Ace vs Zoro

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Ace vs Zoro Empty Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 15:02

...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 15:09

Пристигна тук, но по нежелание. Зоро принципно търсеше пътя обратно към екипажа си, но посоките винаги са му били трудност. Почеса се зад врата. Ееех..? Как по дяволите се озовах в гъста гора? Мислех, че пред мен ще има море. Въздиша от отегчение. Пак се изгубих...все тая! Няма да дам на готвача да ми се подиграва! - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 15:16

Навътре в гората, Ейс чакаше своя опонент. По заръка на Акира, Ейс беше последното изпитание срещу което Зоро трябваше да се изправи ако искаше да се бие срещу Акисе. Защо точно Ейс? Защото смята, че бързината му е близка с тази на Акисе. Освен това, това ще е неговия билет към доверието на Акира. На Ейс обаче, никък не му се занимаваше. По мръсната случайност, Зоро се озова точно там където беше и той. Близката гора на Адрон. Изведнъж на клона на едното дръво пред Зоро се приземи Ейс Зоро, нали..? - Ейс ( без качулката си )
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 15:19

Погледна го леко учудено, но и малко намръщено. Хъх...? Да, аз съм. Случайно да знаеш на къде има море..? Или това, или ме заведи при Акисе. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 15:21

Значи си на точното място ако е за второто. Тъкмо тебе тръгнах да търся. Явно е малко трудно да намериш човек който си няма и напредстава къде отива..Въздъхна Както и да е, не мога да те заведа при Акисе, по молба на Кай - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 15:30

Не можеш..? Ей, не ме интересува по чия молба е..Посочи го с едната си катана. Той ми се пречка в това да стана най - добрият мечоносец. Трябва да го надвия веднъж завинаги..! За това ако знаеш къде е, заведи ме там! - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 15:53

Съжалявам, не можеш да се биеш срещу него докато не ме победиш. Така каза Кай. Аз съм последното ти изпитание, Зоро..Слезе от клона като застана пред него Името ми е Ейс, досега не сме се виждали. Сигурно познаваш или си виждал сестра ми, Акаме. - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 15:57

Отдръпни се...не съм длъжен да слушам чужди заповеди. Нямам за какво да се бия с теб, целта ми е Акисе. Ако някой се опита да ми попречи да стигна до него, ще се погрижа да не ми се пречка..! - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 15:59

Замахна с дясната си ръка встрани като изпрати 3 остриета към него. Щом Зоро ги блокира, Ейс ще каже "Явно вече съм ти пречка.." - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 16:03

Използва една от катаните си да ги отблъсне и трите. Щом това искаш...!! Затича се към Ейс, като щеше да се опита да го посече вертикално. Ако пропусне, самият му замах ще създаде посичаща вълна, която ще раздели на 2 дървото, на което е стоял Ейс. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 17:24

Отмести се като удари Зоро в корема, избутвайки го леко назад. Ударък даже не беше с юмрук а с длан, като не болеше никак много - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 17:35

Бива изблъскан, но бързо направи хоризонтално посичане с катаната си. Щеше да посече няколко дървета с него. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 17:39

Отскочи като с извъртя около остта си настрани над посичането. С това, той разпръсна 10 остриета в околността. Приземи се на 4 краката, като с дясната си ръка отново запрати 3 остриета към Зоро - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 17:46

Зоро бързо извади и трите си катани, като захапа последната. Tatsu Maki!! Завъртя се на място, като създаде малък тайфун от посичащ вятър колкото да уцели всичките му остриета наведнъж. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Нед 23 Авг 2020 - 23:44

От тайфуна, остриетата излетяха на някакви рандъм посоки, като Ейс веднага щом тайфуна, той отскочи назад за да не попадне в него. Щом се приземи, той протегна ръканапред, като от юмрука му излезе всякаш се разширяваше метална пръчка - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Нед 23 Авг 2020 - 23:58


Този тип...използва метален тип атаки..няма да е лесно да разрежа нещо подобно. Но..не е и невъзможно. Щом спря атаката си, Зоро си пое дъх, като затвори очи и се концентрира. В момента се опитваше да премине в неговия tryhard mode, като при него това се изразяваше в перфектен баланс между груба сила и прецизност. Той бавно си протегна ръката към едно листо встрани, като острието му премина през него без да го посича. Така, Зоро тренираше своята прецизност. Но миг по - късно, другата му катана само леко докосна клона и го сряза. Зоро отвори очи, като вече погледът му сякаш беше друг. Готов съм..! - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Пон 24 Авг 2020 - 0:13

Хм, щом казваш..Метна металната пръчка към Зоро като копие - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Пон 24 Авг 2020 - 0:21

Постави изправена една от катаните си пред себе си, като щеше с огромна прецизност да нацели върха на металната пръчка и щеше да я раздели точно на 2 равни части. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Пон 24 Авг 2020 - 0:25

Момент преди пръчката да докосне острието, очите на Ейс присветнаха, като тя се пръсна на 8 остриета, които се щяха да се забият в него - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Пон 24 Авг 2020 - 0:35

Остриетата се забиха в него, като падна на едно коляно. Кх..! Така било значи...хубав трик..! Изправи се. Но ще ти трябват повече трикове ако искаш да ме заболи..! Затича се към Ейс. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Пон 24 Авг 2020 - 0:44

Очите му отново присветнаха, като остриетата както са в тялото му се разшириха на шурикени докарвайки му още болка и се изтръгнаха от него нанасяйки му още щети. След това, докато Зоро тичаше към него, те отново се събраха в ръката му образувайки му стафа. С това действие, той зае бойна позиция и го изчака, като в дясната си ръка държеше стафа зад гърба си, а лявата беше към Зоро както Rock Lee си я държи - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Пон 24 Авг 2020 - 0:52


Максималната ми концентрация най - накрая ще се отплати...Зоро се усмихна докато тичаше към него, като постави две от катаните си над главата си сякаш правеше Х с тях. Santoryu..! 1080 Pound Cannon! Замахна толкова силно, че запрати огромно количество посичащ вятър и въздушно налягане към Ейс, че да има силата да го изблъска поне 50 метра назад с огромни посичания. Атаката представляваше сякаш огромни въздушни посичания, насъбрани на едно място като въздушно гюле. Атаката му щеше да разреже всяко дърво наоколо, но щеше и да направи така, че кръвта, която той имаше по тялото си да се превърне в също така опасни projectile-и, запратени към Ейс. Тъй като тя беше по катаните му, със замаха си тя щеше да се смеси с вятъра и да се движи със същата скорост като посичанията му. Зоро беше един от малкото, които могат да посекат нещо със собствената си кръв, затова се погрижи да поеме колкото се може повече щети преди да нападне. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Пон 24 Авг 2020 - 13:32

Щом го видя как си кръстосва катаните, Ейс отскочи назад. Когато Зоро си запрати атаката към него, той си метна пръчката пред себе си като се извърви веднъж за да създаде от тялото си още остриета преди да се приземи на краката си Wind Edge! Всичките остриета които левитираха пред него се разтвориха в своята шурикен форма и започнаха да се въртят. Така те образуваха огромна вятърна стена, която да блокира огромната кървава и вятърна атака на Зоро - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by BGDodpul Пон 24 Авг 2020 - 13:38

Дори когато двете въздушни умения се сблъскаха, Зоро продължи да бяга напред, защото знаеше къде ще падне Ейс. Oni Giri! Направи бърз даш, като щеше да премине покрай Ейс и да му нанесе 3 посичания. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Emoran Пон 24 Авг 2020 - 14:14

В момента в който Зоро го нападна, той си сформира дагера в свободната лява ръка и блокира катаните на Зоро там където те се пресичат. До сега никой освен Михоук и Райт не го беше правил, да може да види през тази техника. Това щеше да изненада и да накара Зоро да разбере защо точно Ейс е последната му пречка преди да стигне до Акисе и защо точно него е пратил Акира - Ейс
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Ace vs Zoro Empty Re: Ace vs Zoro

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите