Градската област

3 posters

Страница 15 от 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 8:04 pm

Имаш да обясняваш.. - Масару
Акисе стана свидетел на всичко това и остана без думи. Никога не си е представял, че неговите движения ще вдъхновят някого до такава степен, че да са готови да жертват животите си за него. Акисе прибра катаната си като отскочи да я хване във въздуха Това момиче.. Заслужава повече Атсуки..Няма да ти позволя да се върнеш при тези хора.. - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 8:14 pm

Бавно се изправи, като все още си поемаше дъх. Не само аз..ти също. Но така де...първо ти ме попита..предполагам аз съм първи. Какво искаш да знаеш най - напред..? - Rai'Jin

Падна в ръцете му. Беше доста изтощена. Това те поставя в опасност...Jester ми каза...че дори ти не можеш да го сразиш.. - Атсуки

Подпря се на катаната си, като вятъра започна да го отвавя надалеч. Хех...и въпреки всичко, останах на крака след тази битка. Явно завземането на този град няма да е толкова просто, колкото очаквах...но ще се върна...по - силен..и този път ще ви убия..веднъж завинаги..Изчезна. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 8:20 pm

Приземи се като я остави да си почине Заслужи уважението ми, ще умра но няма да те пусна отново при него. Малка ви, имаш мечти да следваш. Няма как да го направиш ако го играеш затворник цял живот. - Акисе
Къде изчезна и какво се случи с теб? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 8:23 pm

Дори да е така...Закашля се. Аз съм..създадена изцяло от зли сили...никой няма да ме приеме от твоите приятели...ще ме намразят..Наведе глава надолу. - Атсуки
Въздиша. От както спечелих войната срещу брат ми, всичко се промени. Още от тогава, той стана...различен. Заличи кланът, който ме почиташе само и само за да отнеме божествените ми сили. Дъщеря ми също беше отделена от мен заради него..дори не знам къде се намира в момента. От тогава се скитам сред хора, чудейки се какво да направя с това, което ми е останало. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 10:10 pm

Всичко ще бъде наред, обещавам ти Погледна към сградата JESTER! АКО СИ Я ИСКАШ ОБРАТНО, ЕЛА И СИ Я ВЗЕМИ! - Акисе
Със сигурност си имал по-интересно минало от моето - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 10:14 pm

Не мисля, че ще направи нещо по въпроса..за него съм просто тестова играчка. Ще си създаде друга..Погледна към него. Какво ще става от тук нататък с мен..? - Атсуки
Нима? До колкото разбрах, ти също имаш вина в случващото се. Но съм напълно сигурен, че си невинен. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 10:20 pm

От сградата до тях започнаха дас е нареждат стълбички Ето го..Грр..! - Акисе
Започна да слиза по тях като пляскаше от радост Браво..БРАВО! Какво шоу само! Хахаха! - Джестър

Единственото което исках беше да нося веселие и щастие на хората с творбите си. За жалост тази радост я вижда само клоуна. Прокълнат съм да създавам смъртоносни оръжия на изкуството и да ги гледам как се избиват с тях помежду си Погледна катаната на Акисе Тази там е една от любимите ми..Поне тя е в добри ръце..Обаче други..Мечът, който подчинява елементите е у лошите например Това щеше да се стори странно на Рай'Джин. Уж, Масару е на страната на клоуна, пък добрите също иамт неговите оръжия. Масару тогава погледна към Джестър Мамка му..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 10:23 pm

Скри се зад Акисе. Какво искаш още...?! Остави ме намира, чудовище...!!! - Атсуки

Оръжията ти са пръснати измежду двете страни, хъх..? Това ми напомня за войната когато собствените ми оръжия баха разделени между кланове. Погледна и той към Jester, като се намръщи. Около него се насъбраха светкавици. Този ли те държи затворник..? - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 10:38 pm

Оставил съм те, иначе нямаше да ти позволя да се биеш..! ^^ Ти не си създадена да бъдеш безполезна. Ти си създадена да бъдеш една голяма питанка. Буквално и аз не знам за кво си ми. ЗАТОВА МЕ ИЗНЕНАДАЙ! Бъди поредната клукла в играта ми! - Джестър
Ти си някой, който да ѝ казва какво да прави, извратеняк! - Акисе
Ама тя каквото и да прави пак е прецакана да бъде част от играта ми. Както вие. Всички вие! - Джестър

Не, аз съм единствения който не държи затворник. Защото ако ме контролира, не може да направи оръжията както аз си мога..Аз съм главна фигура в плана му. Обаче го има момента в който мога да пострадам ако му се противя. Затоа не мога да се справя сам въпреки възможностите ми Гледаше към Джестър докато говореше Нещата могат да загрубеят всеки момент..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 10:42 pm

Тш..доближиш се към мен, Акисе ще те убие...! Стой настрана..! Ще бъда такава, каквато аз реша...! - Атсуки

Няма да им позволя да те доближат...! Беше сложил ръка на катаната си. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Вто Окт 06, 2020 11:46 pm

Вижте, запомнете едно нещо от мен. Вие ще се избиете преди аз и моята банда да направим каквото и да е. Понякога не ви трябват врагове като имате приятели Усмихна се зловещо Атсуки, мисля, че това е правилният момент в който да ти кажа..Имаш сестра - Jester
Присви очи, като си стисна катаната - Акисе

Ще ми се да беше толкова лесно.. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Вто Окт 06, 2020 11:49 pm

Сестра...? Какво означава това..? Създал си още едно момиче като мен, с което да експериментираш..? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Сря Окт 07, 2020 12:01 am

Тук грешиш малка ми Атсуки. Вие не сте създадени с конкретната цел да бъдете експерименти. Сами си го правите, докато търсите вашата цел в живота. В случая, ти тъкмо започваш, а тя е по-напред от теб :) Засмя се - Jester
Какво искаш да кажеш с това..? - Акисе
Искам да кажа, че Атсуки не е провал. Тя все пак притежава част от силите ми, които може да отключи когато му е времето. Също като сестра си, тя може да намери пътя си - Jester

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Сря Окт 07, 2020 12:06 am

Намръщи се. Защо ми споменаваш за това сега...? Къде е тя? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Окт 08, 2020 12:32 pm

Не знам, надявам се да се намерите скоро време и нещата да станат още по-интересни хихихи Пое си дъх Пхю, колко ми олекна. Сега и двете знаете една за друга и си нямате на представа коя къде е! Единственото ви семейство е някъде там и се лута! Ахахахахаха! - Jester
Чудовище..За какво изобщо ти е този град и хората му, като можеш да направиш всичко..!? Атсуки можеше да види как Акисе трепери. Не от страх а от сдържаност да не му се нахвърли - Акисе

Това няма да свърши на добре да знаеш...! На този етап не мога да се намеся срещу него. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Окт 08, 2020 12:51 pm

Намръщи се. Казвала съм ти го много пъти, Jester...можеш да направиш всичко, но ти липсва любов...не можеш да накараш някого насила да те обича. Затова...колкото и да се залъгваш, че си способен на всичко, това е нещо, което никога няма да придобиеш, чудовище..!! - Атсуки

Огромно количество светкавици започнаха да прескачат по тялото му, като приклекна в бойна позиция. Но аз мога.. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Окт 08, 2020 1:40 pm

Хмхмхм...хахахахаха! Малка му Атсуки, моят син е идеалният пример, че и това мога да имам - Jester
Акисе изпадна в ужас Той има син..!? За това ли е говорил Сай, че е един от нас? Не, тогава каза че самия Jester е един от нас Твоя..син..? - Акисе
За разлика от Атсуки и сестра и, той е биологичен - Jester

Присви очи - Масару

О, Драконит..! ^^ Чело и център! Щом каза това, Драконит изскочи от сградата на СОС с огромните си криле и се запъти към тях - Jester
Пак ли ти..? Тръгна да скача, но болката в гърба и умирата в краката му го спряха Това е лошо..! - Акисе
Сега няма да ти е толкова лесно хахахаха! - Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Окт 08, 2020 1:58 pm

Акисе...! Скри се зад него. - Атсуки
(1:44)

Изневиделица, насред ясно небе се чу свръх мощен ГРЪМ и огромна светкавица под формата на вълна се изпречи на пътя на Драконит. Приличаше много на Excalibur на Saber, само че още по - грамаден и син. Принципно нормална гръмотевица не би навредила на Драконит, но не и от човека, заради когото се вярва, че те съществуват, а именно Rai'Jin. Той се появи от светкавици пред Акисе, като захвана катаната пред себе си и погледна сериозно. Макар и да не съм от тази ера..няма да стоя отстрани и да гледам...! - Rai'Jin

Погледна с изненада към. Rai'Jin... - Атсуки

Всичко ще е наред...намерете начин да избягате от тук, незабавно! Не сте в кондиция да се биете! - Rai'Jin

Погледна към Сетсуно, който беше в безсъзнание. Трябва да му помогнем, Акисе..! - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Окт 08, 2020 4:18 pm

Изръмжа към него Кой си пък ти, хлебарка такава!? Разкарай се от пътя ми, Акисе е мой! Имам да си връщам! - Драконит
Не мога нито да се бия в момента, нито да бягам. Положието никък бе е розово. Мамка му Сиел, нали прецени че можеш да ме пуснеш. Явно си взел друго под внимание Присви очи - Акисе
Хо? Рай'Джин казваш. Колко интересно. Усмихна се, като очите му светнаха. Джестър видя цялото му минало и всичките му връзки. Наистина интересно. Масару скъпи, яви се по служба~ ^^ - Джестър
И също както Рай'Джин се намеси, така и Масару беше принуден. Той се появи в клекнало положение срещу него като се изправи и насочи катаната си към него. Погледът на Масару беше предизвикателен, но Рай'Джин знаеше, че просто играе роля. Беше му пределно ясно, че Масару няма друг избор и че не иска да го прави - Масару
Знаех си, че си предател! - Акисе
Предател ли, за какво говориш? - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Окт 08, 2020 4:24 pm

Присви очи. Колкото и да не искам да те нараня, приятелю, ситуацията, в която сме попаднали и двамата не ни устройва. Ще трябва да набавя време или докато дойдат подкрепления, или докато Акисе не намери начин да се измъкне. Погледна към Jester. Не си мисли, че ще ти се разминава вечно да караш останалите да вършат мръсната ти работа, клоун. Рано или късно, ще дойде и твоят ред.. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Съб Окт 10, 2020 9:03 pm

Моят ред? Аз го чакам с нетърпение! Но защо да rush-ваме така нещата? Нека първо сами престанете да си бъдете приятели. Аз ви казах, вие сами ще си унищожите единството. Тръгна по стълбите, като за секунда се спря, колкото да се изкаже Убийте ги..! Стълбите започнаха да се прибират към сградата заедно с него - Jester
Приземи се до Масару като накара сградата да се разтресе Най накрая..Гледаше към Акисе МОЕТО ОТМЪЩЕНИЕ! Мечът му, му се появи в ръката. Той беше също едно от най-великите творения на Масару Chasing Salamander! Замахна с меча си към Акисе, който се възпламени и освободи огромна струя огън във формата на дракон към него - Драконит
Направи крачка встрани, като си протегна ръката напред. Катаната му застана между Акисе и Рай'Джин, като така показа, че няма да му позволи да се намеси Тъкмо се срещнахме стари приятелю, а сега трябва да се бием. Съжалявам, не мога да си позволя Джестър да ме подозира в предателство..! Не си го и помисляй..! В гласът му се усещаше милост. Той не искаше да го прави, но нямаше друг избор - Масару
Присви очи, като хвана Атсуки и отскочи с нея встрани към Сетсуно Гх..! - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Съб Окт 10, 2020 9:14 pm

Погледна към Акисе през рамото си, като му даде нещо като благословия - като псевдо-божествена фигура, Рай'Джин можеше да предава част от закрилата си към него. В този случай, той му даде много лек speed increase колкото да може да избягва чуждите атаки. Мога и да не мога да се намеся директно, но ще ви помогна индиректно. А за теб..прости ми. Вдигна меча си нависоко, като светкавица го удари. Острието сякаш пое цялата светкавица в себе си и се удължи до цял 10-метров светкавичен меч. Lightning Sweep! Rai'Jin отскочи във въздуха, като се завъртя и замахна хоризонтално, създавайки ето такова посичане. След атаката му, мечът му щеше да се върне до нормални размери. - Rai'Jin

Държеше се здраво за Акисе. Беше я страх. Нали...няма да умрем..? - Атсуки

Много бавно отвори очи.
Кх... - Сетсуно
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Съб Окт 10, 2020 9:32 pm

Усети се как скоростта му се увеличава Ти, няма да умреш. Аз ще се погрижа за това..Бих се бил но..Стисна зъби Мамка му..! Трябва да бягаме, ще послушаме Рай'Джин! Вдигна Сетсуно на гръб Спокойно, ще умра, но няма да ви дам да умрете..! - Акисе
Твърде късно! Дашма към Акисе, като мечът му се възпламени. Завъртя се като се насочи към него във формата на огнена спирала - Драконит
Обърна се към него като насочи катаната му Counter..! - Акисе
Изведнъж, от тялото на Акисе излезе дух, който се сформира пред него и пое атаката на Драконит. Това му спря въртенето, но не спря огъня по него Хъх..? Ти! ПАК ЛИ ТИ! - Дракони
( 0 : 17 )
АХОЙ КУЧИ СИНЕ! GUESS WHO'S BACK! Макар и весел, дрехите му бяха разкъсани, което само по себе си ознчаваше, че преди са му ебали майката. И то не кой да е а Драконит. Сега е време за разплата. Тялото му гореше всяка секунда заради пламуците на Драконит, но той не спираше да се усмихва - Райт
Райт!? - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Съб Окт 10, 2020 9:39 pm

Не искам да умираш...! Стресна се. Иначе ще остана сама...След появата на Райт, тя също се зарадва, но много малко, защото все още беше изплашена. Това беше накосъм..добре, че имаш хора, на които да разчиташ.. - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Съб Окт 10, 2020 9:49 pm

Бива уцелен от електрическата му атака, като през гърдите му се появи огромно посичане, след което последва силен електрошок от атаката Грррр..!! Падна на коляно, като се подпираше за катаната си Точно така, не ме щади! - Масару
Направи хватка на Драконит, която разхлаби захвата му и си наби ножа в лакътя му. След това мина през тялото му и го преметна Бягайте, ние ще ги задържим! Акисе, трябваш им жив! В това време той беше ударем в лицето, тъй като гледаше към Акисе, карайки го да падне от него Мамицата ти! - Райт
Копеленце..! Изправи се, като се опита да тръгна след Акисе, но Райт го спря като си заби ножа в крака му Ааах..! Гррр..! ИЗМЕТ! Хвана Райт за лицето, като го заби в земята а.к.а покрива на сградата. Започна продължително да гоправи Този път ще те довърша! - Драконит
Грр..! Хвана Атсуки за ръка, като тръгна да бяга с нея от сграда на сградата. Със скоростта си, той създаваше вятър от розова енергия която да подпомага на Атсуки да го следва. Тогава, той забеляза нещо идващо в далечината. Джетът на Ерик! Виджил, Блейк и Бела бяха вътре Хора..! Насочи се към него, като видя как Джетът застана на края на следващата им сграда към която се бяха насочили - Акисе
Щом джетът отвори врати, Виджил и Блейк подадоха ръцете си напред
Още малко! - Блейк
Тичай войнико! - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 15 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 27 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите