Зоната на мутантите

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 2:46 am

Прекъсна Блейк. А точно той е готов да те замени по всяко време, "Блейк". Погледни се. Готов си да отдадеш живота си за този човек, но той би ли направил същото за теб? Хората по целият свят страдат...Изведнъж, Bones извади от дрехата си нещо, което беше познато на Виджил и му го метна в краката - шлемът на Flash, който беше разбит от страната на дясното око. Тъй като Bones и останалите бяха влезли в сградата на Overhaul, Bones имаше шансът да намери този шлем. А тези, които искат да намерят покой в задгробния живот, биват разкъсвани отвътре дори и там именно защото нашият свят не е намерил все още тази хармония. И сега, още милиони ще страдат заради действията на малцина, а именно вашите главнокомандващи. Няма да позволя това да продължава.. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 2:55 am

Войнико..Мамка му, същите сме като мафията на Overhaul. Даже и по-зле. ТА НИЕ УЖ СМЕ ДОБРИТЕ! САЙ ТАКА КАЗА! - Виджил
Варис и Акира никога не биха ни предали. Независимо от действията им, те не мислят злото на който и да е! - Блейк
Забеляза нещо. В ръката с която си държеше якето, Блейк държеше детонатор Блейк неее...Блейк... - Виджил
Нека умра ако греша.. - Блейк
Секунди по-късно, от зоната на мутантите се чу страхотен грън. Блейк се беше взривил заедно с всичко около него
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 2:59 am

Блейк, не..!! Протегна ръка към него, но вече беше късно. Скелетите наскачаха край Виджил да предпазят него тъй като беше ранен, като щяха да поемат взрива и да се разпаднат на кости. Bones бива предпазен от бронята си, но наведе глава. По дяволите....неспособен съм да спася когото и да било... - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 3:08 am

Създаде се огромен димен облак след взрива. Всичко беше разрушено наоколо. Нещо обаче не беше наред. Абсолютно всички хора в околността бяха здрави. Нямаха рани, това е ясно но бяха и здрави. Можеха да излизат без скафандрите. Това беше нечувано за тях и всичките наскачаха от радост навън. От къде получиха този имунитет внезапно? Ами останалите? Чакай..Всички бяха на крака. Виджил беше напълно излекуван като костите в него вече ги нямаше, Денки беше на колене и се чудеше какво се случва и как е жив. Всички си бяха напълно нормални, а раните им бяха заздравени. Единствено от всички, които бяха объркани до основи, Блейк седеше изправен и дишаше толкова тежко, че чак се беше изморил от дишане.
Блейк..Ти..Дори ти не си знаел за това..? - Виджил
Той наистина не знаеше. Наистина очакваше да умре и въпреки това рискува да следва плана на Варис до самия край. Каква е била обаче частта на Акира в него. Това не е важно сега, най- важнотото е, че всички са добре.
Денки беше безмълвен, хората които искаха да го убият всъщност му спасиха живота. Оглеждаше се ту към единия от всичките, ту към другия Какво означава всичко това..? - Денки
Блейк..Някакво обяснение? - Виджил
Блейк все още беше в шок от случилото се и не можеше да говори. - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 3:13 am

Огледа се. Беше доста изненадан от това, което се случваше. Денки, ти си жив...? Хъх, това не го очаквах..всички са здрави, изглежда. На какво се дължи всичко това..? Ако сте могли да ги излекувате, защо не го направихте в началото..? - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 3:15 am

Аз..Ъъъ..Наистина не знам..Точно в този момент, щом си намести якето, предавателят от щаба се пусна сам, излъчвайки не кой да е ами холограмния Варис - Блейк
Привет - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 3:16 am

Погледна към Варис. Предполагам имаш добро обяснение...ако сте могли да излекувате всички наоколо, защо не го направихте от самото начало? - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 3:24 am

Планът беше много прост. И все пак, ефективен. Идеята беше да създадем вражда между нас и вас. Всеки един от нас или по-точно от хората ни знаят отделни части от един голям план. В случая, всичко беше измислено от мен, а идеята да се сбиете беше на Акира. Той знаеше, че ще се случи. Аз знаех, че Денки няма да се бие на 100% за да не нарани когото и да било. Той просто си е такъв. С това искахме да ти покажем, Bones, че нашите действия може и да са рисковани, но не правим нищо с което да манипулираме невинните. Единствено ние си слагаме "главите в устата на на лъва." План Б не беше нищо повече от това Бела да бъде последвана от твоята приятелка, Денки и главно Рьоко. Знаехме, че щеше да е прекалено трудно да се стигне до този етап на битката ако бяха и двете тук. Затова и предвидихме, че ще ги изпратите след Бела. Bones, аз и Акира сме както на страната на доброто, така и на ваша. Стига и вие да сте на същото мнение разбира се Подаде холограмната си ръка напред Е..? Не ми казвай, че си играх цяла вечер да настройвам тези екплозиви напразно.. - Варис
Блейк и Виджил бяха в тотален шок от казаното
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Съб Сеп 26, 2020 3:32 am

Въздиша, като си свали маската от уважение. До сега никой не му беше виждал истинското лице, като изглеждаше така. Половината му лице си остана на скелет, но се видя как бавно, бавно започна да се запълна с плът докато вече и двете страни на лицето му не изглеждаха еднакво. Истинският цвят на очите му беше син, като ставаха червени само когато е много ядосан. От години наред, аз се боря срещу неправдата в света в опит да подсигуря едно по - добро поколение, което ще може да предпази света от каквото и да било зло. Ние сме на страната на абсолютното добро..свръхчовеци, вършещи добрини, защото знаят, че е правилно, а не защото ще бъдат възнаградени. Такъв тип хора ние се стремим да запазим живи. Поколебах се какъв тип хора сте вие, но в края на краищата ми доказахте, че наистина притежавате сърце. Протегна си и своята ръка напред. Лидерът ни е зает да преследва малкият си брат, но имам правомощието да създавам съюзи в негово отсъствие. Затова, ние ще ви се доверим..поне засега. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:01 am

Здрави са го холограмно Методите ни може и да са нетипични, но тази заплаха беше един от начините да ви покажем как действаме. В случая, Блейк се довери изцяло на плана и беше готов да жертва живота си за него. Остави се в мои ръце и накрая за късмет на всички оцеля. Така де, както обечах Погледна към Денки Денки-сан, помогни ни, моля те. От името на всички. В замяна аз ще изключа реактора и поправя реактора, за да може и в този град да се живее нормално - Варис
Ами..Погледна към Bones - Денки
Изполвахме твоята слабост срещу теб. Позволи ни да използваме и твоята сила срещу тях - Варис
Тялото ми..Е добре..? Каква е тази регенерация..? Погледна към холограмата на Варис Не, не е било регенерация..Сега разбирам на какво е способен този човек. Да променяш структурата и действията на способносите, това е нечовешко.. - Виджил
Отдъхна си Е, какво ще кажеш? Приятелчето ти вече ни се довери - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:03 am

Не приемай това погрешно. Готов съм да се обърна срещу вас в случай, че действията ви излезнат извън границите на моралното. Но за сега, не виждам причина да го направя все още. Благодарен съм, че излекувахте хората тук, които имаха нужда от това. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:05 am

Да, задължен съм ви, но просто..Толкова години се занимавах с това. Трудно ми е просто да ги изоставя.. - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:10 am

Направи това, което смяташ за правилно. Отново си сложи маската. Аз вече направих своят избор. Ако в бъдеще той доведе до страданието на невини, ще поема отговорност за него. Но съм сигурен, че няма да се стигне до такава ситуация. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:11 am

Хм..? Изведнъж започна така да ни вярваш? Поласкан съм - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:14 am

Вярвам ви, разбира се. Показахте ми, че има защо. Но не злоупотребявайте с добротата ми и толерантността ми към вас. Не ще се поколебая да се обърна срещу вас ако се отклоните от казаните ви думи днес. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:28 am

Имаш думата ни. Моята и тази на Акира, че няма да поведем хората си по този черен път, по който си мислеше, че сме тръгнали Чу звука от джена на Ерик, който след броени мигове вече беше над тях - Варис
Превозът ни пристигна, Виджил, да вървим - Блейк
Не ме командвай, само защото това е на някой от твоите..Денки хайде - Виджил
След кратка разправия между двамата джетът започна да ги издърпва нагоре.
Добре, добре! Ще дойда..Но искам аз сам да ви намеря. Нека преди това се сбогувам с хората ми. - Денки
Ти няма да се сбогуваш, само ще им кажеш едно "чао". Колкото по-бързо приключим, толкова по-бързо ще се върнеш при тях
Предавателното устройство на Варис обаче не беше изърпано. Той имаше други планове за него. Bones, ще те помоля да вземеш устройството. С него ще можеш да комуникирате с мен, ти и лидера ви ако нещо ви тревожи. Борави се лесно с него. Имаш копчета за видео-комуникация и за повикване с което ще ме накараш да се телепортирам при вас щом приема сигнала. Освен това има и гласово командване. Нека имате едно на ум, че ще съм навсякъде когато ви потрябвам за нещо - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:33 am

Взе го, като му кимна. Разбрано. Аз също мога да ти дам нещо подобно. Метна му нещо като ключодържател, който беше малко черепче. В случай, че ти потрябвам аз или някой от моите хора, строши черепа и ще се отзовем на място. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:37 am

Засмя се леко Аз съм холограма, не мога да го взема Провика се като се обърна някъде в стаята ЕРИК, НАКАРАЙ ДЖЕТА СИ ДА ГО ВЗЕМЕ И ДА МИ ГО ДОВЕДЕ! КАК КОЕ, ТОВА! Обърна се към Bones, като джетът започна да издига и черепа Не знам до колкото знаете за Jester, би трябвало да сте чули световното съобщение на Сайкито, но ако се натъкнете на него или на някой от хората му, веднага ни извикайте. Той е главната ни целв момента - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Пон Сеп 28, 2020 12:40 am

Съжалявам..там, откъдето аз идвам, такива като теб ги наричаме "душа без тяло". Все още ми е трудно да свикна. И разбира се, ще се свържем с вас ако намерим каквато и да била информация за този "Jester". - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 10:38 am

Усмихна се, като холограмата се изключи и устройството остана на земята - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Вто Окт 06, 2020 11:47 pm

Погледна към Bones Мога ли да ти имам доверие за нещо..? - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Вто Окт 06, 2020 11:50 pm

Погледна към него. Ще се постарая да помогна с каквото мога за каквото и да било. Какво те тревожи? - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Сря Окт 07, 2020 12:32 am

Тяхната банда доста се постараха да привлекат вниманието ни и да ни накарат да им повярваме. Макар и по този жертвен начин, заради когото поставиха хората си в опаност. Дори не им казаха плана. Замисли се Това означава, че тия двамата яко дърпат конците. В смисъл, пича дето говори с нас спомена още един.. - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by BGDodpul Сря Окт 07, 2020 12:46 am

Помислил съм за това. Възможно е във всеки момент възгледите им да се променят ако тези двамата ги контролират зад кулисите. Но ги посъветвах да не си правят врагове от мен и моите хора. Надявам се да са се слушали в думите ми. - Bones
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Emoran Сря Окт 07, 2020 12:58 am

За друго щях да те помоля. Не искам да вземам хората си в тази убийствена мисия. Не знам дали изобщо ще се върна, затова..Ще поемеш ли града и мутантите ако не се върна жив? - Денки
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Зоната на мутантите - Page 3 Empty Re: Зоната на мутантите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите