Flash's room

2 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 10:38 pm

Пое щетите като бива изблъскан във въздуха от екзплоцията целия покрит в материята. Там където беше стрелял в земята обаче излязоха 3 зомбита, от другите 2 места изкочиха зомби ръце които да хванат Флаш за краката докато другите 3 го нападаха - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 10:44 pm

Бива хванат. Кх..досадници..! Опита се да се освободи с чиста физическа сила, но не успя. - Flash
Добра работа, Джак! Това ми дава възможност да го фрасна в мутрата...! Тялото му се наелектризира, като с огромна скорост дашна към Flash. Поеми това..! Lightninig Flame Dragon's Firing Hammer!! Ръката му беше възпламенена в светкавичен огън. Много добре знаеше, че бронята му е устойчива на огън, но този път щеше да промени ръката си в желязна в последния момент когато Flash си е свалил гарда и да го изненада. Пипнах те!! Замахна към него. - Тай
Усмихна се под маската. Anti Venom!!! Изведнъж, от цялото му тяло започнаха да излизат бели дебели нишки от симбиотната материя на чудовището в него - Anti Venom. Те излизаха доста динамично и бързо от тялото му, като бяха смъртоносно опасни. Пронизаха зомбитата, както и Тай. Болката се равняваше на това да ти счупят повторно ребрата. - Flash
Кх...какво по..Бива пронизан, като изкашля кръв. - Тай
Тай..!! - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 10:53 pm

Изведнъж, едното зомби наподобяваше на Райт като имаше същата прическа, но на места беше плешив въпреи, че на тези места косата растеше. Беше се вселил в тялото на зомбито след експлозията от гранатите. Усмихна се психопатски като стисна зъби и заради близкото местоположение на зомбито до Флаш, Райт го прониза с ножа си в кръста. Ако това се получи, Райт щеше да получи един Soul Fragment и след атаката да го гледа директно в очите с това изражение - Райт
Гледаше какво се случва Тай ! Хайе Райт, бори се.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 10:56 pm

Райт успешно щеше да го уцели, но заради близкото разтояние до него, Anti Venom го беше намушкал и него. Негодник такъв...Пипалото го вдигна във въздуха и захвърли настрани, след което Flash се хвана за раната. Другото пипало захвърли и Тай настрани, който беше тежко ранен. - Flash
Изтича веднага до него. Не...не не не не не...Shanks ще ме убие ако разбере, че съм те изгубила..! Тай, дръж се..! Нямаше никакви лечебни умения, за това се опита чрез чисти лекарски познания да му оправи дълбоката рана, но неуспешно. - Ребека
Дишаше тежко. Имаше огромна дупка в гърдите, като една част от белите му дробове беше пострадала тежко. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 11:03 pm

Заби се в стената а предишното му тяло падна безжизнено на земята с материята по него. С новото си тяло всичките му рани бяха прехвърлени освен материята. Състоянието му беше тежко, но Soul Fragment-а започна да действа и бавно да го регенерира Ghost-link..Recovery Погледна към Тай като зелена енергийна нишка от душевна енергия ги свърза и на Тай също се появи Soul Fragment който да възстановява раната му - Райт
Погледна учудено Райт..? - Виджил
Може да съм побъркан, може в мен да живее чудовище, но щом приятел е в беда, чудовището замълчава и се появявам аз С 300 зора се изправи докато от тялото му течеше кръв която бавно ставаше по-малко заради регенерацията А моята мисия е да защитавам отряда си толкова колкото другото ми аз реже крайници ! - Райт
Нямаше какво да каже. За първи път чува такива думи от Райт и нарича някой друг който не е от S.O.S с думите "приятел" и "отряд Райт.. - Виджил
Виджил, виждаш какво означава приятелството вече нали ? Като се размекнеш ги виждаш тези неща - Smoke
Усмихна се леко като си свали маската Smoke, такъв си идиот.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 11:09 pm

Бавно се изправи. Хех..Изкашля малко кръв. Не съм се и съмнявал в теб, Джак..! Усмихна му се. - Тай
Отдъхна си. Боже мили...мислех си, че ще те загубя.. - Ребека
Разбира се, че няма, йо! Джак е част от екипажа ми и си пазим гърбовете един на друг. - Тай
Само като ги гледаше се ядосваше допълнително. Тези хлапета успяват да се измъкнат от каквото и да изпратя срещу тях...ще ше погрижа това да не продължава.. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 11:14 pm

Облиза си ножа с кръвта на Флаш по него. Изражението му беше различно. Имаше част от неговата лудост, но се виждаше как не се усмихва като психопат ами повече като някой който държи нещата под контрол. Демек беше 50/50 всякаш Тай, удряй го колкото сила имаш. Остави раните си на нас двамата Визираше добрия и лудия Райт - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 11:24 pm

Започна да оглежда ситуацията пред себе си. Този психопат е достатъчно голяма пречка вече..явно лечебните му умения не са за подценяване. Хехехех...само че той не знае, че точно такива като него...Извади някаква спринцовка. Нямат шанс срещу мен...Оголи част от бронята си, като разкри врата си. - Flash
Погледна към него притеснено. Скъпи, какво по дяволите правиш..? Какво е това..?! - Ребека
О, мила моя, не се притеснявай...това е нещо, което ще освободи силата ми на свобода. Agent Anti Venom няма да бъде ограничаван с възможностите на просто човешко тяло...това е силата, която Overhaul ми обеща! ТОВА Е СИЛАТА, С КОЯТО ЩЕ ВИ УБИЯ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ! - Flash
Затича се към него, тъй като усети нещо нередно със спринцовката. Скъпи, СПРИ!! - Ребека

В мига, в който я заби във врата си, цялата сила на Anti Venom започна да излиза от тялото му под формата на бели пипала от симбиотна материя. Те обливаха всичко, което докоснат в симбиотна материя, а от тялото му излязоха поне 20 във всички страни. Те докоснаха абсолютно цялата стая, превръщайки я все едно в паяжина на паяк, но паяжината тук беше бяла симбиотна материя. Самият Flash почна да се гърчи от болка докато Anti Venom излизаше на свобода и не го облада изцяло. Вече този, който беше поел контрола над тялото му беше Anti Venom. Със самото му появяване се освободи и енергия, която изблъска Ребека назад. Огледа ръцете си. Вече беше висок 2.50 м. и беше доста мускулест симбиот. - Anti - Venom
Усети, че това се равняваше на същата сила, която усети от Сетсуно въпреки, че беше на разстояние от самата битка когато тя се случваше. Ужас се изписа на лицето му, като пред него вече стоеше някой, който можеше да се равнява със Сетсуно - човек, който Тай си мислеше, че не може да надвие щом Акисе и компания едвам се справиха. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 11:30 pm

Присви очи като погледна изплашения поглед на Тай Не..Само това не трябваше да става.. - Райт
Сега явно е наш ред да жертваме всичко като Акисе..! Удари шамар на Тай Съвземи се ! - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 11:40 pm

Лицето му беше вцепенено от страх. Момчета...всичко свърши ли..? - Тай
Гласът му беше много по - дълбок от този на Flash. Оръжията му се сляха със собственото му тяло. Да, всичко свърши..сега силите ми достигнаха ниво, което вие, хората, няма как да достигнете...това е сила, надвишаваща човешката! - Anti - Venom
Бавно се изправи. По дяволите..в какво си се превърнал, Flash..? - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Сря Дек 04, 2019 11:58 am

Отскочи пред Тай като помогна на Виджил да се изправи. Сподели фрагментите си и с Виджил - Райт
Мисля, че истинската битка започва тук - Виджил
Някакви идеи ? - Райт
Само една.. Приемаме, че Тай е Сай. Той ще бъде човека дето ще го удря - Виджил
А ние ще правим всичко възможно за да го пазим, схванах - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Сря Дек 04, 2019 12:01 pm

Застана на 4 крайника, като се затича към тях с бясна скорост все едно вълк ги напада. Преждевременно от тялото му излязоха 10 пипала, насочени право към Райт, Виджил и Тай. - Anti Venom
Тъй като Тай все още беше вцепенен, тя го хвана и отскочи настрани. Пази се! - Ребека
Лельо Бекс..! - Тай
Претъркули се настрани. Добре съм..но ти не трябва да стоиш на едно място.. - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Чет Дек 05, 2019 11:54 pm

Phantom Escape ! Превърна себе си, Виджил и Тай в духове за да може главно да измъкне себе си и Виджил от атаката и да подсили на Тай скоростта за да ги настигне. Неговия дух и този на Виджил прелетяха над атаката за да я избегнат, а Тай можеше да полети - Райт
Сформира огромен лък от изолиран вятър пред себе си като това във въздуха премахан душевната му форма и изстреля 5 огромни стрели към Флаш хоризонтално всякаш изстреляни от лък наведнъж Smoke Creaton: Isolated Bow ! - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пет Дек 06, 2019 12:25 am

Благодаря ви...Прелетя до Райт. - Тай
Едната му ръка се превърна в собственото му оръжие, но покрито със симбиотна материя. Parasite Ammo! Обстреля стрелите му, като куршумите му почнаха да придават бяла симбиотна материя на това, което уцелят, а заради умението му и на всичко в близост до тях. По този начин целеше да покрие стрелите му в симбиотна материя и да ги пръсне преди да го достигнат, а в същото време да покрие и ръката на Виджил в бяла симбиотна материя. Бялата материя е много по - опасна от нормалната му, защото временно спира лечебни умения по покритата част и причинява двойно повече болка при махане. Така щеше да му покрие ръката и да продължи да стреля по нея. - Flash
Виджил!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пет Дек 06, 2019 2:22 am

От ръката му излезе огромен stream от изолация като направи нещо като въздушна изолирана стена. Така пространството около нея беше покрито, а той отскочи от нея с мисълта да се отдалечи от там за да не го прихване Мамка му..Не мога да го доближа Слайдна се на земята - Виджил
Все още беше ръшнал към Флаш като се въртеше към него с нож и пистолет в ръка. Метна си ножа зад Флаш като простреля Тай и се всели в него Phantom Possesion ! - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пет Дек 06, 2019 2:27 am

Все още беше изплашен и се чудеше какво да направи. Човече...този е твърде много над моето ниво...но така като гледам останалите се раздават изцяло..не мога да стоя и да не правя нищо..!! Дашна към Flash докато още беше дух. Изчака да го доближи, като протегна ръка към него и отприщи експлозия. Поеми това! - Тай
Буквално я face tank-на без никакви щети. Хъх..? И какво планираше с това, хлапе!? Понечи да го хване, като в последния момент видя, че Тай отскача назад, но неговата ръка можеше да се удължава заради симбиотната материя. Така го хвана и му покри дясната част на тялото със симбиотна материя. Got you.. - Flash
Кх..! Пусни..ме..!! Опита се чрез чиста сила да се освободи, но не успя. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Съб Дек 07, 2019 3:13 am

Щом обладаният от Райт понесе щети, Райт веднага излиза от него и нанася удар с мисълта да си гарантира един фрагмент. Така той излезе от Тай като дух си заби ножа в едно от очите на Флаш след което отскочи от него - Райт
Извади две димки. Едната я хвърли към Тай, а другата я взриви до себе си. Димът покри Тай изцяло като Флаш усети как няма нищо във хватката му. Так Виджил беше телепортирал Тай от едното поле в другото като го извади до себе си Изправи се лешник.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Съб Дек 07, 2019 3:15 am

Райт успешно успя да улучи окото на Anti Venom, като той веднага извика от болка и се хвана за окото. Това обаче можеше и да се обърне срещу Райт, защото веднага след като той отскочи, от тялото на Anti Venom излезе почти мигновено пипало, насочено към него, което щеше да го намушка през корема. - Anti Venom
Изправи се бавно. Не съм лешник... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Съб Дек 07, 2019 3:23 am

Бива намушкан като пое огромни смъртоносни щети и изплю много кръв. Въпреки това не случайно му викат косат. Душевните фрагменти го държаха жив въпреки раната Гх..! - Райт
Райт ! Метна граната и към него с мисълта да направи същото - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Съб Дек 07, 2019 3:28 am

Изръмжа. Хвърли една от собствените си гранати към тази на Виджил с цел да промени траекторията ѝ изцяло. Щом това стана, той превърна отново ръката си в оръжие и взриви собствената си граната, която щеше да унищожи бялата материя по Тай и Райт, причинявайки им още по - големи щети, а също така щеше и да нанесе огромни щети на Виджил ако попадне в радиуса. - Anti Venom
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Съб Дек 07, 2019 4:04 am

Отскочи назад от радиуса за да не бъде оцелен - Виджил
Падна с последни сили се превърна в дух като мина през шипа и падна на земята. Пое и щетите от гранатата като целият беше в рани. Въпреки всичко, неговите фрагменти бяха все още вързани към Тай и Виджил и дори Тай да поеме огромните щети от гранатата, регенрацията по тялото му ще заздравява раните му много бързо - Райт
Ако Райт умре, отрядът ще понесе огромна загуба и ние с Тай сме пътници тъй като той е ни регенерира раните.. Smoke, мисля, че трябва да го обърнем на агресия. Тай е изплашен до смърт.. - Виджил
Got you Brian, прави каквото е нужно - Smoke
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Съб Дек 07, 2019 4:08 am

Пое бая щети, но не ги отрази. Адреналинът му му помогна да игнорира една част от болката. След като видя какво се случи с Райт, мисленето му коренно се промени. Джак...Затвори очи. Защо, йо...защо ти трябва да се жертваш за мен когато аз съм капитанът...Пристъпи леко напред. Съжалявам, че до сега бягах.. Отвори очи. Говореше леко отчаяно. Ей, Виджил...подай ми една от димките ти.. - Тай
Окото му се регенерира. Погледна към тях. Хъх..най - накрая малкия спря да се страхува.. - Anti Venom
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Съб Дек 07, 2019 4:52 am

Метна му я веднага Дръж, внимавай - Виджил
Погледна напред към Флаш Ще те..изкормя.. - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Съб Дек 07, 2019 4:55 am

Можеш да се опиташ. Погледна към Тай. Хъх..? Какво си намислил? - Flash
Пое си дълбоко дъх. Second Origin..Отключи вторият си "резервоар" от маг. енергия, който обаче в момента беше празен. Джак, Виджил, лельо Бекс..обещавам да се превърна в непробиваема стена и повече никога да не се налага да ми спасявате задника..този няма да го пусна със сигурност да премине през мен.. Надявам се да не умра..Here goes nothing..! Доближи димката до устата си, като рязко я активира. Започна да поглъща дима от нея, който се вливаше в неговият празен резервоар от маг. енергия. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Дек 09, 2019 10:50 pm

Гледаше го странно Какво се опитваш да направиш..? - Виджил
Започна бавно да се изправя, като си погледна ръката докато го правеше. Целият беше в кръв - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 4 Empty Re: Flash's room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите