Сградата на гилдията "Shadow Step"

3 posters

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 20, 2020 12:17 am

Гледаше объркано навсякъде из стаята. Ей, ей ей ей ей ей...какво се случва, йо?! Някакъв човек се появи и твърди, че е направил огромна част от тези оръжия, които вие ползвате..? И му вярвате? Хей, брато! Как можем да сме сигурни, че това, което казваш е истина? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Май 21, 2020 3:26 am

Повярвайте ми, от десетилетия насам ме държи като заложник. Не искам да използвам изкуството си за злини, цялата схема на клоуна се върти около мен Въздъхна Вижте, бих виказал още, но клоунът ще се осъмни къде съм. Трябва да вървя, ще ви кажа само, че скоро още един от хората му ще нападне. Успеете ли да го победите, ще ми набавите време да се появя отново за малко и да ви дам още информация - Масару
Значи трябва да работим в момента с това което имаме докато не дойдеш за още.. ? - Варис
Звучи като план - Акира
Много, много, кървъв план.. - Акаме
Асара, дръжте ме в течение относно нова информация, аз ще се погрижа бунтарите да не изпуснат нищо - Сай
Изчезна по същия начин по който се появи - Масару
Ама че странен тип.. - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Май 21, 2020 10:16 am

Annie: Горереше тихо и бавно, с наведена глава. ...този свят все повече започва да заприличва на ад...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Май 21, 2020 10:26 am

Изглеждаше съмнителен. - Куоко
Усети състоянието ѝ, като отиде до нея. Макар и да му беше адски мъчно и тъжно, той все пак успя да извади една усмивка. Хвана я за раменете. Всичко ще бъде наред, йо. Колкото и да ни боли..трябва да продължим напред, каквото и да става. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пон Май 25, 2020 3:15 am

Добре, без паника. Трябва да сме подготвени за битка както той каза - Варис
Нормално, това което Акисе направи на дракона едва ли му е харесало..Нали все пак е от неговите - Акира
Това което съм направил ли..? На кого ? - Акисе
Ъм..? - Акира
Ама чакай, ти верно ли не помниш ? - Варис
Объркан съм..какво се случва..? - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пон Май 25, 2020 10:56 am

Annie: Усмихна се също на Тай. Да.., прав си ^^ . Всичко скоро ще приключи.

Mercury: Акисе не помни? Какво означава това?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пон Май 25, 2020 12:42 pm

Прегърна я през рамо колкото да я поуспокои и разведри. И на него му беше много тъжно, но се опитваше да задържа тъгата навътре в себе си - нещо, което беше твърдо против неговите морали тъй като Тай смята, че емоцията трябва да се изразява винаги такава, каквато е на момента. Радвам се, че разбираш, йо. - Тай
Както и предположих. Явно това се случи и преди малко когато беше бесен срещу Сай. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Вто Май 26, 2020 2:05 pm

Боли ме главата..Какво се случи през последния час..? - Акисе
Присви очи Сестричке, в какво си се забъркала..? - Варис
Поне вече знаем как ще стигнем до него..Ще се наложи да си прочистим пътя до там - Неро
Извинявай, че те прекъсвам, ама ти кой си..? - Акира
Приятел - Неро
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Вто Май 26, 2020 10:57 pm

Annie: Ще направя всичко по силите си да стигнем до него и да го сразим! Имате думата ми! Стисна юмрук. Не ще позволя такова зло да се разхожда спокойно в света ни. Всичките ми мечти са обезсмислят докато той съществува. И не само моите, а и на всички останали. Jester е причината да не можем да живеем животите си в спокойствие и щаствие.

Mercury: Беше изцяло zone out-нал и се замислише над нещо. Сякаш разсъждаваше наум. По едно време отвори по-широко очи и ги насочи към Kyoko. Хей, Kyoko.. може ли за малко? Беше се отделил на компанията и канеше Kyoko да отиде при него да обсъдят двамата ситуацията, тъй като беше признал детективските ѝ умения.

Nick: Погледна съмнително към Mercury. Хах, раздели се със сестра ми и веднага започваш да заграждаш други. Ама че си...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:20 am

Аз също! Няма да оставя когото и да било да убива повече от приятелите ми...ще направя всичко по силите си да предотвратя това..! - Тай
С-Синтия не е много полезна, но поне ще мога да ви лекувам раните..;-; - Синтия
Ако има нещо, свързано с финанси, аз съм човека! А, и мога да помагам с ранените също. - Леорио
Сега, само трябва да разберем кой ще ни нападне.. - Скарлет
Веднага отиде до Mercury. Какво има? И ти го усещаш, нали? - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Сря Май 27, 2020 2:25 am

Името ми е Неро и идвам от Атлантида. Десетилетия наред се опитвам да помагам на новите поколения да се справят с Jester и силно се надявам вие да не сте поредното което ще падне.. - Неро
Моля..? Значи това не се случва за първи път..? - Акира
Играеше си с картите на едната си ръка като TF от лига - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:27 am

Наистина ли, йо..? Значи не сме първите? А какво се е случило с предишните? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Сря Май 27, 2020 2:28 am

Всичките, до един, са мъртви.. - Неро
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:29 am

Това звучи ужасно..;-; Значи и ние ще умрем..Разплака се. - Синтия
Не и ако сразим тези зли сили.. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Сря Май 27, 2020 2:32 am

Повярвайте ми, всичките казваха същото.. - Неро
"Всичките, до един, са мъртви"...? Не...Горките хора ! - Бела
Това е ужасно, нима ние сме слеващите..? - Акаме
Тези думи на Неро всякаш разтърсиха останалите и им вталпиха филма, че може да се случи същото и с тях
Трябва ни повече информация, какво се е случило ? Нещо по-специфично ? - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:37 am

Намръщи се, като погледна към Неро. Ей! Това, че всички преди нас са се провалили не значи, че ние също ще последваме това! Ние ще победим със сигурност! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Сря Май 27, 2020 2:50 am

Знаеш ли, като се замисля..Много от вас ми изглеждате много познати. Всякаш сте били някой друг в минал живот. Не мога да кажа същото за теб и теб обаче Посочи Райт и след това Акисе Вас съм ви виждал много отдавна и всякаш не сте се променили изобщо..Наклони си леко главата Странно.. - Неро
Ъм, ъъъ...Беше объркан Само аз ли не те помня..? - Акисе
Моля..? Говорили сме с теб в миналото..Това не е първият път в който побеждаваш Дракона по толкова брутален начин без да му даваш дори капка шанс. Виждал съм те как действаш и всякаш искаш да направиш същото с него Посочи Сай - Неро
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:51 am

Йо...т-това са пълни глупости..не намирам никаква логика в това! Ей, Неро! От както дойде, започнахме само да се объркваме повече, йо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Сря Май 27, 2020 12:14 pm



Mercury: Говореше с Kyoko насаме. Значи не съм единствения, които чувства, че нещата не са толкова прости колкото изглеждат. Има няколко неща за този Jester, които просто не мога да ги проумея. Да не говорим за това, че Акисе се държи сякаш нищо преди не се е случвало. Та той буквално се опита до преди малко да убие Сай. Погледна отдалеч съмнително Акисе. Нещо просто не се навързва. Има и друго нещо, което ме озадачава... Погледна съмнително към Киригая. Всъщност може би просто си въобразявам, но какви са всъщност уменията на този човек? Как успя да остане непокътнат, след като му беше забит нож във врата. Обърна се към Kyoko. Как мислиш ти, Kyoko? Сигурен съм, че и ти си забелязала тези неща.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Сря Май 27, 2020 1:47 pm

Аз съм го правил..и в миналото ? Погледна към Сай но този път нямаше нищо Защо ми е да го наранявам ? Той е един от нас и се бори на наша страна..Сериозно объркан съм, не си спомням нищо - Акисе
Да, нормално да не искаш да ме убиеш.. Беше си прибрал маската която Масару му е направил. По този начин не показва Jester наследство на сили и Акисе не може да избеснее за да го убие Значи мога да бъде около него, но не мога да се бия със силите си около него Погледна към Неро - Сай
Неро, къде последно си го виждал..? - Акира
Влезе в стаята Аз ще обясня - Рафаел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Сря Май 27, 2020 2:08 pm

Погледна към Рафаел. Раф..! ;-; Дано и ти да нямаш нещо общо.. - Синтия

Започна да обмисля ситуацията. Хмм...за сега нещата не ми се връзват..но в едно съм сигурна..Погледна към Mercury. Някой със сигурност е махнал спомени от главата на Акисе. Иначе..той би се сетил за всичко това. Ако думите, които Неро и Масару казаха са истина, само към тази посока бих се насочила. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Сря Май 27, 2020 10:09 pm

Annie: Хъх? Какво общо може да има такъв благороден човек като Рафаел..?

Mercury: Погледна учудено към Kyoko, след това се обърна надолу и си затвори очите по неговия си нормален начин. Отнети спомени викаш, хъх.? Сега като се замисля има логика този вариант да е възможен. Знаех си, че ще излезе нещо добро ако разговарям с теб ^^ . Но дори и да заключим, че на Акисе му липсват спомени, то все още има купища въпроси и никакви отговори..
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Май 28, 2020 2:44 pm

Рафаел..? Ти имаш нещо общо с това ? Погледна тъпо към Акира Ти изобщо знаеш ли кого каниш в гилдията си ? - Широ
Участниците са тествани по сила, не по произход Широ..Но да Погледан към Рафаел Аз също искам да разбера - Акира
Акисе е всъщност много по-стар от колкото изглежда. Не знаем от къде е и какъв е, но знаем, че ние трябва да му помогнем - Рафаел
"Не знаем", "знаем"..Кои сте вие всъщност..? - Акира
Моя милост Raphael Lightpride е изпратена от боговете да се противопоставя на злото. Подобно на изискването на Сай, Акисе да си сформира отряд, аз имам хора, които много скоро ще се намесят да ви помогнат. Бойци загинали в битка, чиито души търсят спокойствието в този алчен и кървъв свят. Неро е един от тях. Той е още от древна Атлантида. Ние двамата заедно с останалите се борим срещу Jester-а и хората му от десетилетия - Рафаел
Значи..Акисе е на повече от няколко стотин години..? Това я съсипа. Никога явно не е знаела за него каквото и да било - Широ
Чакай, сериозно ли..? Брато ебаваш се ! - Акисе
Не, сигурно ти се ебаваш ! Как можеш да претендираш, че не помниш нищо..!? - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Май 28, 2020 2:48 pm

Какво..?! - Shun
Акисе е..от миналото?! - Санджи
Не се преструва. Той наистина не помни. - Куоко
Чак от Атлантида..Замисли се. Може би и ти знаеш нещо по въпроса, Мордред.. - Скарлет
Ей, ей...! Успокойте се..! Погледна към Рафаел. Брато...това..не е шега, нали..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Май 28, 2020 2:59 pm

Annie: Хей, почакай Сиел! И аз съм шокирана от казаното, но нека не правим нещата по-зле. Трябва ни отговори и докато не ги получим няма нужда да правим глупави неща... Да започнем да се караме е едно от тях със сигурност...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 15 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите