Градската област

3 posters

Страница 25 от 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 03, 2021 12:41 am

Над тях небето почна много яростно и мощно да гърми. Явно яростта на Rai'Jin се усещаше чак тук.

Тш, ще трябва да измислим план..Приклекна, като се доближи до Джейкъб. Джейк...Планът ми е следният. Ще се добера до тях и ще докосна и трите кукли на Кайто. Ще използвам димка, като подобно на Виджил, ще използвам мой начин да затворя и тримата там за поне 2 секунди..в тези 2 секунди, ще съм уязвим, но ще използвам стоманеният си рев да ги покрия с колкото се мога повече желязо..надявам се това да ти даде възможност да контраатакуваш. Следващата ми атака трябва да е сигурно попадение ако искаме да победим Кайто. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 03, 2021 12:56 am

Разбира се, имаш цялото ми съдействие. За жалост обаче Погледна към тях като очите му анализираха опонентите Тия едва сега започват, трудно ще се добереш до тях толкова лесно Изправи се Още повече Погледна отново към Акира Без неговите очи, нито имате backup, нито имаме елемента на изненадата - Джейкъб
Неро..Накара го да освободи огромно количество вода под краката си, което се сформира отново във водни дракони, които се насочиха към тях - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 03, 2021 12:59 am

Усмихна се. Не мисля така...не чуваш ли? Небето ръмжи...това е моят учител, йо. Rai'Jin гледа..и съм сигурен, че е намислил план. Затича се към драконите. Да вървим! Отприщи ледена вълна от нестоманената си ръка, която щеше да замрази драконите, за да му позволи да отскочи по единия и да тръгне да бяга по него. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 03, 2021 1:07 pm

Стисна юмрук като по тялото по което Тай бягаше започнаха да се появяват шипове в опит да го нанижат - Неро
Тш..Изправи се като си активира тръстърите Дано да си прав брато..Отскочи като полетя след Тай - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 03, 2021 6:15 pm

Отприщи експлозия от краката си, като се изстреля напред с предно салто, разрушавайки дракона през това време, отскачайки на другия. Щеше да направи същото, след което да продължи да бяга напред. Направи два свои ледени клонинга, които се насочиха в противоположни посоки, а той продължи да бяга напред. Планът влиза в действие..сега! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Яну 04, 2021 2:34 am

Атрей застана пред Кайто, като го затвори в бариера от светлинна енергия. Това стана след като постави щита пред себе си - Атрей
Пръсна се на вода, която се оформи като огромна сфера, в която бяха Атрей и Кайто - Неро
Тай, не влизай във водата. Неро има пълен контрол над нея и може да те нареже на парчета ако иска..! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Яну 04, 2021 2:47 am

Хех, не се тревожи, Джейк..! Куклите му са на наша страна! Той просто не го осъзнава..! А и малко вода не ме плаши..! Благодаря, Неро..! Тай вместо да бяга надалеч от сферата, се затича право към нея. Понякога дързостта на това момче щеше да изуми дори и най - смелият човек на земята. Тялото му стана на светкавица, като направи хипер бърз даш през водната сфера. Беше достатъчно бърз, че Неро да не може да реагира на тази скорост и да успее да нареже Тай през водната сфера. Дори и да можеше, Тай щеше да направи тялото си от стомана щом усети с шестото си чувство, че предстои опасност и щеше да намали щетите много драстично. Щом мине през водната сфера, светкавиците му щяха да наелектризират всички вътре във водната сфера. През това време, клонингите му се бяха насочили към тях„ - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Яну 04, 2021 3:08 am

Кайто се усети, като накара Неро да използва едно от уменията си, а именно да променя свойствата на водата. Чрез него, той накара сферата а.к.а тялото на Неро да не бъде проводник на електричеството, лимитирайки движенията на Тай. Тъй като, е обграден от бариерата на Атрей, той не беше парализиран за да може да направи това Не толкова бързо..! Щракна с пръсти, карайки Неро да задейства друго свое умение. Изведнъж, сферата се превърна в желе, което полепна по Тай и клонингите му. То действаше като лепило, което ги застопори на едно място, а тъй като Кайто знаеше за свойствата на Тай, той накара Неро да направи желето незаледяемо и неизпаримо за капак на това да не бъде проводник. Всичко приключи, Акаме! Акаме отскочи по негова заповед, като се извъртя във въздуха към Тай и клонингите му. Тя замахна със засилката от извъртането като щеше да направи множество пурпурни посичания по Тай и клонингите му, които да преминат в експлозии, подобно на това: https://youtu.be/JbIAiJArS54?t=13 - Кайто

Джейкъб обаче беше на друго мнение, като си беше насочил ръцете към Акаме и ги беше превърнал в оръдия, които изстреляха мощен лазер към Акаме. Зажалост обаче, нямаше да я неутрализира навреме Мамка му, Тай все пак може да пострада..! - Джейкъб
Изведнъж, бариерата на Кайто и на Атрей пое атаката на Акаме, като малко се начупи заради огромната ѝ мощ. Освен това, те бяха полепнали в желето на Неро докато са в бариерата Какво по..? Хъх!? Обърна си леко главата настрани Ти отново..!? - Кайто

Акира, макар и на земята беше си надигнал главата към тях, като беше разменил клонингите на Тай с Атрей и Кайто. Едното му око светеше, като другото беше затворено. Беше цяло чудо, че успя да го направи. Тогава, той си отвори и другото като тогава Кайто осъзна къде е истинският Тай. Акира беше shuffle-нал позициите на Акаме, Тай и Джейкъб, като Джейкъб пое собствената си атака, тъй като Акира беше наясно, че няма да му има нищо, Акаме я премести при Атрей и Кайто на мястото на истинския Тай, а Тай заедно с клонингите си ги беше оставил над тях в dive позиция - Акира
Пое си лазера, но за него това беше нищо. Веднага осъзна какво се е случило, като се дашна след Тай Асара..Не спираш да ме изумяваш..! ТАЙ СЕГА Е НАШИЯТ ШАНС! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Яну 04, 2021 3:17 am

Усмихна се широко. Nice one, Akira..!! Знаех си, че мога да ти имам доверие постоянно, партньоре! А сега...Тялото му се разпали бясно в ярко оранжев огън, а очите му станаха драконови. Гледай внимателно, демоне в мен! Аз не съм никакъв демон...аз съм...синът на драконовият крал! Flame Dragon King Mode!!! Активира пламъците на Игнийл по себе си, като се насочи бясно надолу към Кайто. Стоменанта му ръка още вибрираше, като сега тя щеше да насъбере още повече енергия, защото Тай dive-ваше отвисоко. Клонингите му през това време метнаха метнаха 2 димки по бойното поле, на които Тай предаде Steel Essence, правейки дима вътре много твърд, все едно беше затворил всички в един огромен камък. По този начин, Кайто дори да телепортира някоя кукла, тя нямаше да има място да се движи. Едновременно с това, Steel Essence караше дима да действа като едно голямо парче метал, което Джейкъб с лекота можеше да манипулира.


LET'S GO! Клонингите му създадоха по една експлозия от ръцете си, изстрелвайки истинския Тай право напред. Едновременно с това се чу още по - мощна гръмотевица от преди. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Яну 04, 2021 3:29 am

[0:14] Тш.. Акира! Размени се с Акаме като се озова между Атрей и Кайто. През това време Неро беше върнал своята човек форма, за да освободи своите от желето. Преди Кайто да му посегне да го разбие на парчета, той докосна металния дим а.к.а оформеното като камък нещо. Металът се разтегна и ги изблъска, като запрати всеки един от тях в различни посоки. Кайто обаче беше изблъскан нагоре към Тай. Колкото и бърз да беше Кайто, това беше невъзможно за него да го избегне или да телепортира който и да е толкова бързо тъй като Тай беше набрал скорост към него, който беше изстрелян. По този начин се скъси драстично времето за реакция - Джейкъб
Видя как металът се разтегна, като беше изблъска нагоре Гхъх..! Обърна се, като забеляза близкия Тай Хъх..? - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Яну 04, 2021 3:45 am

(1:46)
В мига, в който Кайто забеляза Тай, той щеше да види как от една светкавица се сформира пред него човек. Това беше прожекция на Rai'Jin, който чак от базата беше сформирал своята човешка форма на огромно разстояние километри. Той се появи само за милисекунда, като щеше да използва едно от своите умения Light Shift, с което да "парализира" всякакъв вид транспортиращи умения по човекът пред себе си, включително и на енергия. По този начин, той щеше да попречи на Кайто да получи каквато и да била чужда помощ от източник на енергия. Прожекцията на Rai'Jin веднага изчезна, оставяйки Кайто на пътя на Тай, който беше изпълнал стоманената си ръка право към него.

Изръмжа заради насъбралата си ярост, като ревът му се усети като на истински дракон. КАЙТООООООООО!!! Удари го с всичка сила в лицето, като от ръката му се освободи енергията, която беше поел от Атрей в една хипер опустошителна атака, която освободи огромни количества енергия. Едновременно с това, от лакътя му започна да излиза огнена струя, която да го подсили още повече. Щеше да се движи във въздуха обилно докато не се забие в земята заедно с Кайто. Във въздуха буквално изглеждаше като падаща звезда във формата на дракон, която след като измина около 100 метра щеше да се разбие в земята и да създаде огромен кратер в нея. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 4:16 pm

Щом Тай нанесе удар върху Кайто, силна светлина го заслепи идваща от тялото му. Щом Тай прогледна, той не беше в Адрон. Намираше се в някакво село, странно дело с японска архитектура "Хъхъхъхъхъх, оставете ме намира!" Това бяха думи които той чу малко след това, а щом се обърна от тяхната посока, Тай видя как малко момче приличащо на малкия Кайто бягаше от група хора с вили
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 4:18 pm

Огледа се, като беше объркан, но видя, че на момчето му трябва помощ. Х-Хей! Какво по - дяволите се случи..? Както и да е..! Трябва да му помогна. Направи знака за Ice Make. Ice Make: Floor! Остави момчето да го подмине, като заледи пътя на хората, карайки ги да бъдат заледени за земята. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 4:23 pm

Хората биват заледени, но малкият Кайто бива хванат и надигнат за яката На къде си се разбързал малък игривко..? Този глас, този глас беше много добре познат на Тай. Самият Джестър който беше зад него и беше хванал Кайто веднага щом го беше подминал - Джестър
Пусни ме..!! - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 4:27 pm

Ядоса се. Пусни го, клоун..! Затича се към тях, като ръката му се възпламени бясно. Замахна с всичка сила към Jester. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 4:30 pm

Щом го удари, обстановката отново се смени. Тай вече се намираше в някаква работилница. В нея, Джестър обикаляше до един стол и до него маса. На масата беше завързан Кайто, а на стола седеше Масару. В стаята имаше картини по стените. Картини на които беше Масару без маска както и такива на които той беше с някого. Не кой да е, а Рай'Джин
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 4:33 pm

Огледа се. Йо, това там е Rai'Jin сенсей...а това там е Масару...къде по дяволите се намирам, клоун..?!? Ръката му отново се възпламени, като видя и Кайто. Той какво прави тук..?! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 4:46 pm

Кайто, стой мирен и нищо няма да ти направим.. Даже ще получиш подарък от нас ако си добро дете ^^ - Джестър
Преглътна ... - Кайто
За какво си ми го довел, клоун..? Защо е толкова изплашен? - Масару
Как можеш да живееш в този град и да не разбереш че се е родило дете с уникална дарба? Кайто..Тялото му възпроизвежда най-чистата енергия, която е адаптивна с неговата мисъл. Може да контролира всичко с нея, включително и живота на хората. Затова и го търсят. Хората са жадни за безсмъртие, лекарство и дори сила. Какво ще кажеш да му помогнем да я контролира? - Джестър
На Тай му направи впечатление че действията му имат влияние в това време както стана с тълпата, но също така всякаш Джестър не го вижда. В миналото ли е? Къде по дяволите се намираше? Да му помогнем..? - Масару
Имахме уговорка. Дадох ти сили с които да правиш хората щастливи със своето изкуство. Направи го щастлив, направи му маска. През нея аз ще му дам контрол над силите му и ще се научи да се оправя сам в живота - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 4:50 pm

Какво по дяволите...? Jester иска Масару да направи маска на Кайто..? Къде съм?! Къде са останалите?! Масару, не го слушай! Това е лъжа! Този глупав клоун иска само да сее разруха и унищожение..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 5:01 pm

Добре, както кажеш..Имаме сделка все пак, но.. Погледна страни. Погледът му беше всякаш забит в нищото, но изглеждаше всякаш гледаше към Тай и го виждаше Ще ми трябва спокойствие. Знаеш, че работя на тишина.. - Масару
Разбира се, бързата работа, срам за майстора Удари му едно рамо като изчезна - Джестър
Подпря си главата на масата като въздъхна от умора - Масару
Страх ме е.. - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 5:04 pm

Сделка? Ей, ей! Масару..! Къде по дяволите се намирам..! Обясни ми какво се случва! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 5:30 pm

Обърна се отново към Тай Кой си ти..? - Масару
Погледна от любопитство Там няма никой, сам ли си говори..? -, Кайто
Изглеждаш ми толкова познат. Все едно те знам от доста време и все пак толкова, толкова..Толкова непознат? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 5:34 pm

Хъх? Какво имаш предвид, това съм аз! Тай! Аз съм синът на Игнийл и съм следващият драконов крал! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 10, 2021 5:41 pm

Поклати глава Съжалявам, нищо не ми говори..Имам работа Извади един лист, като след това извади четка. В момента в който я хвана обаче я изпусна от болка. Ръцете му бяха сухи, не беше спал от дни. Умората го преследваше Ъх.. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 10, 2021 5:48 pm

Нещо ти има..Отиде до него, като му хвана ръката. Спри! Няма да правиш маска за Кайто, йо. Jester иска да те манипулира да създадеш неговите маски, с които ще разруши цялото щастие на света в бъдещето! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 25 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 25 от 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите