Overhaul's Room

3 posters

Страница 2 от 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 10:33 pm

Кимна като леко се поклони Разбира се, няма да им позволя толкова лесно да стигнат до теб - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 10:36 pm

Няма да стане лесно, не се бой..Погледна към камерите си да анализира ситуацията. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 10:40 pm

Отиде към стаята си - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 5:26 pm

(Annie, Акира, Mystogan)
Meeting Room > > > Overhaul's Room

Влезна в стаята заедно с Annie и Акира. Когато се огледа обаче, стаята на Overhaul беше пълна с труповете на умрелите му до сега мафиоти. Абсолютно всички бяха там, дори и Немото, чието съзнание все още принадлежи на Синтия. Дори и Сетсуно, чието тяло изчезна с мъглата му. Overhaul стоеше на своя стол, но щом усети чуждите присъствия се обърна и погледна към тях. Mystogan се беше учудил от телата на всички паднали до сега мафиоти.
Значи..Махна си ръкавиците, след което се изправи. Вие тримата сте последните сили на добричките, а...? Последните фалшиви герои...преди светът да се върне към онова, което е бил в началото му.. - Overhaul
Кай Чисаки. По силите, предоставени ми от гените на великият Мерлин, си позволявам да съдя твоите действия..и да ги отсъдя като непростими. В този ред на действия...аз съм този, който...Застана в бойна позиция. Те осъжда на смърт! - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 5:35 pm

Annie: Зае също бойна позиция до Мистоган. Опъна ръката си и от нея започна да излизат обширни пламъци, които се трансформираха на меч - подобен на този, който счупи при битката си срещъ Скарлет. Погледна ядосано с очи, от които излизат леки пламъци, към Overhaul. Най-накрая заставам срещу теб, чудовище такова! Приготви се за най-лошото!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 5:47 pm

Изсмя се под маската си. Хо, не ставайте смешни...! Имате много време докато стигнете до мен! Ivy, Vudu! - Overhaul
Изведнъж, около Mystogan и Annie се появи кръг от лилав огън, който образува сфера. Пред тях, от пепел се образува и самата Ivy. Тя беше облечена с дълго, черно расо, сякаш излиза от манастира. Погледна право към тях двамата. Това е последното ви изпитание преди да се сблъскате с тиранина Overhaul. Преминете го успешно, и ще получите шансът си да спасите света. - Ivy
Погледна към нея. Mystogan познаваше Ivy от миналото и знаеше много за нея, но дори не показа някаква реакция на това, че я вижда. Въпреки това обаче, той кимна към нея и дори не я смяташе за враг. - Mystogan
Над Ivy се появиха всички карти Таро, като 2 от тях символираха Annie и Mystogan. Тази, която беше на Mystogan беше The Hermit (Отшелника), а тази, която символизираше Annie беше The Hanged Man(Обесения). The Hermit символизираше знанието и интелигентността на Mystogan, но и неговата отговорност. Той беше човек с много сили, но и много отговорности. При Annie обаче беше друго. The Hanged Man символизира някакъв вид вътрешна дисхармония вътре в нея. Има нещо вътре в нея, което ѝ причинява душевен дискомфорт, а това понякога води и до тъга. Дали е свързано с Тай, или сигурно със самият ѝ баща, това не беше ясно. Щом тези две карти светнаха, те започнаха да се въртят. Тази на Mystogan спря нагоре, което показва, че той е напълно готов да се бори с Overhaul. Това беше подсказано от факта, че пред Mystogan се отвори пространство през лилавият огън, който се беше появил. При Annie обаче това не беше случеят. При нея картата спря наобратно, показвайки, че има още едно изпитание, което тя трябва да премине. Mystogan, върви. Момиче, теб не мога да те пусна. - Ivy

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 5:57 pm

Annie: Бързо загря какво имаше предвид Ivy. Хъх?! Изглежда ме хареса, щом искаш само мен за противник. Мен ме устройва също. Запали меча си и активира Ren-а си. Тя не знаеше подробности за уменията на Ivy и не разбра причината, защо точно нея не я пусна да мине. Но това не беше важно за нея. Тя искаше да унищожи Overhaul и всеки, който ѝ се изпречи на пътя.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 6:07 pm

Усмихна ѝ се, като застана в бойна позиция. Ivy спокойно знаеше, че Annie е повече от достойна да се изправи срещу Overhaul, но тя самата също искаше да я тества лично. Използва телепатия, за да ѝ говори без да бъде чута от никого. Ще се изправиш срещу мен на мой терен. Ако искаш да победиш Overhaul, трябва да се справиш с враг, който може да контролира терена. Изведнъж, лилавата сфера се разшири до толкова, че да обхваща около 1/5 от цялата стая. Сферата се издигна на 5 метра във въздуха, като и двете момичета левитираха вътре в нея и не докосваха земята. За враг като Overhaul, земята е най - големият враг, който някой може да има. И Ivy се опитваше да научи Annie точно това ,като ѝ показва как да използва въздуха като свое предимство. Начинът, по който Ivy беше накарала сферата да левитира беше, че освобождаваше енергията на огъня си право надолу към земята. Това караше огънят да освобождава енергия в противоположната посока, а тази енергия ги избутваше нагоре. Тъй като обаче е сфера, от тавана огънят ги буташе надолу, което премахва цялото съпротивление вътре в сферата, защото беше нещо като вакуум.
Тук ще сe научиш как да се биеш във въздуха. Научиш ли се да се маневрираш във въздуха, ще имаш по - големи шансове да спечелиш. - Ivy

Подобна среща имаше и Акира. Пред него се материализира Vudu, който беше подпрян на своя бастун и облечен почти едно към едно като Baron Samedi. Дори гримът му беше идентичен. Ей, ти. Посочи го с бастуна си. Усещам божествена енергия от теб. Ако искаш да победиш шефа, ще се наложи да се изправиш срещу някой, който е по - силен дори и от бог...тоест, мен. Създаде една огромна сфера от тъмнина, в която заключи себе си и Акира. Те все още можеха да виждат какво се случва навън, но бяха затворени един срещу друг. - Vudu
От Vudu се усещаха сякаш не един източник на божествена енергия, а сякаш хиляди. Този човек беше толкова мощен, че можеше да заема силите на боговете без дори тяхното съгласие и да се измъква с това безнаказан. Нечувано е човек да притежава толкова голяма мощ, за това той жертва нещо от себе си, но никой все още не знае какво.


Последната промяна е направена от BGDodpul на Пон Фев 17, 2020 11:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 6:42 pm

Annie: Започна да левитира в сферата на Ivy, но първоначално ѝ беше трудно да се насочва, на където иска. Хах, това е забавно, но в момента не ми е до шеги. Защо ми даваш съвети и насоки как да победя Overhaul? Не си ли мой враг?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 6:45 pm

Очите ѝ присветнаха. Присъединих се единствено с целта да победя Overhaul. Аз самата не съм достатъчно силна да го направя, но знаех, че това е моята съдба. Виждаш ли...подобно на Mystogan, аз също мога да виждам бъдещето и да знам кой какво е длъжен да направи. Все още не знам дали ще победите Overhaul, но искрено го вярвам. Аз усетих каква е моята съдба още когато се присъединих тук. Спечелих доверието му като правих неописуеми грешки, за които ще си платя след като животът ми свърши, но..това е цена, която бих платила. - Ivy
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 6:55 pm

Annie: Балансира се във въздуха и след като чу какво Ivy каза, погледна сериозно към нея. Опъна си ръката право към нея, сякаш да се здрависат, но те бяха на няколко метра разстояние. По думите ти и не само - по погледа ти, мога да разбера, че наистина мислиш това, което казваш. Но щом е така, защо въобще водиш тази битка срещу нас. Overhaul е твоя враг и дори да не вярваш, че ще можеш да го победиш сама, ние сме тука. Видя до къде стигнахме и не си и помисляй, че ще спрем до тук. Подаде ръката си още по-убедително, сякаш ѝ намекваше да я хване и да се довери на Annie и приятелите ѝ.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 7:35 pm

Погледна към нея. Не е толкова просто. Когато знаеш прекалено много..имаш големи отговорности, нали така..? Не мога да използвам силите ми да ви помогна без някакви последствия. Надявам се ме разбираш..питала ли си се защо Mystogan никога не говори много въпреки, че знае много..? Защото когато един от нас каже нещо или направи нещо, което е против отредената му съдба..то съдбата му се променя на гибел. Сега..без повече въпроси, Annie...ела ми...! Дашна към нея, като и двете започнаха яростно да си разменят първоначално физически атаки. И двете бяха мега бързи, като изглеждаше подобно на това. - Ivy



По едно време обаче, и двете спряха, защото се усети огромно количество енергия, което се беше освободило. Това беше Mystogan. Силата буквално извираше от него така. Земята около Mystogan се разтресе, като той освободи своя Ren. Едновременно с него, по тялото му плъзна сякаш светкавица, но това беше друг вид енергия - Hamon. Той приклекна, като с мега бърз даш се запъти към Overhaul. Започна да прави знаци по пътя. - Mystogan
Overhaul се учуди на огромната енергия, която излизаше от неговия съперник. До сега той не беше усещал нещо подобно от когото и да било. Ти наистина си един от най - болните наоколо, а...?! Поеми това!! Докосна земята, като 2 огромни шипа извити като опашки се насочиха към Mystogan. Бяха с размерите на огромен кораб, но направени от камък. - Overhaul
Започна да прави знаци още по - бързо, като накрая завърши с Tori (Птица). Suiton! Suiryuudan no jutsu!! Създаде 2 огромни водни дракона от двете си страни, които се сблъскаха с шиповете на Overhaul и ги разбиха на парчета. През това време той продължи да се движи стремглаво към него. - Mystogan
Бърз е..! Отскочи назад, като беше приклекнал и не спираше да докосва земята с една ръка. Започна да издига каменни колони, но точно както в клипчето Mystogan успя да тръгне да тича по тях. Той отскачаше от камък на камък с огромна скорост. Изведнъж отскочи бясно от единия камък и се озова право зад Overhaul. Петте му стафа се забиха в кръг около него, а от тях започна буквално да извира енергия право нагоре. Започна да прави знаци дори още по - бързо от преди. 5 Magic Layered Circle: Song of Despair! Появиха се 5 магически кръга над Overhaul, като всеки един от тях беше подсилен с различен вид енергия - първият с Nen, втория с Hamon, третия с Chakra, четвъртия с маг. енергия и петия със самата кръв на Mystogan, в която му бяха гените на Мерлин, т.е още по - богата маг. енергия. Тя беше толкова мощна, че започна да извира право нагоре и разби покрива на сградата. Изглеждаше по този начин. - Mystogan
До тук, битката беше изцяло в ръцете на Mystogan. Ivy го гледаше с удивление, защото беше рядкост да се види човек с толкова много познание за света, който да владее силите си по такъв уникален начин. Самата енергия, която излизаше от атаката му беше достатъчно мощна да създаде унищожителен вятър.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 9:37 pm

Annie: Подобно на Ivy, малко след началото на тяхната физическа битка, Annie също се разконцетрира от огромната сила, извираща от Mystogan. Отдръпна се от Ivy и се загледа с удивление гледката пред очите си. Mystogan..? Каква невероятна мощ...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 9:56 pm




Mystogan и Overhaul водеха хипер ожесточената битка. След атаката на Mystogan, Overhaul беше целия в рани, но заради главното си умение да се поправя, той успяваше с лекота да отблъсква атаките на Mystogan и да контрира с много по - опасни. Това показваше какъв опитен боец може да бъде злият мафиот щом дори потомък на Мерлин се затруднява. Това обаче не беше причина за Mystogan да намаля темпото, а даже напротив - той започна да използва дори физически атаки, комбинирани с висока скорост и да пробива през атаките на Чисаки. Изведнъж обаче, в стаята притича неочаквано малката Ери...
Веднага насочи поглед към Ери. Ери, не! Какво правиш тук..?! - Mystogan
Гледаше хипер изплашено. В нея сякаш имаше заложен рефлекс щом чуе или усети Overhaul, да се притичва към него. Вероятно това ѝ беше вградено за да не може да се опита да избяга. Ери в момента не знаеше защо беше тук, но я беше страх извън нормалните норми за едно дете на нейната възраст. М-моля те, Чисаки...вземи ме обратно, но спри да нараняваш останалите..! - Eri
Почна да се смее. Точно така, Ерииии...! По - лесно е самата ти да страдаш от колкото другите да страдат за теб, нали..!? Някой е напът да умре заради теб, малката! Не виждаш ли това?! Върни се при мен, за да го предотвратиш..!! - Overhaul
Колебаеше се. Не знаеше какво трябва да направи. Тя искаше да бъде спасена, но вътрешният ѝ вграден рефлекс я караше да се върне при Overhaul. Тя сякаш се вцепени в този момент. - Eri
Довлачи се в последния момент. Ъгх..Ери..върни се, йо...Все още не се беше възстановил изцяло, за това не беше успял да настигне Ери на време. - Тай
Безполезно е да чакаш другите да те спасят...те ще го направят и без това..! Докосна земята, като запрати шипове към Ери от всички посоки. - Overhaul
Веднага сякаш се телепортира пред нея и създаде енергиен щит, който да я предпази. Той не се беше телепортирал, но скоростта му беше толкова голяма, че изглеждаше, че го прави. Това обаче не се понасяше добре от тялото му, като то пое голяма част от натоварването за използването на тази магия. - Mystogan
Overhaul точно това и чакаше. В мига, в който Mystogan блокира с щит от енергия, той пресъздаде всички шипове наново и ги комбинира в огромна 10-метрова колона, която заби в Mystogan, изблъсквайки го назад. - Overhaul
Бива забит в една от задните стени. Кх..Кърпата на лицето му сякаш бавно, бавно почна да пада..след което падна и той самия и се пльосна по лице на земята. Кърпата му вече беше паднала, но той бавно се изправи. Лицето му беше сякаш доста..познато.. - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Пон Фев 17, 2020 10:06 pm

Annie: Ерии, спри, моля те!!! Опита се да я спре, но не можеше да излезе от сферата на Ivy. Започна да блъска по стената и да крещи към нея. След това видя как Тай се опитва да я стигне на време. О не, Тай.. не трябва да си тук... Опасно е да си тук в такова състояние. Нещата не вървят на добре..! След това видя и пораженията на Mystogan, но когато видя лицето му, след като кърпата му падна, тя онемя. И-изглежда точно като Тай..?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Фев 17, 2020 10:20 pm

Музиката продължаваше..

Бавно се изправи като се подпря на единия от стафовете си. Дишаше тежко, като част от лицето му беше в кръв. Погледна бавно към Annie. Грешиш...не съм този Тай, който ти познаваш, Annie.. - Mystogan
Беше мега объркан когато видя...себе си. Йо..сенсей..какво..по дяволите, йо..? Изгледа го леко учудено и изплашено едновременно. - Тай
Усмихна му се дружелюбно и топлосърдечно. Съжалявам, че не ти казах кой съм аз, Тай. Но..нямаше начин.. - Mystogan
Чакай, чакай...ти...аз ли си? - Тай
Поклати глава. Името ми е Mystogan, но аз...съм теб от изменена времева линия, Тай. - Mystogan
Какво...трябва да означава..това...? - Тай
Използва около 2/3 от силите си да създаде енергийни вериги, които да оковат Overhaul и да набавят време на Mystogan да обясни. Трудно е за обяснение...но във времето, от което аз идвам...не израснах с Игнийл, както теб..а с майка ти, която ти не познаваш..баща ми е бил убит малко преди да се родят две други деца и аз останах единственото..Намекна на Тай, че той има двама братя без директно да му го казва. Тай обаче не го разбра. Това обаче не трябваше да става..имало е някой, който всъщност е успял да създаде отделна времева линия като си е играл с пътуванията във времето..и така, се родих аз. Майка ми не ме кръсти Тай, защото това име ти го е дал баща ти..и заради това останах Mystogan..а учителят ми не беше Игнийл...Усмихна му се. Всъщност..дори аз не го знам кой е...знам само, че той се наричаше "Мерлин". Но не беше този Мерлин, за когото всички са чували в историите. Това е може би..единственото нещо, което той не ми позволи да знам. Но за сметка на това ми даде..безгранично знание. - Mystogan
Ей, ей...но тогава...какво търсиш тук, йо..? - Тай
Много е просто...щом осъзнах истината, посветих живота си да намеря този човек, който е създал тази времева линия...но и до ден днешен не съм го намерил. За това..реших да помогна на този Тай, който всъщност трябваше да съществува на мое място..Усмихна му се, като изкашля кръв. Виждаш ли защо...не трябваше да ти казвам толкова много неща? Нямах правото да се меся..защото щях да изменя хода на времето.. - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Фев 18, 2020 5:04 am



Нито присъствието на Вуду, нито силите на Мистоган му направиха някакво впечатление. И той не знаеше защо, може би защото от малък е свикнал на присъствието на баща си и за това не го плашат такива неща докато не се изправи срещу тях Шефът ти е долна мишка, а ти ако си по-силен от бог ще ми е интересно колко ще издържи шефа ти ако премина през теб и се изправя срещу него Освен ако Вуду няма знание за всяко божествено същество, мистериозната фигура която се сформира зад Акира щеше да бъде непозната за него. Над него се извиси Shadow в неговия нинджа костюм. Причината за това е че нинджа боговете са почитани по много различен начин от останалите богове в митовете по света. Със самото му появяване, червените очи на Акира засияха Не сме почнали, а ти направи първата си грешка да ме затвориш точно мен, не...Точно нас в сфера от тъмнина. Като да затвориш крал в замъка му... Акира през последните си години може да е настигнал Акисе и Сиел по сила, но за разлика от тях в него има нещо различно. Покритие. Сиел може да е първороден син на Сатаната, но гневът му е нещото което хем го зарежда, хем го унищожава. Акисе може да е също толкова опасен колкото Сиел, но неговият гняв също го заслепява от това да взема правилни решения в битка, колкото и да е силен. Това е заради факта, че те носят много на гърба си, а Акира е просто непукист който винаги гледа над нещата всякаш всичко е просто временна травма и не се притеснява или изнервя толкова лесно. Нищо от това което видях от колегите ти не ме впечатли. Несигурни, с промити мозъци и жадни за сила дадена им боса защото не са достатъчно умели да се изправят срещу моята организация от убийци без този boost. Нима ти си по-различен ? Сигурно се усещаш като тежък, но пред мен В ръката му му се сформира катаната му. Също като специалните катани на Сиел и Акисе придубити от някъде. Я сили, я ад, на Акира катаната е първото нещо което получава от Shadow. Казано е, че въпросната катана може да разрязва сенки и да подсилва с това. Си просто една изгубена сянка в мрака - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Фев 18, 2020 8:31 am

Почна да си върти бастуна нагоре с едната си ръка. Много силни думи от устата на човек, който може само на командва..нима твоите хора са по - специални от мафиотите на Чисаки? И двамата ги командвате да се бият едни срещу други, а вие да гледате..но ето с какво се различавам аз..Едната му ръка светна в тъмно лилаво, като я насочи към Акира. Аз..мога да те накарам да заложиш това, което срещу никой друг няма да можеш. Вуду използва едно от най - опасните си умения още от началото. Той насила започна да контролира божествената сила вътре в Акира. Изведнъж, Shadow се появи над Акира сякаш окован на кръст. Той все още беше вътре в Акира, но Вуду лимитира 2/3 от силите вътре в него. Също така, той причиняваше огромни болки на Shadow. Не напразно носи името "Вуду". Feel the pain if your own godly powers.. - Vudu
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Фев 18, 2020 3:01 pm

Погледна нагоре към Шадоу Какво ни отличава ли ? Погледна към Вуду На коя страна сме всъщност и защо правим дадени жертви. Аз за мир, той за шибана мафиотска империя. Шадоу ще се е добре Дашна се към Вуду с катаната си Не мога да кажа същото за тебе ! Дори силите му да са лимитирани, самата тъмна сфера в която са му даваше такива. А Акира е достатъчно опасен да се справи с цяла армия сам още от малък когато силите му бяха на първите stage-ове - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Фев 18, 2020 3:10 pm

Ако искаш мир...готви се за война! Нарочно увеличаваше силите на Акира чрез тъмната сфера. Колкото по - мощен ставаше той, толкова по - големи болки изпитваше неговият нинджа бог. А сферата непрестанно го правеше по - силен. Voodoo Doll. Тялото му светна, като ако бъде посечен в следващите няколко секунди, тялото му ще изчезне, а на негово място ще се появи вуду кукла на Акира, който ще поеме същите щети, които би нанесъл с катаната си на Вуду, а Вуду щеше да поеме само половината. Тъй като лимитираше силите на Шадоу, но увеличаваше тези на Акира, за Шадоу щеше да е непоносимо да издържа тъмнината, която се съдържаше в Акира дори и да има божествен контрол над нея. Тъмнината в сферата даваше сили само на Акира, защото вуду магията, която той използваше прекъсваше потокът на тъмнина на Shadow и той не можеше да приема такава. Битката ми е в кърпа вързана. - Vudu
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Фев 18, 2020 3:24 pm

Stuck Стъкна се защото иначе нямаше да може да се спре толкова лесно. Освободи се като погледна към Шадоу - Акира
Кай, нямаш много време..Всяка секунда тъмнината ми в теб ще изчезва докато накрая не успея да поддържам връзката си с теб. Тук я ударихме на камък Наведе глава - Шадоу
"Кай" колко болка и страдание може да донесе тва има и колко животи може да спаси.. Шадоу, погледни ме. Свали си маската - Акира
Погледна го, като маската му изчезна в сенчеста енергия. Бяха напълно идентични само дето Шадоу имаше бяла коса - Шадоу
Ако единият от нас не мисли като другия, значи има само едно нещо което можем да направим - Акира
Започна бавно бавно да изчезва Побързай ако искаш да остана до теб ! - Шадоу
Обърна се към Вуду като бързо докосна земята Shadow Formation: Ground Surprice Attack ! От всички страни на Вуду изскочиха сенчести клонинги които се насочиха към него - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Фев 18, 2020 3:33 pm

Магьосник, ти си..Сложи ръка на лицето си, като изведнъж, целият му външен вид се промени и се превърна в The Magician. Остави на мен, шамане..! Протегна ръце настрани. Massive Compress Wave!! Отприщи огромна енергийна вълна, която щом мине през нещо го затваря в миниатюрна лимка. Така затвори всички клонинги на Акира в лимки, като взе точно пет от тях и започна да ги върти около ръката си. За разлика от The Shaman, The Magician има коренно различен боен стил, но и двамата можеха да се сменят когато си поискат. Значи ти си човека, който ще победи шефа, а? Желая ти късмет..ще е цяло магическо чудо ако се случи! - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Фев 18, 2020 3:36 pm

Вече беше отскочил към него, като се изстреля към него. Замахна с катаната си, като около него се сформираха 3 обръча от тъмни дагери които се изстерляха към магьосникът щом Акира замахна да му отсече главата - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Фев 18, 2020 5:11 pm

Наведе се в стил матрицата, като щракна с пръсти преди това. Изведнъж, пред дагерите се появиха лимки, които се пръснаха, а от тях излезнаха клонингите, които беше хванал, а те поеха дагерите, след което изчезнаха обратно в лимките. Тъй като беше хванал адски много клонинги, той можеше да ги ползва като щитове многократно. - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Фев 18, 2020 6:19 pm

Ако клонингите му бяха същите като тези на Акира, то тези щяха да изчезнат веднага след като нападнат или в този случай след като получат щети от дагерите. Извъртя се щом се приземи зад него отново с нагласата да му я отсече, но точно преди това да стане катаната му изчезна от ръката Какво !? Погледна към Зед който го нямаше вече. Очите на Акира се нормализираха Мамка му.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 2 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите