от доста време - Варис
Засмя се Тооози ? Да..Лекувах го известно време и го оставих на Дейвид - Райт
Лекувал си го..? - Ерик
В обратния смисъл на думата. Последния път когато го оставих нямаше нокти на пръстите - Райт
Погледна го изумено Какво ви има бе.. - Ерик
На нас какво ни има..? БРАТО ТИ ИМАШ ГЕРДАН ОТ УШИ, който не знам как не мирише.. - Райт
Слагам го само на мисия в която трябва да преследвам хора.. - Ерик
ВИЖДАМ ДААА.., НАЛИ Е ПРЕД ОЧИТЕ МИ ! - Райт
Вземам ги от мъртви хора като спомен за това, че съм вършил мръсна работа. Да не говорим, че са били препарирани преди това. Докато ти го прави докато са живи ! - Ерик
Подробности..Надигна рамене като се усмихна - Райт
Представям си Дейвид какво прави в момента и на него както му щрака главата.. - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 1:01 pm

Annie: Зарадва се, след като Скарлет ѝ сложи теменужка в косата. Ехх! Благодаря ти! Е предлагам да отидем да видим какво правят момчетата. Нямам търпение да видя кораба ни.

След като се върнаха на пристанището, корабът вече беше там.

Annie: ЕХААА!!! Какъв прекрасен кораб. Този кораб бе построен с голяма част от парите на Annie, което я правеше доволна от решението си. Беше си горда, че е част от този екипаж. Доста е голям. Сложи си ръката на челото, за да не й пече слънце, докато оглеждаше кораба от далеч. Доста хора ще може да побере. Сигурен съм, че екипажът ни тепърва ще се увеличава, така че се радвам, че е толкова голям. Но да не говори и колкот е красив. Дали всеки си има отделна каюта? Обърна се към Скарлет и я хвана за ръка. Хайде да разберем повече! Започна да тича, заедно със Скарлет към кораба. Като се доближи до другите, тя видя три нови лица. Хъх? Нови попълнения? До колкото помня това бяха Райт, Ерик и Варис. Страхотно! Ставаме все повече! Продължи да тича към тях, като започна да им маха. Хееей...!!! Здравейтее...!!!

Mercury: Тай.. признавам го тоз твоя приятел. Франклин ли беше, Фреди ли беше, не мога да се сетя. Може и да не е успял да достигне S ранк на арената, но определено е изработил един чудесен кораб. Намести си яката, която беше сравнително дълга и често прекриваше устата на Mercury. Чудя се, дали *той* ще е окей с това, което правя. Все пак в момента трябваше да съм все още на Арената.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 1:14 pm

Кимна на Mercury, като му се усмихна широко и отново се трансформира в киборг. Битките никога не са ми били силната страна, но в корабостроенето съм ненадминат! И името ми е "Iron Man" Franky! Или Cyborg Franky! Или просто Франки. - Франки

Запуши ушите на Ери след като чу за какво си говорят момчетата и ги погледна нацупено. Гласът ѝ стана доста по - тежък сякаш се караше. Има малки деца, сдържайте се. - Синтия
Настръхна. Човече, страх ме е от Синтия когато се кара! Забеляза Скарлет и Ани, като им помаха. Йо хо! - Тай
Влачеше се след Annie. Сигурна съм, че за мен няма каюта... - Скарлет

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 1:19 pm

Oh fuck, напълно изключих ! Почеса се по главата - Райт
Току що напсува пред малко дете идиот.. - Ерик
А ти току що използва обидна думичка хахаха - Киригая
Въздъхна Можем ли вече да тръгваме..Отегчения поглед на Варис не беше като на Акира. Останалите можеха да видят, че той не се държи така по принцип, а просто иска да намери сестра си, която е единствената останала от семейството му - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 1:30 pm

Annie: Като чу какво каза Скарлет веднага се спря и я погледна сериозно. Ей, ей.. все още ли си въобразяваш *тези* неща. Не разбра ли, че всички вече те приемат като съюзник, като приятел! А не като враг... това е минало. Усмихна и се като сложи ръка на рамото й. За нея Скарлет означаваше много, защото е може първата приятелка на Annie. Израстнала в изолирана къща, на километри от най-близкото село, единствените близки хора на Annie били доведената ѝ сестра и родителите й. Но сега дори когато тях ги няма край нея, тя отново може да се усмихне, зареди компанията около нея.
Annie: След като стигна при другите, тя първо се обърна към новите попълнения. Ехе, да не би екипажът ни да се е увеличил докато съм бил в цветарския магазин, хехе ^^. Привет. Приветстваше Райт, Ерик и Варис, но забеляза, че Варис не е много в настроение и сети какво разказваше той в сградата на S.O.S. Сигурно е зареди сестра му..
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 1:33 pm

Кимна плахо. Н-надявам се..Също се усмихна на Annie. Благодаря.. - Скарлет
Човечее...щеше ми се да можех да се сбогувам с Акира, йо. Ще ми липсва този нехранимайко, макар и за кратко. Приклекна, като потупа Ери по главата. До скоро, миличка. Усмихна ѝ се топлосърдечно, след което се изправи. Е, всички, качвайте се! - Тай
Всички след като поотделно се сбогуваха с Bonzie и Ери малко по малко се качваха на кораба. Kyoko вече ги чакаше отгоре със скръстени ръце.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Emoran Сря Апр 29, 2020 1:40 pm

Райт, Ерик и Киригая приветстваха Ани и си казаха чао с останалите. На качване, Райт поздрави шумно, а Ерик тухо Кьоко. Както се вика, който както. Варис обаче просто я подмина гледайки празно докато се качваше. Райт веднага застана до Тай, където щеше да се настани и Киригая
Здравей ! Усмихна се на Кьоко като ѝ помаха - Киригая
Той от друга страна се подпря на парапета и погледна към морето и след това към ръката си. Ще те намеря, където и да си..Няма да позволя нищо да ти се случи.. Стисна си ръката в юмрук - Варис
Абе, той винаги ли е такъв ? - Киригая
По принцип се държи, наскоро започна много да отписва света около себе си - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 1:43 pm

Annie: Ери.. имам много важна задача за теб !! Клекна до Ери и я погали по главата. Усмихвай се ^^. Усмихна й се, сякаш да й покаже как се прави. Показа си най-искрената усмивка и очакваше Ери да върне жеста. Покажи ми как го правиш, за да зарадваш кака си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 1:51 pm

Ери все още беше доста травмирана от случилото се с Overhaul, като щеше доста време да ѝ отнеме докато успее да се усмихне изцяло. Но сега, тя направи лека усмивка и изглеждаше радостна. Все още се учеше как да се усмихва.
Просълзи се леко, като си избърса сълзите. До сега не се беше усмихвала толкова..благодаря ви.. - Bonnie
Отпуши от цигарата си. Екипажът вярва много във вас, госпожице. Надяваме се, че ще успеете да върнете усмивката на момичето..до скоро..Качи се и той на кораба. - Санджи
Помаха му. До скоро, Санджи.. - Bonnie

Поздрави се с всички
. Е, вече нямам никаква власт над вас, така че предполагам думите ми няма да имат никаква тежест за вашите действия. Въпреки всичко, внимавайте. - Kyoko
Благодаря ти за думите, Куоко! За мен винаги ще имат тежест, йо. - Тай
Радвам се да го чуя. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 1:58 pm

Annie: Хехе, виж се колкото си хубава, когато си радостна. Погледна към Bonnie. Благодаря ти, че се грижеш за нея. Оценявам го! Тя има нужда от теб! Погледна отново с усмивка към Ери. Е до скоро Ери!! Пак ще се видим, обещавам ти го! А до тогоава, искам ти да ми обещаеш нещо. Опъна си кутренцето към Ери. Имапе настоятелен поглед. Искам да направиш pinky promise, че ще се усмихваш и ще се забавляваш докато ни няма. Подай си котрето.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Апр 29, 2020 2:03 pm

Плахо си подаде кутрето, като погледна объркано към Bonnie. - Ери
Усмихна се. Това е обещание. Трябва да го спазиш. - Bonnie
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Апр 29, 2020 2:42 pm

Annie: Кръстосаха кутрета и обещанието влезна е в сила. Обещанието е за да се спазва, Ери. Не забравяй за него, хехе..! Изправи се и тръгна да се качва на кораба, докато махаше на Ери и Bonnie. Чао, чаооо...

Annie: Качи се и поздрави Kyoko. Хей, добре дошла на борда, Kyoko. Надявам се, че ще си прекараш добро време. Хм..имам много въпроси за теб, но няма смисъл да насилствам нещата. За всичко си има време и място. Сега е време за почивка 😌

Annie: След това се присъедини в компанията на Тай. Йо, Тай! Опа това май беше твоя реплика, хаха.. Ех. облегна се на парапета. какъв чудесен кораб е спретнал Франки. Напомня ми на времето, когато плавахме с кораба "Rose". Първите ми приключения започнаха от тогава. Там се и запознах с теб, хех хех..
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 3 Empty Re: Пристанището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите