Silva Island

3 posters

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Дек 03, 2023 7:41 pm


Hyuman - BATTLE AGAINST A TRUE SAMURAI


Ледниците на Тай пробиваха всичко от последния по първия етаж, но бързо след това биваха разтапяни от горещината. Доджото възвръщаше първоначалните си темеператури веднага щом Тай реши да използва ледовете си, за да му попречи да го разруши. Ала докато той самият не се намира вътре, проблем за него нямаше. Или поне така си мислеше. Десета пръста на Азами, както и се очакваше, започнаха да порастват. Този път беше малко по-ралично. От дървеният покрив на доджото, започна да поникват цветенца, увивайки се около пръстите. Добавяха се нови и нови слоеве дървесина, докато не се създадоха 10 дървесни фигури, които ползваха енергията от пръстите като ядро. Поредния nonsense за Азами. Тези фигури приличаха малко на нинджи и започнаха да тичат към Тай досущ като такива.

Silva Island - Page 13 Giphy

Azami: НИНДЖИ! Атакувайте с цел да го убиете! Имате целия ми арсенал от оръжия на ваше разположение. Азами седна на дървен стол. Не че имате шанс срещу него де... Нагло си вдигна единия крак върху другия и дори си сипа вино от някъде. Пръстите му вече се бяха възстановили. Той си сръбна от винцето и се облегна с кеф на стола. Еххх... Наслаждаваше се на гледката. Това връща толкова спомени. Трябваше да поканя Фузен да гледа. Все пак той е най-скъпия ми клиент!
Нинджите отскочиха нависоко малко преди да достигнат пирата. Във въздуха те подготвиха своя първи избор за оръжие - Болеадорас.
Silva Island - Page 13 Giphy
Всички едновременно замахнаха със своите камшици към Тай от различни височини. Със скоростта, с която летяха, тежестите можеха да чупят без проблем кости, дърво и лед. Съществуваше и опасността, Тай да бъде омотан от камшиците ако реши от едно място да блокира.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Дек 03, 2023 7:52 pm

Тай: Какво по дяволите..? Това доджо се опитва да ми се противопостави? Добре тогава..В мига, в който видя, че нинджите го нападат, Тай прикри тялото си с ръцете си и стана от стомана, като позволи да бъде омотан без да поеме огромни щети от металното оръжие. Щом бе омотан, той освободи ледена енергия, която тръгна по камшиците и щеше да достигне до нинджите и да ги заледи, позволявайки на Тай да се отърве от тях наведнъж и със силата си да пръсне заледените камшици на парчета. Погледна към Азами. Ей! Все още съм тук! Ще трябва повече да се постараеш, за да ме убиеш! Изпъна ръката си назад, като замахна с всичка сила от разстояние към Азами и създаде air pressure със силата на замаха си , насочен право към него, като беше достатъчно силен да го запрати да лети назад ако го уцели. Докато тялото му беше от стомана, Тай имаше по - силни замаси от обикновено.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Дек 03, 2023 8:05 pm

Нинджите пуснаха камшиците, за да не бъде заледени. Тези, които нямаха късмета да го направят навреме щяха да се отмразят, защото телата им макар и да изглеждат от дърво, всъщност бяха от гореща органична материя.

Azami: Да те убия? Стига де, Тай, знаеш, че такава е играта. Всичко е просто сценарии. Много добре знам, че не мога с някакви си нинджи да те победя, но не е ли забавно? Какво друго липсва? А, да.. САМУРАЙ! Проби се дупка в покрива точно пред Азами, от където рязко излезна въпросния самурай. Той извади катаната си и отговори на замаха на Тай със замах неутрализирайки air pressure-а. Като типичен самурай, той боравеше с катана и беше облечен с yoroi бронята. Нинджите забавиха следващата си атака, за да заобиколят Тай, а самурая се увери, че пиратът никъде няма да избяга и го нападна с рязък dash. Преди да го достигне, той започна да се върти създавайки Blademaster торнадото от Warcraft 3. 


Silva Island - Page 13 Giphy


Пръскаше дървесни отломки навсякъде и бясно идваше към Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Дек 03, 2023 8:19 pm

Тай: Този остров е свещено място, злодей..! Моята приятелка - Синтия, го нарича свой дом! Няма да позволя на никого да се подиграва с него като нарича всичко това една "игра"! Самураят успешно щеше да сблъска атаката си с тази на Тай, като той бясно се затича към него веднага след това. Тъй като тялото му беше от стомана, Тай можеше да парира атаката на самурая с едната си ръка и да го удари с другата, като точно това направи - доближавайки се до него, той използва лявата си ръка да блокира въртенето му, а от сблъсъка им се създаде лек трус. Самураят проби част от стоманата на Тай и дори разкървави ръката му, но щеше да спре на място в същият този миг, позволявайки на Тай да го удари с всичка сила право в тялото.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Дек 03, 2023 8:30 pm

Зареди невероятната си засилка, самурая успя да пробие част от бронята на Тай, но веднага си заплати с "живота". Един удар на Тай беше предостатъчен да го прати извън играта. Той бе изстрелян надалеч извън доджото.


Azami: Невероятно!! Винаги си предпочитал мъжката да поемаш атаките, вместо да ги избягваш, нали Тай? Голям здравеняк си, признавам ти го, ала как ще се справиш със следващата опасност.


Самураят бе победен, но той свърши работата си - усигори време на нинджитие да заобиколят Тай. Този път той щеше да бъде атакуван от всички страни отново едновременно. Те смениха върха на камшика си от тежест на острие или по-точно - кама. Започнаха да въртят над главата си оръжието наречено кусаригама. Секунди по-късно използваха натрупаната засилка и с невероятна скорост запратиха остриетата прецизно точно към мястото, където бронята на Тай бе счупена.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Дек 03, 2023 8:52 pm

Тай: Координирана атака се задава...! В такъв случай...! Dragon Soul: Flame! Тай усети, че нинджите щяха да го нападнат едновременно, затова той щеше да им попречи като им развали видимостта. Активирайки Dragon Soul: Flame, тялото му стана едно с пламъците му и можеше да прави всичко, което един пламък може. В този случай, Тай използва умението на пламъците да правят дим и създаде една огромна димна завеса, която обхвана всички нинджи заедно с него. В димното поле, атаките им със сигурност щяха да пропуснат, а дори и да бяха запратени право към Тай, той имаше нужното време да избегне атаките им. Ръцете му присветнаха в светкавици, като той ги протегна настрани и освободи огромни количества електричество от тялото си подобно на Denki от My hero, като целеше с тази атака да наелектризира всички нинджи едновременно в цялото димно поле.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Дек 03, 2023 9:16 pm

Нинджите пропуснаха атаките си в димната завеса. Тъй като телата им бяха от плът и кръв, светкавиците ги поразиха всичките. С една атака Тай си реши проблема с тях. Междувременно Дмитрий също направи своя ход и набоди Азами на шиш. С меча си проби дупка в покрива, точно там където Азами стоеше. Катаната проби стола, набоди половината му органи и излезна през лявото му рамо.


Dmitry: Май много ни подценяваш, дядка. К'ви са тея нинджи и самурай? В кой век живееш? В доджото нямаше нищо подобно. Там имаше само деца и смърт. Нищо общо с истинско доджо, а да не говорим за традиици и прочие.

Azami: Знаеш, че обичам да разнообразявам. Ти какво? Да не завиждаш, че не съм те поканил този път? БАА!! Азами се изплезе, превърна тялото си в змия, промъкна се пъргаво през дупката на покрива право към последния етаж, където Дмитрий се криеше. Там, той веднага се уви около тялото му и най-вече врата му пречейки му да диша. Тай видя всичко това и разбра, че Дмитрий е в опасност. Той можеше да слезне долу през една от много дупки, които до сега бяха пробити в покрива. Веднага щом го направи, той щеше да види и най-вече усети експлозия идваща от Дмитрий. Тя изблъска и запали гнусната змия.


Azami: Върна човешката си форма и започна да подскача, в комичен опит да се загаси. Ауч! Ауч! Ауч! Пое си дълбоко въздух... Пфууу..! Пфууу..! и започна да духа около себе си. Всичко това, разбира се, беше излишно, защото той по всяко време можеше да се загаси отсамосебе си.


Dmitry: Ой Гооото! Беше ли нужно да ни взривяваш? 
Goto: Отговори му със собствения си глас, като пое контрола над тялото си. Разбира се. Не ми трябва меча ми, за да отприщвам експлозии, нито пък да ги поемам. Тялото ми е имунизирано от такъв dmg. Той изпука врата си, сякаш не се беше мърдал от известно време. И наистина не беше, тъй като едва сега той започва да се бие. Времето на Дмитрий приключи и сега беше негов ред. Той взе меча си, забит  в покрива и го насочи заплашително към Азами. Позна ли ме, изчадие? Досети ли се кой съм аз? Един от "лЮбИмИтЕ" ти ученици. Гото му се изрепчи като Иво Андонов. Готов ли си да си получиш заслуженото. Следващия път като те набода на шиш, ще те изпека на огън и поднеса в чиния на "децата" ти.

Azami: Усмихна се развълнувано и зае разкрачена бойна поза. Ахх двамата от любимите ми ученици на едно място. И като бонус - бъдещия крал на пиратите. Какъв късмет само! Изглежда навлезнахме в кулминацията. Покажете ми какво можете, чеда мои! По всичко изглеждаше, че този път Азами щеше да се бие собственоръчно.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Нед Дек 03, 2023 9:38 pm

Тай: Елиминирайки нинджите, Тай премахна стоманата от тялото си, като завихри огън около дясната си ръка. Ееех, значи сега не си Дмитрий...? Човече , никога няма да свикна с това..е, името ми е Тай, г-н Гото! Нека му натрием носа на този старец заедно! Тай се затича отново към Азами. Не съм ти чадо...!!! Тай замахна от разстояние към Азами, като използва Steel Essence пред себе си, втвърдявайки част от въздуха пред себе си, за да може да го удари все едно беше стена. Щом го удари, във въздуха се получи напукване, а Тай отприщи към Азами огнена експлозия, която излизаше напред от юмрука му..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Дек 03, 2023 9:48 pm

Азами пое цялата унищожителна атака на Тай и остана с дупка в стомаха. Костите му обаче останаха на мястото си, тъй като бяха здрави като диамант. Само те крепяха тялото му цяло все още. Органите бързо започнаха да се регенерират буквално от нищото, ала по време на процеса, той остана парализиран. Това позволи на Гото също да се намеси с пепелта си.
Silva Island - Page 13 Giphy
String от пепел се развя зад Азами и избухна, изстрелвайки го право към крошето на Гото. С първия си удар, той го спря на едно място, счупвайки носа му, а с другия го изстреля към Тай. Това даде началото на тяхното комбо, където безкрайно налагаха Азами без да му дават дори миг да си почине.
Silva Island - Page 13 Giphy
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пон Дек 11, 2023 4:20 pm

Тай: Тай от своя страна започна да налага Азами с крошета и след всяко едно от тях последваше малка експлозия, която да го запрати към Гото, за да може той обратно да го върне към него. Подаваха си го като топче за тенис на маса и непрестанно го удряха и налагаха с всичко, което имат. Това е за всичката болка, която си причинил на толкова много невинни...!!! Даже е нищо в сравнение с това, което ти си направил, Азами!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Яну 18, 2024 8:32 pm

Goto: Поеми това! И това! И това! Нека те боли, изчадие. Нека страдаш! Малко ти е!

Гото и Тай продължаваха безмилостно да обсипват Азами с крошета. Посиниха цялото му тяло и по нищо не си личеше, че планират да спрат. Подаваха си го като тенис топче. Азами поемаше юмрук ту в лицето, ту в корема, ту в слабините. Не можеше дори въздох да си поеме. Гото имаше възможноста да го разреже 100 пъти до сега с меча си, но нарочно не го направи. Той знаеше много добре, че това няма да го убие. Ако сега го "убие", той просто ще се лиши от болката си и ще предаде щафетата на своите деца. Гото не искаше тоав. Той желаше Азами да страда. Обсипваше го ту с юмруци, ту с дръжката на меча си, но никога с острието. 


Azami: Ъгхх!! Поемаше всеки удар и дори нямаше въздух да вика от болка. Тялото му биваше размятано насам натам и всеки път когато си отвори очите, той виждаше поредния юмрук пред лицето си. Какво е това чувство? Това чувство на безпомощност... на слабост... В неговото съзнание, друг Азами се появи пред него и с усмивка му даде съвет:
- No problem, amigo! В безизходна ситуация, винаги има можеш да разчиташ на нас! Предай мечтите си на следващото поколение. Пенсионирай се и ги остави да се развихрят. Не ги ли виждаш? Посочи го с ръка. Не ги ли чуваш?
Азами погледна ръката си и видя умален чифт очи на всеки от пръстите си. Човешки очи... не само... това бяха неговите очи. Хъх?
- Те само това чакат - да ги освободиш. Копнеят да излязат на бял свят и да покажат какво могат. Competitive са, но това е добро нещо. А ако дори те не се справят с препятствието, тогава пък по-бъдещите поколения ще се справят. Не е нужно да правиш всичко сам. Заедно ние сме едно цяло. Заедно сме непобедими. Заедно ще успеем да изпълним мисията ни. И помни едно - никога не забравяй нашия идеал! Всичко за общото благо, а индивидуалното остава на заден план.
Хъх? Казваш да се предам? Да загърбя живота си и да оставя "децата ми" да поемат оттук? Та аз току що се родих! Нима това е правилното нещо? Нима личния ми живот и чувства нямат никаква стойност? Не и в сравнение с тези на цялата общнот? Не..... Отказвам да мисля по този начин! Що за глупост?! ЩО ЗА БЕЗМИСЛИЦА?!! Така както съм програмиран да мисля по този начин.. ТАКА И ЩЕ СЕ ОТПРОГРАМИРАМ!! ЩЕ ПРЕМАХНА ТОЗИ MINDSET ОТ ГЛАВАТА МИ. Защото в моята история...


Spoiler:

ЗА ТОВА ИЗБИРАМ ДА ЖИВЕЯ!!! ИСКАМ ДА ЖИВЕЯ!!! СТРАХ МЕ Е ОТ СМЪРТА!!! МРАЗЯ БОЛКАТА!!! НЯМА ДА ПРЕДАМ ЩАФЕТАТА НА НИКОГО. АЗ СЕ РОДИХ В ТОЗИ СВЯТ, ЗА ТОВА ЩЕ СИ ИЗЖИВЕЯ ЖИВОТА ТАКА КАКТО АЗ ИСКАМ. ДРЕМИ МИ ЗА ОБЩИЯ ИДЕЯЛ, АКО ЩЕ И ДА НЕ СЕ КАЗВАМ ПОВЕЧЕ АЗАМИ!!! ОТТУК ЗАПОЧВА МОЯ ЖИВОТ. ОБЯВЯВАМ ВОЙНА НА ВСЕКИ, КОЙТО ДРЪЗНЕ ДА ЗАСТАНЕ НА ПЪТЯ МИ.


В съзнанието си Азами dash-на и с ръка острие разряза другия Азами на две, а неговите последни думи ги прошепна с най-разочарованото изражение някого.

- Ясно.. Изглежда си се провалил да наследиш добродетелите ни. Ти си нищо повече от ... ЕГОИСТ. Давай, живей си живота както искаш. Скоро греховете ти ще те настигнах и ще разбереш колко много сгреши.


Пръсите на ръцете му, на които имаше очи, сега помикнаха и усти, които като бебете започнаха да циврят. Азами обаче веднага отряза китката си.

МЛЪКНЕТЕ! НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ ВИЕ! ИНТЕРЕСУВАМЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО МЕН И МОЯ ЖИВОТ!
НЕ МИ ТРЯБВАТЕ! ЩЕ ПОБЕДЯ ТЕЗИ ДВАМАТА СЪС СОБСТВЕНИ УСИЛИЯ!


Азами отряза китката си като знак, че няма да призова още от себе си. Дори и в безизходна ситуация като тази да е по-лесно просто да предадеш проблемите си на бъдещото поколение, Азами ще продлъжи да се бори, превръщайки се за един в провал, но за себе си в горд struggler. Този феномен не се случваше за пръв път - Азами вариант да се откаже от общия идеал и да заживее за себе си. Няма и да е последния. Ала всичките т.н. "провали" като този ги чакаше сигурна гибел.


Тай и Гото не можеха да чуят или видят този inner диалог, но успяха да усетят рязката промяна в сърцето на Азами. Той не се беше предал. Напротив, сега започваше. Двамата инстинктивно крачка назад, но беше късно. Азами вече беше с отворена уста:


Spoiler:



Из цялото тяло на Азами започнаха да излизат ръце. Те бързо придобиха размерите като тези от гифчето и една след друга правиха опити да сграбчат Тай и Гото. Те не просто бяха бързи и многобройни. Те притежава смъртоносна сила на захват, както и изпепеляваща температура зареди липсата на кожа (подобно на Колосиалния Титан) Азами остана неподвижен с широко отворена уста, от където излязоха първите длани, но далеч не беше беззащитен.


Goto: Какво по дяв-! Гото веднага отскочи назад, стисна здраво меча си и започна да разрязва идващите ръце. Спомагаше си с експлозии, които мигновенно засилваха замаха му. Правеше го пак и пак, но дори и така не смогваше да удържи позицията си. Налагаше се постоянно да отстъпва назад, докато тялото му силно се потеше от горещината. Положението при Тай навярно беше подобно. Не ти ли стигна цялата тази болка, че искаш още? Какво чакаш, призови новите си варианти! Ще те убием ако трябва милион пъти. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Яну 18, 2024 9:04 pm

Тай: Докато нанасяше удари на Азами заедно с Гото, шестото му чувство веднага го предупреди за предстоящата внезапна атака. Какво по..?! Тай инстинктивно отскочи назад, като тялото му веднага се наелектризира и започна да отбива идващите ръце. Мускули и нерви...! Мога да се отбраня ако използвам светкавиците си! Поради липсата на кожа върху ръцете, електричеството му много по - лесно се придвижваше по мускулите на ръцете ,които Азами създаваше и щеше много бързо да ги парализира, което му позволяваше да ги отбива с ръце. Високата им температура обаче му създаде доста големи рани по ръцете, които той трябваше да заледи. Аргх..! Ама че гадост..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Яну 18, 2024 9:26 pm

Ръцете бяха толкова многобройни, че изолираха Гото и Тай. Двамата едва можеха да се видят през рояка от китки. Две оттях стиснаха юмрук и атакуваха Тай едновременно отляво и отдясно. Азами забеляза, че Тай има чудесно оръжие срещу ръцете му и предприе мерки. От сега нататък всяка китка, която бива наелектрезирана щеше веднага да експлодира, изпращайки кипящи кървави струй в радиус от няколко метра. Това дава възможността на Тай да one shot-ва всяка китка, но в замяна на опасността кръвта им да го достигне и изгори. Наоколо се чуваха експлозиите на Гото. Изглежда той също беше в подобна напечена ситуация.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Яну 18, 2024 9:43 pm

Тай: Докато се отбраняваше от атаките, едната от ръцете експлодира в кръв и попадна по лицето му, създавайки му доста сериозно изгаряне на бузата, което веднага го накара да смени тактиката. Кх..! Dragon Soul: Ice! Тай промени формата на душата си изцяло на ледена висулка, което му позволи да използва леда си сякаш бе част от тялото му. Електричеството му вече щеше да наелектризира ръцете и мигновено да ги заледи, карайки кръвта, която се пръскаше, да се превърне на ледени висулки. Заради голямата температура, някои от тях се разтапяха и пак се насочваха към него, но техният брой бе много по - малък, позволявайки на Тай да ги избегне. Той погледна нагоре, като щеше да изкомуникира планът си с Гото. Гото...!! Нека се движим нагоре, йо!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Яну 18, 2024 9:55 pm

Роякът от гигантски ръце ставаше все по-гъст, а пространството за свободно маневриране все по-малко. Имайки това в предвид Гото се съгласи с Тай.
Goto: Нагоре, надолу, все тая! Само да се махнем от този ад! Едвам смогваше да говори от непрекъснатото отбраняване. Той беше променил тактиката от разрязване на китките, на взвиряване. Така и кръвта изблъскваше надалеч, но колко и умел да беше той също пое поражения. Част от бинтовете по цялото му тяло започнаха да се запалват от попитата кръв и въобще от горещината във въздуха. Той нямаше време дори да се загаси. Нагоре да бъде! Приклекна и отскочи назад. Отприщи поредната експлозия, която отблъсна всички ръце наоколо и проби още една дупка в тавана, от където излезна.

Тай използваше новите си умения изключително умело и за сега се справяше с опасностите. Но дори и така, атаките на Азами изцяло доминираха бойното поле. До толкова, че двамата дори не можеха да се доближат до него. В опита си да се спасят от рояка от ръце, Тай и Гото даже го изгубиха от погледа си. Азами се беше скрил навярно някъде из стотиците пръсти.
С ледовете на негова страна, Тай можеше да се измъкне от този Ад. Умен ход от негова страна беше да тръгне нагоре, защото кипящата кръв от ръцете се събираше на всички етажи от последния, на който бяха, до първия.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Чет Яну 18, 2024 10:04 pm

Тай: Ръцете край тях ставаха прекалено много и не му даваха нужното пространство, че да се надигне нагоре. Той отскочи назад със задно салто и се приземи, с две ръце докосвайки пода под себе си. Ice Make: Ice Geyser!! Тай създаде адски дебел стълб от лед, който го извиси нагоре и изблъска всички ръце, които бяха в близост до него. Накрая , с експлозия от краката си той отскочи от гейзера и излезе извън малко след Гото. Най - накрая..! Сега е длъжен да се разкрие!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Чет Яну 18, 2024 10:23 pm

И веднага след като го каза, Тай го видя. Азами беше на ръба на покрива, клекнал на колене и втренчил поглед на хишник в Тай и Гото.

Silva Island - Page 13 Ghfhth10
АЗ ЩЕ ОЦЕЛЕЯ!
АЗ ЩЕ ПОБЕДЯ!


Една от гигантските ръце маневрираше над него. Тя посочи с показалец Тай. Изпъкнаха вени по самия пръст, след което се удебели, сякаш беше пълен с нещо. В следващия миг от върха на показалеца се отприщи рязка и тънка струя кипяща кръв, която почти мигновено достигна Тай. Високата температура беше едно на ръка. Струята беше толкова бърза и тънка, че можеше да разреше човешка плът и кост. Тя беше и продължителна, като обсипа първо Тай, после Гото.


Goto: Намираше се на няколко метра от Тай, но не можеше да му помогне. Та той едва успя да намери време сам самичък да си помогне. Азами поддържаше страховито темпо и ако продължаваше така, Тай и Гото можеха да останах без въздух. Инстинктивно Гото постави меча си отпред, за да се защити, но това не беше неговия легендарен меч. Гаранция, че издържи нямаше...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Яну 19, 2024 12:49 pm

Тай: Yabaii!! Тай отскочи със задно салто и се изстреля с експлозия настрани, за да доджне струята, която ако го оцели щеше да е много фатално за него. Тай започна да се маневрира из бойното поле, за да избягва силната струя.


Silva Island - Page 13 Choso-piercing-blood
Докато тичаше, по време на единият си отскок, Тай направи леден арбалет на ръката си, като изстреля с него голяма ледена стрела, целяща да се забие право в огромната ръка и да се пръсне на лед, който да я заледи и да я накара да се разпадне.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Яну 19, 2024 1:48 pm

Стрелата навярно не представляваше опасност за Азами и по един или друг начин бе неутрализирана. Най-вероятно, чрез изблъскване със същата струя кръв.

Goto: Успя някак си да се размине между капките. Хъх? В такъв случай.. Той приклекна и с масивна експлозия се изстреля към Азами. Открит си, когато атакуваш! Време е хишникът да се превърне в плячка!

Кръвният резервоар привърши и стурята спря. Имаше нужда от зареждане. Преди атаката на Гото да достигне до бизнесменът, той тъй както беше на колене, постави ръцете си на покрива и го превърна в органичен.


Silva Island - Page 13 Giphy


Това намали драстично подвижността на героите и не само. От целия покрив започнаха рязко да излизат същите ръце от последния етаж. Те изригваха неочаквано като гейзери. Повечето се концентрираха, за да спрат атаката на Гото.

Goto: ЪГХ!! Блъсна се в една от току що изкочилите ръце. Пак ли тези изчадия?! НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ ЩЕ МЕ ИЗГОРИТЕ ДО ПЕПЕЛ, АЗ ЩЕ ВИ УБИЯ ВСИЧКИТЕ!!! Гото влезна в нещо като berserk state и започна да разрязва и експлодира всички ръце по пътя си. Правеше го с цел да достигне Азами, но ръцете се оказаха по-упорити от него. Те поникнаха навсякъде около него и го затвориха в затвор, където Гото щеше да остане докато не убие всяка една оттях.


След това Азами се изправи и скъса черния си костюм оставяйки гол до кръста. Той беше buffed as fuck. Даже малко приличаше на него. Пръста зад него се подготви да направи мощен finger flick. Азами скочи и се приземи на средния пръст и в следващия миг бе изстрелян с пълна скорост към Тай достигайки го за по-малко от секунда. Лицето му беше страховито. Изцяло съсредоточено в това да оцелее като победи. Юмрукът на Азами беше на път да се приземи в лицето на Тай и да разруши черепа му на части само с един удар. Нямаше време за сложни защитни техники.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Яну 19, 2024 2:09 pm

Тай: Човече, този изведнъж стана силен от нищото...! Тай се беше подготвил да се защити още преди Азами да го нападне, тъй като не смееше да направи офензивен ход и постоянно стоеше в защита. Когато Азами замахна към него, Тай наклони тялото си назад, като ударът на Азами създаде мощен въздушен порив, който премина точно над лицето на Тай след като се наведе рязко. След това, той контрира със страничен ритник с цел да изрита Азами настрани и да създаде пространство между себе си и него, заставайки в бойна позиция отново. Няма да ме изненадаш пак, дядка..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Яну 19, 2024 2:27 pm

Fighting Ost-ове по личен избор вървяха постоянно по време на битката им.


Бели светкавици профучаваха около Азами. Очевидно вече беше активирал своя Complete Body Control. Отгоре на това, той беше модифицирал тялото си, за да е 5 пъти по-мускулесто и силно. Ала дори и така Тай не му отстъпваше. Азами беше изритан настрани, но ни най-малко не наруши темпото му от атаки. Офензивата му беше на максимално ниво. Веднага след ритника, Тай усети опасност изпод краката си. Органичният покрив зае форма на длан, върху която Тай стоеше. Дланта веднага понече да сграбчи Тай и да го смачка в захвата си. Азами започна да бяха около него с отрие-ръка и се подготви да атакува.


Silva Island - Page 13 Giphy


Chain-ваше атака след атака, редуваше се. Първо атакуваше собственоръчно, след това summon-ите му, след това отново той. Така поддържаше темпото, което вече започваше да измуква малко по малко стамината на смъртния му противник.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Яну 19, 2024 2:39 pm

Тай: Бе хванат внезапно от ръката на Азами, но в този миг, Тай активира своят собствен Complete Body Control. Тялото му присветна в червено-черни светкавици, като той започна да концентрира потенциалът на тялото си изцяло в горната му част. Complete Body Control: Gear Shift! Тай бе насъбрал голямо количество кинетична енергия и чрез своят СВС отприщи част от нея мигновено, но не всичката, достатъчно колкото да накара ръката да го освободи и да създаде силен въздушен порив, който да не позволи на Азами да advance-не. Веднага след това, той като ястреб се изстреля с останалата кинетична енергия, която освободи мигновено и се целеше да нанесе свръх-силен удар на Азами право в корема.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Пет Яну 19, 2024 3:09 pm

Тай се справи и с двете атаки на Азами, но положението не беше толкова цветно. Свръх-силният удар на Тай изстреля Азами на майната си, ала преди това, бизнесменът навярно успя с острието си да одраска дясното рамо на Тай и да остави лявата си китка на другото рамо на Тай. Азами прилетя до края на поркива претъркувайки се десетина пъти, но веднага се изправи, готов да продължи. Лявата му китка беше се захванала здраво за Тай и не го пускаше. Този път нямаше да използва пръстите си, за да роди нови "деца". Този път той отдели част от тялото си с друга цел. Азами изпъна гърдите си напред и започнаха да излизат оттам десетки остриета - досущ като това от ръката му. Blade-овете излязаха от тялото му, като левитираха във въздуха, подобно на ръцете от по-рано. Постепенно започнаха да се насочват към Тай. По пътя си увеличаваха скоростта си, докато не достигнаха страховита засилка, която би отрязала без проблем човешка глава. Всички остриета биваха привличани от Тай, все едно той е магнит или по-точно китката на рамото му беше магнита. Рано или късно Тай щеше да осъзнае това, но дори и да премахне flesh-а от въпросната китка, здравите като диаманти кости, щяха да останах захванати за него. Десетина остриета едва ли биха представлявали опасност за Тай, но Азами не спря дотук. Той продължи да вади blade-ове от тялото си, докато стигна до момента, в който 100 остриета танцуваха навсякъде около Тай. След това се затича към него, а през цялото това време се чуваха и усещаха масивни експлозии от другия край на покрива. Гото не се даваше лесно на ръцете, но и те не му позволяваха да се намеси в двубоя.


ТААААААААААЙ!!!!!

Докато бягаше към Тай, Азами се развика като маниак. 

НЯМА ЛИ ДА СЕ ОТКАЖЕШ?!
НЕ РАЗБИРАШ ЛИ??
МОИТЕ АТАКИ НИКОГА НЯМА ДА СПРАТ!
МОЯТА ЕНЕРГИЯ.., ТЯ Е БЕЗКРАЙНА!
КОЛКОТО ПО-ДЪЛГА Е ЕДНА БИТКА...,
 ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ГУБИШ ШАНСОВЕТЕ СИ ЗА ПОБЕДА.
ВЕЧЕ Е ТВЪРДЕ КЪСНО, ТАЙ!
ОТКАЖИ СЕ!
ПРЕДАЙ СЕ И ЩЕ ТЕ ПОЩАДЯ!
ЗНАЕШ, ЧЕ НЕ ЦЕЛЯ ТВОЯТА СМЪРТ!
ЗА ТОВА АКО СИ ЦЕНИШ ЖИВОТА...
ЦЕНИШ И ЖИВОТА НА БЛИЗКИТЕ СИ...
SURRENDER, TY!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by BGDodpul Пет Яну 19, 2024 4:29 pm

Тай: Остриета от кости..?! Тай избегна първите няколко с лекота, като заради тези остриета той не можеше да се доближи до Азами. Но те бързо увеличиха бройката си и направиха задачата му още по - трудна, като той бе принуден да отстъпва непрестанно, за да не бъде наръган. Докато се осъзнае, вече над сто остриета левитираха към него и всеки миг щяха да се спуснат към него. Тай може би забеляза, че те го тракваха перфектно и това сигурно се дължеше на ръката, която бе закачена за него. Но той се усмихна. Това бе поредната възможност да обърне нещата в свои ръце. Тялото му се наелектризира здраво, като Тай бе напът да използва новопридобитите си умения от тренировките му с Rai'Jin преди Trash Gang raid-a.


Fairy Tail - Dragon Force Ost

Не само ти имаш cheat за infinite енергия, дядка..!
За твое съжаление, аз съм ученик на човекът, известен със своята безкрайна енергия!
Ако бъда надвит от някой като теб, то аз ще го злепоставя...
Макар и да нямам безкраен резерв като вас двамата...
Имам достатъчно гориво в резервоара си.
И ако не знаеш...
Когато енергията ми е напът да се изчерпа, ставам в пъти по - силен...!



Lightning Dragon Mode!!!!!!!!


Silva Island - Page 13 Natsu310

Винаги когато гърбът му е опрян и е в голяма беда, Тай разкрива по някой неочакван ход. Вместо да махне ръката, той отприщи екслозия и се извиси във въздуха нависоко, за да може всички остриета да се насочат към него. Но той точно това искаше. Тай активира Dragon Soul: Lightning, като сега, всички светкавици от уменията му, той можеше да ги третира като част от тялото си. Това означаваше, че Тай макар и за кратко време можеше да нанася физически атаки с всяка една своя светкавица, все едно директно удря своят опонент.


Dragon Slayer Secret Art!

Lightning Dragon's Storm!!!!!


Тай започна да се върти на едно място, карайки огромно количество светкавици да образуват сфера около тялото му все едно правеше Rotation-a на Neji. Това щеше да отблъсне всички остриета, насочени към него, но и да запрати голяма част от тях под формата на наелектризирани кости право към Азами. Придавайки своето електричество към тях, костите на Азами вече когато уцелят нещо ще се броят като директен удар от Тай. В момента към него летеше цял barrage от удари, за които той сам помогна на Тай да отприщи.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by -bAzikA- Нед Яну 28, 2024 4:08 pm

Тай отново счупи лимита си и доказа, че винаги има какво ново да покаже. Винаги има коз в ръкава, който да го изкара и от най-напечените ситуации. Битката ставаше все по-разговащена. Раните на Тай и Гото нарастваха, а техниките на Азами става все по-непредвидими и рандом. Следващата също беше една оттях:
Веднага щом Тай върна повечето остриета към Азами, вместо да види него на пътя, той видя не кой да е, а неговата любимата - Annie Rose.



JJK OST - The Scariest

След битката си с Едел, тя едвам куцаше към Тай помагайки си с меча си все едно е бастун. В лицето ѝ Тай видя най-немислимото - DESPAIR и AGONY. Ако това не би нанесал психически щети, то следващата сцена в главата му ще го направи. Подобно на шестото чувство, Тай сякаш видя близкото бъдеще, а то беше... трагично. Всичките остриета се забиват в тялото на Annie и тя загива в локва от кръв.

:

Такова беше бъдещето, но то все още можеше да бъде избегнато...!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva Island - Page 13 Empty Re: Silva Island

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите