The Moon Shrine

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Вто Яну 09, 2024 12:55 pm

Тоума: Леки стъпки, ще направя печат, който да компресира енергията ти в тялото. Да не може да излиза от него. Освен това, печатът ще направи force-нат поток по който да се движи енергията в тялото ти. Това петно за което говорех, първо ще го лимитираме да не стига тялото ти до този лимит и ако случайно стане, енергията в тялото ти ще бъде принуден да се съпротиви на тъмната енергия. Всякаш тялото ти се бори с вирус, така си го представи. Усмихна се Хм, въпреки че...Погледна я. Мисията ми е да развия пълния ти потенциал, дори това да означава да използваме тази тъмна енергия за твоето развитие.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 09, 2024 1:14 pm

Йоуму: Кимна. Разбирам... Не са неща, които да съм пробвала досега, така че не знам какви ще са резултатите от тези подходи. По-силни сте от мен, така че каквото и да изберете, си струва опиа. Все още не разбирам напълно как точно работи енергията на това място, още повече на този свят, така че ще оставя решението и методите на вас.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Яну 19, 2024 11:17 am

Тоума: Е, какво може да се обърка..? Най-много да изригнеш от пристъпа на енергия Засмя се леко. Спокойно.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Яну 20, 2024 9:48 am

Йоуму : Не знам какво би могло да се обърка, вие сте специалистите. По-спокойна от сега не съм била. Все пак, ъи двамата сте много по-силни от мен. Каквато и да се случи знам, че ще го предотвратите. Тя махна оръжията си и ги остави на земята. Това щеше да му покаже колко спокойна и уверена в неговите умения беше Йоуму. Готова съм когато кажете.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Яну 20, 2024 11:17 am

Тоума: В такъв случай Усмихна се Не се стряскай..На двете си ръце изправи показалеца и средния си пръст като около тях се насъбра ниндо. Six Trigrams Chakra Seal! С тях той уцели Йоуму 6 пъти в стила Gentle Fist-a като местата на попадение тръгваха от корема на Йоуму до челото. От местата на ударите, тръгнаха да вървят печати по цялото тяло на Йоуму, но след като направиха няколко обиколки те изчезнаха. По Йоуму нямаше и следа от каквито и да е щети, но тя можеше да се почувства малко по-уравновесена и бодра.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Яну 20, 2024 7:14 pm

Йоуму: Йоуму не се стресна. Даже беше учудена, че процедурата беше толкова бърза. Тя вдигна ръката си и я зармърда, да усети каква точно беше разликата преди и сега. Учудващо обаче, изглежда тя не усещаше желания резултат. Преди да успее да каже каквото и да е обаче, изведнъж тя усети силна болка, която я накара да падне на колене. Сякаш цялата тази енергия, която в момента беше запечатана в тялото и, служеше като гориво за тъмното петно, което като че ли беше започнало да "разяжда" енергията на Йоуму. Всичко това се случваше изключително бързо - сякаш тази необяснима енергия чакаше само това.

???: Петното продължаваше да расте, докато бавно не започна да излиза от тялото на Йоуму, въпреки печатът върху нея. Наоколо започна да се чува тих детски смях, който ставаше все по-ясно изразен и по-коварен. Енергията започна да приема форма, докато накрая не прие формата на малко момиче, което изглежда беше източника на този смях. Усмихна се коварно, като най-накрая проговори. Човеците сте наистина глупави същества... Настъпа главата на Йоуму, като я заби в земята.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пон Фев 05, 2024 1:02 pm

Тоума: Присви очи. Той не очакваше енергията реално да игнорира неговия печат. Когато започна да чува смеха, той не се стресна, даже напротив. Стана му интересно. След като момичето се материализира до Йоуму, той и се усмихна. Значи ти си причината за нейното страдание.. Имаш точно 2 секунди да слезеш от нея преди да те превърна в история.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пон Фев 05, 2024 4:25 pm

???: Засмя се отново, макар и този път доста по-умерено и контролирано. Две секунди... или какво? Ако някой от двама ни трябва да се притеснява за здравето си, то това би бил ти, не аз. Не помня който и да е от вас да има правото или позволението да прави каквото и да е с моите принадлежности.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Вто Фев 06, 2024 12:25 pm

Ейс: Мистериозното момиче усети как някой седеше зад нея със скръстени ръце. Усмихнат той гледаше към небето. Бих те посъветвал да се отнасяш с уважение към човека пред теб, много по-силен е от мен, чиято титла тук е "The Strongest" ^^

Тоума: В дясната му ръка се появи катана. Двете ти секунди изтекоха отдавна, момиче.. Изведнъж, по тялото на ??? започнаха да се появяват разрези от катана, а Тоума не правеше никакви движения. Точно тук идва и неговото умения и реално разбираме how the fuck е по-силен дори от Ейс. Подобно на умението на Soya Azashiro, Тоума може да се слива с околността посредством своето Ниндо и по този начин да я контролира. В случая, той придаде режещите способности на катаната си, на пространството около ???, карайки я да получава тези разрези.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Вто Фев 06, 2024 2:17 pm

???: Тя не се изненада на внезапната поява на Ейс. Учудващо обаче, не се изненада и на атаката на Тоума. Вместо това, ??? се засмя. Не е зле... като за човек, разбира се. За ваше нещастие... Раните изчезнаха, сякаш бяха погълнати от тъмнината на това омиче. аз съм някой, чиято сила надвишава тази на божествата, коитопочитате. Вдигна Йоуму за яката. Мога само да ви предложа да не се месите в неща, коио не разбирате.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Сря Фев 07, 2024 9:47 am

Ейс: Засмя се Та ние тепърва се запознаваме с подобни "неща". Дай ни малко време хаха!

Тоума: Въздъхна Явно ще си трън в петата да се бием с теб, съдейки по действията ти обаче, ако беше толкова злонамерена до сега да си ни нападнала или поне да си отвърнала на удара. Освен катаната му, в другата му ръка се появи и саята в която я прибра. Е, говори. Каква ти е идеята на тебе..?

Ейс: Много си миролюбив сенсей. Дружелюбността ти към заплахата винаги ме е побърквала Засмя се.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Сря Фев 07, 2024 10:46 am

???: Защо някой би убил мравка, която не му пречи по никакъв начин? Усмихна се подло. Това момиче е продукт на доста труд от моя страна. Съответно не мога да си позволя да я оставя да прави каквото си поиска, надявам се ме разбирате. Ако я оставя с вас илюзията, в която живее, ще се наруши. Може би трябваше да избера друга двойка... Не очаквах, че тези родители ще създадат толкова дефектен продукт.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Сря Фев 07, 2024 10:49 am

Тоума: Защото в нея се крие потенциал, който ние можем да развием. Уважавам това, че си положила труд за нея. Не разбирам обаче защо я наричаш продукт и защо трябва да живее в илюзия.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Сря Фев 07, 2024 11:10 am

???: Както вече споменах, това момиче нямаше да съществева ако не бях аз. Дължи ми живота си.И като част от този дълг, ще върви по пътя, който аз преценя. Присви очи. В момента, в който вие се намесите... Тя не довърши каквото беше тръгнала да казва. Или реши да го каже по друг начин. Тя няма какво да научи от вас. Потенциалът, за който говорите, е ненужен.Съдбата и е вече предначертана. Сети се за нещо. Но ако ми предложите подобаваща сделка, може и да си помисля.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Чет Фев 08, 2024 12:45 pm

Ейс: А? Сделкаааааа?

Тоума: Всеки има правото да избира по кой път да върви. Въздъхна Какво искаш?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Фев 09, 2024 2:39 pm

???: О, не, явно не сте ме разбрали правилно. Ако ми предложите подобаваща сделка, може и да я оставя на спокойствие, поне засега. Не аз правя предложенията, аз ги одобрявам. ^^
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Фев 09, 2024 7:12 pm

Ейс: Значи сме изправени пред нещо, което недосегаемо? Ейс се усмихна, като си изпука пръстите. Само не забравяй, че се опитваш да водиш преговори с убийци. Обикновено те са последното нещо, което правим.

Тоума: Надигна вежда. Ще се позабавлявате явно преди да говорим каквото и да е.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Фев 09, 2024 7:51 pm

???: Засмя се, като пусна Йоуму на земята. Да си призная, не очаквах друго от населниците на земята на убийците. В такъв случай... Около момичето се завихри тъмна енергия, като бавно прие формата на мъж. Щом това се случи, сякаш беше отприщена огромно количество наситена тъмна енергия, която имаше възможността да въздейства на всичко, което я докосне. Природата, докосваща тъмнината бавно започваше да умира. Няма да те щадя, момче... Извади катаната си. Обещавам смъртта ти да бъде бърза и безболезнена. Сети се нещо. А, да... ако не се лъжа, харесвате да си казвате имената преди битка...

I am the Darkness.
The one holding the Powers of Destruction.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Фев 09, 2024 8:17 pm

Тоума: Изпари се като лунна енергия.

Ейс: Макар и новата форма срещу която се изправяше да беше заплашителна, Ейс не се изплаши и за миг дори когато енергията която докосват силите му кара околността да умира. Засмя се The Darkness? Hahaha! Вече познавам един такъв..Визираше Акира. Винаги съм искал да му счупя главата, затова с теб ще мога да си поиграя и да се поупражнявам! ^^ Ейс е свикнал по принцип като най-силния войн на Кагедома в момента, да няма някой който да може да му се опре. Това е доста скучно понякога за него и затова, като види някой силен се пръска от щастие. Тоума знаеше, че Ейс не би издържал много без своето второ око, затова след като изчезна той се смеси с цялата атмосфера покрай тях, придавайки на Ейс boost-a от който се нуждае за да си се бие без да се притеснява, че след 1-2 атаки ще припадне. Да те видим какво умееш здравеняк!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Мар 08, 2024 7:17 pm

???: Хммм... Учудващо, ??? изглежда имаше изключително добра интуиция, като се усмихна лукаво щом Ейс го провокира. Наистина имаш голяма уста... като за някой, който не е в състояние да се бие самостоятелно... Махна катаната си, като я пусна на земята и дае я срита встрани, където не би имал лесен достъп до нея без да се изложи на опасност от атака от Ейс. Добре тогава... Разпери ръце, като усмивката прерастна в предизвикателна такава. Подарявам ти първата атака. Искам да видя на какво е способен този, който хората на тези земи наричат "най-силен". Докажи ми, че заслужаваш, или че си заслужавал, тази титла. Покажи ми всичко от себе си. Покажи ми, че има причина да оставя това момиче тук.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Пет Мар 08, 2024 7:27 pm

Ейс: Засмя се Ако имах второто си око, до сега да си мъртъв. А ти си много смел да ми даваш първата...Отскочи назад като хвърли кунай към него. В същия момент, зад ??? се появи негов after image, който понечи да го изрита към куная. ??? щеше да разбере, че това не е клонинг ами е after image, което само по себе си щеше да му покаже колко е бърз Ейс реално.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Пет Мар 08, 2024 10:35 pm

???: О, повярвай ми, никога не подценявам... Мигове преди да беше изритан към куная, ??? изрита в момента неподвижното тяло на Йоуму нагоре и се телепортира встрани, като по този начин накара тя да поеме и ритника, и съответно острието на Ейс. ??? бавно ръкопляскаше отстрани. Като за атака, която подарих... очаквах повече, признавам си. За да не се разочаровам ще позволя още една. ^-^
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Съб Мар 09, 2024 11:57 am

The Jade Rabbit

Ace - The Character Full of Tricks

Ейс: Йоуму! Телепортира се на острието си, като с едната ръка хвана Йоуму, а с другата куная си. Ясно..Мръсно ще си играем..Постави Йоуму на земята. Добре, така да бъде. Поряза леко показалеца и средния си пръст на лявата му свободна ръка, като с кръвта направи по две хоризонтални линии на двете си бузи, след което една вертикална между очите си и една точка на челото си. Тогава, силна лунна светлина озари Ейс и започна добре познатия на всички негов OST:
"NINJUTSU" 忍術 by SENZO
Маркировките на лицето му започнаха да се издължават, а Ейс започна да подскача на едно място, правейки доста впечатляващ footwork, вместо просто да подскача на едно място като аутист. Footwork-a мязаше на някой доста странен и динамичен боен stance. Докато още подскачаше червените маркировки по лицето му заприличаха на тези. Тогава, когато маркировките се набиха на очи, че се променят, ??? забеляза как Ейс вече има и заешки уши и целият му outfit е напълно различен. Това беше чиста подсказка, че това е някаква форма, която Ейс може да приема. За разлика от арта обаче, косата на Ейс остава същата на дължина, а не става по-дълга.
Ace's Jade Rabbit Form:

Никой не гледа на мен толкова самонадеяно, хлапак! Когато извика това, огромна енергийна вълна всякаш изблика от него и навсякъде откъдето минеше в околността spawn-ваше зайци, докато цялата околност не се напълни със зайци, които щяха да гледат битката. Тогава, Ейс скочи към ??? и замахна с крак към главата му. Ако този ритник уцели, щеше да му пръсне главата на парчета, а всякакъв блокаж би бил доста труден, тъй като в момента ритниците на Ейс бяха подсилени с Ниндото на цялата природна околност. Ритниците му щяха да се усещат, все едно цялата природа напада заедно с него. Освен това, около Ейс в момента имаше така наречения Nindo Armour, който е Basic Nindo Manipulation Technique, който предпазва притежателя си като бариера ( която разбира се може да се пробие ), но тъй като тя се подсилва с Ниндото около Ейс, с помощта на Тоума и цялата природа, тази бариера би била доста трудна за пробиване с обикновени техники. В синхрон с Ейс, ??? можеше да усети как зад него също се задаваше атака от същия калибър на опасност, но самият извършител беше доста необикновен заек.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Crimson_YaMi Съб Мар 09, 2024 8:21 pm

???: Хмхмхм... като рожба на тази държава би трябвало да знаеш, че няма чест в това някой да е убиец. Докато Ейс се подготвяше за трансформацията си, ??? отиде и вдигна катаната си, като по начинът, по който го направи, изглеждаше сякаш продължава да пренебрегва Ейс. Следващият път, в който той погледна към белокосия младеж, той вече беше в тази форма на полузаек. И явно погледът в очите на ??? предизвика и последните думи на Ейс преди момчето да скочи към ???. Непознатият мъж от своя страна най-небрежно и спокойно, но очевидно ностатъчно бързо за да може да реагира на атаката на Ейс, премести тежестта си, като започна да се извърта по начин, по който да избегне смъртоносния ритник. Започна да се смее силно и пренебрежително. Наистина...? Най-доброто, което тази държава може да покаже, е едно пухкаво зайче...! Заради завъртането, ??? вече беше с лице към момичето, като той мръдна ръката си напред в очакване на нейния крак, като щом тя беше достатъчно близо, ??? я хвана за глезена, продължавайки завъртането си, този път много по-бързо, и с инерцията я хвърли към Ейс. И изглежда зайчетата се множат като такива...! Ахахахахаха!!! Продължа с маниакалния си смях, като даже избърса формиралата се сълза на дясното си око, което не беше превързано. Instead of jumping around like idiots, why not take mallets and make me some mochi? Извади лулата си и най-нахално я запали пред тях като започна да пуши. Времето е прекрасно за сладки. А, може да донесете и зелен чай или саке.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 300
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Emoran Нед Мар 10, 2024 10:32 pm

Ейс: Щом ??? се изказа относно как едно зайче е най-доброто от тази държава, енергиен заешки крак, като afterimage от ниндо, последва атаката на Ейс като негово удължение и изрита мъжа в лицето, запращайки зайците които гледаха. Заради силата на ритника, за по-малко от секунда той щеше да излети и да се намира до единия от зайците. Това реално е ниндото, което природната околност възпроизвеждаше и се биеше заедно с Ейс. Заекът който изчака мъжа щеше да го посрещне с ритник, който да го забие в земята. Именно като рожба на тази държава знам, че убийството е най-голямата чест за хора като нас! Не спираше със своя footwork, дори когато стои на едно място, а зайката седеше до него след като не можа да пресрещне ??? заради енергийния ритник на Ейс. Сега е мой ред "да ти подаря атака". Само дето няма да съм толкова любезен като теб да ти подаря още една, ако случайно си прецакаш шанса. Посочи го. В момента цялата енергия в околностите на Кагедома се бие срещу теб...Стисна си ръката в юмрук....и ти нямаш друг избор освен да започнеш да се биеш. Освен ако не искаш "Най-доброто, което този град предлага" да те разбие на парчета. Буквално!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

The Moon Shrine - Page 2 Empty Re: The Moon Shrine

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите