Kaito's Room

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Нед Фев 23, 2020 1:23 pm

Now I have to deal with you on my own... - Джейк
Късмет с това, киборг - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 24, 2020 11:41 pm

Заради огромната си скорост, той много бързо прекоси коридора и се върна в Meeting Room-a с Рафаел на гръб. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Вто Фев 25, 2020 1:41 am

Протегна ръка към Джейк Умри ! Изстреля енергийна вълна към него - Кайто
Ръката му се формира в енергийно оръжие с което започна и той да стреля към него - Джейкъб
И двамата си разменяха изстрели и ги сблъскваха един в друг. Беше много равностойно до едно време. Джейкъб колкото и силен не можеше да се мери с огромната мощ на Кайто. Изстрелите бяха еднакво силни, но след всеки сблъсък Джейк губеше мощност. Не след дълго, той вече беше на колене, а Кайто стоеше пред него Безполезно е..! Всичката болка която трябва да поема аз, ще я поемеш ти. Вие всичките сте едни кукли..А аз съм вашият кукловод ! Замисли се като му се усмихна Ще бъдеш превърнат в едно съвършенство..Никога не съм имал кукла киборг.. - Кайто
Започна да чарджва изстрел към него, но едната му ръка беше зад гърба като за изненада. Изстреля го към Кайто Трябва да си разбрал до сега, че ние бунтарите никога не се предаваме ! - Джейкъб
И се опитваш !? Контрира го, но бива посрещнат от изненадващия. Не му дремеше особено. Изведнъж обаче, той падна на коляно от болка. Беше поел всичките щети от атаката на Джейкъб Как..!? Какво направи !? - Кайто
Беше изненадан, като ръцете му се върнаха в нормалната им форма и издиша тежко от умора Как за бога успях да го раня? Не смъкваше очи от Кайто - Джейкъб
Започна да се изправя като чарджна лазер към Джейк Жалка купчина желязо ! От земята изязоха стотици кости които го набучиха целия и му спряха атаката. Под стотици имам предвид достатъчно, че да покрият цялата стая Кхъх ! Гха..! Огледа се Какво се случва !? - Кайто

Бавно вървеше към Кайто, докато целият го беше пронизал с кости от земята. Беше с ръце в джобовете като изражението му беше спокойно на копеле. С тяхна помощ започна да се издига до Кайто, а от страни изглеждаше така. Цялата стая се беше напълнила с кости за няма и 2 секунди. Бързината с която ги призоваваше беше нечовешка. В едната си ръка държеше вериги които с течение на случващото се свързаха или по-точно разкриха свързани към Кайто и Джейк. С тях той можеше да контролира нивата на болка които те поемат, като по-този начин контрираше умението на Кайто. В другата му ръка беше енергията която излизаше от тялото на Анибис  The god can rest now..But you will know pain ! - Дейвид
Ти... - Кайто
Ти..? Ти си от отряда на Сай..Кога успя - Джейкъб
ДА НАПРАВИШ ВСИЧКО ТОВА !? Костите по които беше окован се разтрепериха от движенията му и силата му - Кайто
Предишният път бях сразен от един от твоите хора Джейкъб..Държах всичко под контрол докато Блейк не се появи и от нищото създаде възможности за атака на мечоносеца..От тогава не съм спирал да тренирам и да се усавършенствам. Стигнах предели заради които бях на косъм от това да бъда обладан от демон. Затова и се консултирах с боговете. Нещо което не бих направил и да не повярваш те ме чуха..Сега имам пълен контрол на болката и новата си сила..Костите на мътвите ! От тялото му излязоха кости като шипове които се насочиха към Кайто ( както е на арта по-горе) Сай нямаше как да стои безучастен след като се примирихте с нас..Гилдията, бунтарите и специалният отряд на Сай са вече едно цяло и няма да позволим друга мафия да завземе света както Сай се беше превърнал в тиранин..! - Дейвид
Дейвид в очите му всякаш се беше превърнал в друг човек. Джейкъб го знаеше като онзи най-добър приятел на Райт, който измъчваше хора заедно с него. Онзи underground drift king който състезаваше за пари в незаконни състезания. А сега ? Сега е промен. Може би мисленето му за болката е същото, но начинът по който е изразява говори достатъчно. Сега е като Виджил, който посвещава всичко което има за всяка една кауза на Сай. И именно това е сега е промянта на света към нещо по-добро Дейвид..Добре дошъл ! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Сря Мар 04, 2020 1:03 am

Върна се адски бързо, като видя Дейвид. Хъх, познато лице. Беше усетил какво се случваше в стаята, като погледна към Джейкъб. Оставих ангела в добри ръце, но само до там. Не мога да гарантирам нищо.. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Пон Мар 09, 2020 1:40 am

Това са глупости..! Освободи цялата  си енергия която беше като пулс който изблъска всички назад. Това унищожи костите и създаде много пушек. Щом пушекът се разнесе се видя как цяла армия всякаш от скелети е заобиколила Кайто Не си мислете, че подкрепленията, че са ви от полза ! - Кайто
Тш..Още задници за изтребване..! Ръцете му се трансформираха в бластери - Джейкъб
It's no use.. Протегна ръце Chains of Backstab ! Нишките, които излизаха от тялото на Кайто и контролираха скелетите, бива обвити в енергийни вериги. - Дейвид
Докосна ги, като усети, че те са свързани към скелетите му по същия начин като нишките му, всякаш той ги беше създал Значи няма да мога да ги унищожа или в противен случай ще си загубя армията. И без това са безполезни, няма да рискувам...много Унищожи единият от тях за да премахне веригата, но на мястото от където излизаше нишката към скелета се появи рана, а Кайто усети лека болка Тш..Разбирам сега.. - Кайто
You are doomed..You will feel their pain ! Погледна към Хаукс и после към Джейк Хаукс, Джейкъб. Знаете какво да правите ! Разрушителните ти способности ще заличат армията ти Кайто..Не можеш да направиш нищо освен да гледаш как армията ти се превръща в твоя болка. Освен ако не искаш сам да си я причиниш.. - Дейвид
Хааа ! Изстреля се към армията на Кайто с тръстърите си - Джейкъб


Последната промяна е направена от Emoran на Пет Мар 20, 2020 4:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Чет Мар 19, 2020 2:25 pm

Кимна, като беше плътно зад Джейкъб, летейки с огромна скорост. С перата си мечове, той префуча през една огромна част от армията на Кайто, посичайки я почти мигновенно. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Пон Мар 23, 2020 11:35 pm

Пое огромни щети от тва заради умението на Дейвид Гхах..Грр..!Докосна земята като енергията му проникна през нея и отиде в трабите на сградата. Унищожи ги с нея, като армията му бива оборудвана с метална броня както и с щит и меч Само още малко..Докосна земята и с другата си ръка, като вкара част от енергията си в нея - Кайто
Този не спира да ме изумява Започна да бомбардира армията на Кайто, като неговията fire power без проблем щеше да ги заличи през бронята им Това няма да им помогне маскиран fanboy ! - Джейкъб
Костта, на която беше стъпил започна да се издължава около армията на Кайто, като в ръката му се сформира костен меч, също толкова неразрушим едва ли не колкото костите му. С него започна да минава през армията му Защо ли си мисля, че това няма да е достатъчно.. - Дейвид
Не спираше да поема щетите на армията си, като както беше клекнал по тялото му се появяваха рани и огромни кръвоизливи - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Съб Мар 28, 2020 3:40 am

Видя броните по армията му, като знаеше, че ще трябва да забърза скоростта още повече, за да нанася по няколко посичания на всеки поотделно. За жалост, нямам още много пера, но тези би трябвало да свършат работа. High-Speed Hawk Dive! Извиси се в небето ,като започна да дашва напред-назад през цялото бойно поле, посичайки всичко ,през което мине. Всеки един даш до края на стаята му отнемаше около половин секунда, като така целеше да набива щети на армията му продължително. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Съб Мар 28, 2020 3:48 am

Спря да усеща енергията на Чисаки Не ми казвай, че са го победили..!? - Кайто
Този сериозно ли току що го каза това ? С тръстърите си се завъртя във въздуха и се приземи пред вече падналия Кайто като го хвана за яката Кайто С другата си ръка замахна да го довърши Тиранията на твоя шеф явно приключи - Джейкъб
Нямаше силите да направи каквото и да е. Гледаше към Джейкъб ядосано - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Съб Мар 28, 2020 3:55 am

Кацна до него. Човече..този беше твърде опасен. Добра работа. Побутна го по рамото леко. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Вто Мар 31, 2020 9:35 am

Кимна към Хаукс като погледна Кайто До сега да съм ти счупил врата..Но не бих го направил. Ще бъде по-лесно за всички ни ако просто те затворим. Имаш много да говориш. За организацията на Overhaul и като цяло за себе си Гледаше го сериозно Не можах да намеря никакви файлове за теб в полицията, всякаш не си се раждал - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 31, 2020 12:49 pm

Сложи си ръцете зад врата, като се огледа. Най - накрая свършихме с работата, а? Наистина е доста отегчаващо понякога..Погледът му се спря на Кайто. Не мисля, че липсата на информация ще ни попречи да го разпитаме. Сигурен съм, че в тази сграда трябва да им се намират серуми на истината. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Emoran Вто Мар 31, 2020 4:38 pm

Аз имах по-добра идея..Погледна към Кайто Знам двама които със сигурност ще се зарадват да те видят Сложи му белезници като го хвана пред себе си Мисията е изпълнена, да се връщаме shall we ? - Джейкъб
Мълчеше. Беше приел загубата като беше хем не на кеф, хем разочарован че плана на Чисаки не се получи - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by BGDodpul Сря Апр 01, 2020 12:50 am

Кимна. Да вървим при останалите. Сигурно са разтревожени. Не че имаше за какво де. Беше очевидно, че ще се справим! Макар и да беше твърде на косъм този път..как искам да се прибера и да си легна.. - Hawks
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Kaito's Room - Page 3 Empty Re: Kaito's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите