Hallway

2 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hallway            Empty Hallway

Писане by BGDodpul Пон Сеп 23, 2019 4:31 pm

Огромен коридор, през който се стига до останалите стаи. Дълъг е 100 метра и е широк 20.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Сеп 26, 2019 7:23 pm

(Mystogan, The Chazz, Annie)
Meeting Room(The Eight Precepts of Death) > > > Hallway(The Eight Precepts of Death)

Вървеше по коридора, държейки един дървен стаф в ръка. Беше на щрек, защото срещу себе си можеше да чуе адски много тежки стъпки. - Mystogan
Следваше го. - Chazz
Показаха се на раменете на Chazz. Шефьее, тва не ми харесва на къде отива.. - жълтия
Сигурно ни чакат силни опоненти! - зеления
Дали ще умрем?!? - черния
Млък, кретени такива! The Chazz няма да умре докато не получи своето отмъщение. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 26, 2019 7:32 pm

Annie: Ходеше зад Mystogan и до Chazz. Погледна към него. Ооо..тва ли е твоето умение? Духчета? Колко са сладки! Опитваше се да се разконцентрира със странични неща, за да заблуди страха в себе си. Въпреки опита от тежките ѝ тренировки, тя все още не се е изправяла стотици пъти в битка на живот и смърт, за да има тази увереност.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Сеп 26, 2019 7:35 pm

ШЕФЬЕ, НАРЕКОХА НИ СЛАДКИ! Да, така си е! - жълтия
Facepalm. За жалост, това е мизерното ми умение..но това не ми пречи да съм велик дори и с такава отвратителна сила! - Chazz
Караш ни да плачем ;-; - и тримата
Само това заслужавате, идиоти.. - Chazz
Заостри поглед. Стъпките почнаха да стават все по - шумни и по - шумни. Пригответе се..близо сме до врага. - Mystogan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 26, 2019 8:18 pm

Annie: Всяко умение може да бъде полезно ако се използва правилно. Аз вярвам в това ^^ Издиша дълбоко и успя да постигне перфектното спокойствие и концентрация. Добре. Готова съм на 100%. Да ги видим какво струват!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Чет Сеп 26, 2019 8:29 pm


В далечината на коридора вече почнаха да се виждат вълни от рицари, които маршируваха напред. Бяха поне един батальон, т.е около 500 човека. Най - отпред беше Скарлет. Всички маршируваха в синхрон и се водеха по Скарлет, която вече беше с нейната лична броня - тази на Мордред.
Ето ги...Застана на едно място. - Mystogan
Също спря. Преглътна бавно, като погледна напред. - Chazz
Шлемът ѝ се махна и все едно се прибра в бронята всякаш беше механична. Заби меча си точно като в на картинката ѝ и застана както в снимката ѝ. По заповедите на бъдещият властелин на света, Overhaul, вие няма да продължите по - напред. Отстъпете сега преди рицарите на Мордред да ви прегазят. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 1:33 pm

Annie: Беше шокирана от армията рицари, като даже ѝ отне известно време за да познае Скарлет. Към Mystogan и Chazz. Тази жена..я познавам. Беше наистина достоен противник, може би най-силния, срещу когото съм се изправял, след Сиел. Не помня какво се е случило с нея след битката ни, но изглежда е тук и е по-жизнена от всякога. Побиха и тръпки. Сега не само трябваше да се бие срещу противник, който преди не е можела да надвие, а и срещу цяла армия рицари. Въпреки това беше нагласена за победа и нямаше да отстъпи. Ех..., изглежда няма да ни е лесно, хаха... smiling-face2
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 1:40 pm

Пристъпи напред. - Mystogan
Мерлин. Очаквах точно теб, но не очаквах да доведеш познати лица. Погледна към Annie. - Скарлет
Скарлет, армията ти няма да е достатъчна да спре всички ни. Знам, че в теб има още светлина..не е късно да забравиш за Overhaul и да ни помогнеш. - Mystogan
Изсмя се. Всякаш това някога ще стане..глупавите ти приказки с нищо няма да ти помогнат. - Скарлет
Хех, изглеждаш ми много смела, а!? Късметът ти свърши току що, защото ще се изправиш срещу The Ch- Chazz
Тропна с крак. Няма да ме прекъсваш докато говоря, изрод. - Скарлет
Изрод..?! Осъзнаваш ли с кого говориш?! Изсмя се. Сега вече нямам никаква причина да те щадя щом убиди The Chazz! Зад него се материализираха Reiha и Darkchain. - Chazz
Рицарите насочиха копията си към тях.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 1:46 pm

Annie: Пристъпи напред до Mystogan и Chazz. Извади меча си и го насочи към Скарлет и рицарите. Започна да говори на висок тон. Скарлет, не ме е страх от теб! Ако отново желаеш да убиеш другарите ми, аз отново ще ти се изпреча на пътя ти и този път ще бъде битка на живот и смърт, в която ще има само един победител! Не искам това да се случва, но ако не отстъпиш няма да ми оставиш друг избор. В такъв случай поне ми кажи мотивите си. Защо чудесен войник като теб служи на човек като Overhaul. Погледна към Mystogan. ...И каква е твоята връзка с Mystogan.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 1:48 pm

Нямам абсолютно никаква връзка с този маскиран глупак..а Overhaul спаси живота ми когато бях малка..щом останах сама на улицата, само той ме приюти! Абсолютно никой не му пукаше за малкото момиче, което беше останало без никой само на улицата..докато не се появи той и не ми показа суровата истина за света. Той ме направи това, което съм днес и му дължа всичко..дори живота си. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 1:50 pm

Annie: Разбирам..просто си била манипулирана, в тежките ти дни. Към Mystogan. Простете ми любопитството, но ако нямате никаква връзка със Скарлет, тогава от къде се познавате? И защо ви нарича Мерлин?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 1:52 pm

Истината е, че тя е потомка на един от великите Рицари на Кръглата Маса - Мордред..а аз, на тяхният съветник - Мерлин. Заради това ме нарича така. - Mystogan
Погледна към Mystogan. Честно казано съм ти благодарна, че ми разкри тези подробности за мен...ако не знаех коя съм, едва ли щях да имам всичките тези бойни умения. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 1:58 pm

Annie: Погледна към духовете на Chazz - Reiha и Darkchain. Тези не изглежда никак слаби. С тях и Mystogan от една страна, не би трябвало да е трудна тази битка. Искаше да вярва на мислите си. Погледна към враговете си и запали меча си, показвайки, че е готова за битка. Всеки, който напада другарите ми, не ще го пощадя. Предупредена си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 2:02 pm

Хъх..Усмихна се, като шлемът ѝ се появи. Убийте ги. - Скарлет
Всички рицари извикаха, показвайки своят разярен боен дух. Втурнаха се към Mystogan, Annie и Chazz.
Аз ще поема армията, вие се разправете със Скарлет. - Mystogan
Ей ей, сам ли?! - Chazz
Кимна. Запъти се ходейки към рицарите. - Mystogan
Хъх, винаги си вярваш прекалено много, Мерлин! Затича се напред към Annie. А до колкото до теб..този път ще се погрижа да те убия...Annie!!! Захвана меча си с две ръце. По тялото ѝ премина червена светкавица. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 2:07 pm

Annie: Блокира меча й с своят. Държеше го здраво с две ръце и нямаше намерение да отстъпва.
Тогава нямам друг избор. Нека по-добрата да спечели. От запаления си меч, отприщи огнени пламъци право към Скарлет.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 2:14 pm

Армията вече се беше сблъскала с Mystogan. Той започна да използва вариация от стихийни магии, чрез които с лекота отблъскваше заливащата го вълна войници.

Мечът ѝ отприщи огромно количество червени светкавици, които да попречат на пламъците ѝ да стигнат до нея. В тях имаше големи количества маг. енергия, която Скарлет държеше в бронята си и можеше да я освобождава на воля. - Скарлет
Позиционира се над Скарлет. Dark Chains! Протегна ръка към нея, като се образуваха 5 тъмни вериги, целящи да оковат Скарлет на място. - Darkchain
Захвана меча си с една ръка, а с другата отправи червена светкавица към веригите, която отскочи от всяка една верига и ги изпари. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 2:29 pm

Annie: Не си спомням да се е била толкова яростно. В такъв случай и аз няма да се сдържам. Вдигна меча си нагоре, избутвайки меча на Скарлет също на горе, Annie изстреля крака си, като замахна с него супер рязко нагоре към лицето на Скарлет, отприщвайки огнени пламъци, с цел да я срита и изгори.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 2:49 pm

Направи отскок назад и със задно салто се приземи на земята. Протегна ръка към меча си, като той сам се насочи към нея. Имаше свойството да привлича собствените си светкавици и да ги насочва към тялото си, а тъй като мечът ѝ беше покрит с такива, тя можеше да го контролира и от разстояние. Ей сега я сгафи, момиче.. - Скарлет
Прелетя бързо към нея. Fire Disc! Хвърли огненият си диск към нея, който държеше в една ръка. Беше като летящ бръснач, от който се освобождаваше огън. - Reiha
С лекота избегна. - Скарлет
В мига, в който тя избегна я пресрещна и замахна да я посече с меча си. Пипнах те! Огненият диск беше и нещо като бумеранг, като веднага тръгна да се връща към Скарлет. - Reiha
Усмихна се. Crimson Burst. От нея се отдели енергия, която изблъска Reiha на 5 метра от нея. Вдигна меча си, като от него започнаха да излизат купища червени светкавици. Една от тях уцели диска на Рейха, унищожавайки го на момента, а друга светкавица щеше да уцели и самия Рейха. Запрати такива светкавици навсякъде на бойното поле, но те падаха на разнообразни места. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 3:08 pm

Annie: Заби меча си в земята. Една от светкавиците на Скарлет щеше да оцели Annie и затова тя бързо се претъркули встрани, оставайки меча си назад. Кх..! Пребори атаката на огнения тип за нула време. Тези светкавици не са шега работа. Клекна и докосна с ръце пода.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 3:25 pm

Бива уцелен. Една светкавица беше достатъчно да го накара да се прибере в картата си. Съжалявам...Изчезна. - Reiha
Братко..! Тш..! Ще си пла- В гнева си, той се остави открит и също бива уцелен, изчезвайки точно както Reiha. - Darkchain
Не може да бъде..два от най - добрите ми духове, победени просто ей така...? Падна на колене. - Chazz
Сега разбирате ли..? Спря светкавиците. Невъзможно е да ме победите. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 28, 2019 3:29 pm

Annie: Невъзможно е силно казано. Аз тепърва загрябвам ;) . Започна да рита въздуха пред себе си, изтрелвайки огнени кълба към Скарлет (3 на брой).
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Съб Сеп 28, 2019 3:34 pm

Замахна хоризонтално с меча си 3 пъти, отприщвайки по три вълни от електричество, които да пометат и трите топки. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 30, 2019 12:55 pm

Annie: Идвам! След сблъсъка на изтрелите се образуваха малки експлозии, които ограничаваха видимостта. Anniе скочи на няколко метра височина, след като концентрира Nen в краката си. Във въздуха си създаде на ръцете си огнени камшици и започна да се върти, замахвайки
с тях към мястото, на което беше Скарлет, както и около нея.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by BGDodpul Пон Сеп 30, 2019 1:02 pm

Концентрира огромно количество електричество на върха на меча си и го метна към Annie. Тя пое щети от камшиците ѝ, но от върха на меча почна да се освобождават червени светкавици към Annie. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 30, 2019 11:34 pm

Annie: Ударите с камшици не биеха много щети на Скарлет зареди бронята й. Annie се задържа няколко секунди във въздуха и непрестанно се въртеше, завъртайки й камшиците около себе си. По този начин камшиците играеха роля и на щит и поеха светкавиците. Тя се приземи на земята и замахна хоризонтално и вертикално с двата си камшика към Скарлет. Поеми това също!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Hallway            Empty Re: Hallway

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите